Domény  |  VPS  |  WebhostingAll of this just for clean air
Obrázek All of this just for clean air
- zazit nudu jo to vadi - this is media zkurveny zasrany salonni levicak Kdyz jsi tupa kobliha dobra tak na sukani s hol... dalsi pozvanka z USA exercise looks legit
Komentáře (17) Komentovat Nezobrazovat

All_of_this_just_for_clean_air.jpg (Racionalista) (31.7.2019 17:47)
"Zelená ekonomika" prokazatelně ZNIČÍ 2,2 pracovních pozic na každou 1 vytvořenou (analýza španělského exierimentu Universidad Rey Juan Carlos). "Green New Deal" podle Harmsové (MEP/Grüne) vyvolá ca. 50% nezaměstnanost. Vlastnictví automobilu nebo letecká dovolená se podle Zelených má stát "luxusem" nedosažitelným pro většinu lidí.

All_of_this_just_for_clean_air.jpg (CptNotSoFcknObvR (12.7.2019 0:38)
Fapoleon: Co je to za argument? Na větrníkách bude pracovat celosvětově tak o dva řády víc lidí, než na jaderkách. Plus, elektrárny nikoho nezabíjí, zabíjí obvykle chyby obsluhy a jaderky mají tak vysokou kulturu obsluhy, že je vážná havárie skoro vyloučená. Na větrník ti může vylýzt každej jouda. Osobně jsem velkej příznivec jaderek a nesnášim větrníky, ale ten argument s mrtvejma pracovníkama mi přijde trochu retardovanej (už jenom proto, že proti větrníkům a pro jaderky je spousta lepších argumentů).

All_of_this_just_for_clean_air.jpg (Fapoleon) (10.7.2019 18:32)
Veterné elektrárne každoročne zabijú viac pracovníkov, než koľko ich kedy dohromady zabili atómové elektrárne. A po prepočítaní na jednotku výkonu je to ešte horšie. Ale čo tam po životoch, veď sú to len muži s technickým vzdelaním - tých naša pokroková spoločnosť aj tak nepotrebuje.

All_of_this_just_for_clean_air.jpg (:sedlja) (10.7.2019 18:07)
Jenže když si vezmeme náš příklad tak tam je vejvar z výzkumu kvůli materiálům a experimentům minimální. S pseudo-simulací počítanou na Cloudu s často pochybnou stavbou proměnných a na míru ušitých předpokladů aby se tomu výsledku taky dalo jít trošku naproti se to prostě srovnat nedá a na konference si placenou letenku business třídou na Intl. Septic Tank Efficiency Summit v Acapulcu nezařídíš. Nehledě na to že zefektivnění čističky odpadních vod se taky neprotáhne na celej život a výsledky ti zdrbou hned.

All_of_this_just_for_clean_air.jpg (:sedlja) (10.7.2019 18:01)
No, pokud jde konkrétně o vědecké pracovníky, velkou mírou se na té často citované shodě 96-99 procent vědců podepisuje to že prostě výzkum z veřejných rozpočtů. Je potřeba aby se výzkum do určité míry dotoval ze státního protože některé věci sokromý sektor prostě řešit nebude. Ale IPCC a spol. si z tohoto udělal penězovod jako farmakologie z rakoviny kdy efektivní a ekonomické řešení nekápne vejvar a spousta výzkumáků by musela řešit užitečnější věci jako např. zvyšování efektivity čištění odpadních vod.

All_of_this_just_for_clean_air.jpg (:sedlja) (10.7.2019 18:00)
No, pokud jde konkrétně o vědecké pracovníky, velkou mírou se na té často citované shodě 96-99 procent vědců podepisuje to že prostě >výzkum z veřejných rozpočtů

All_of_this_just_for_clean_air.jpg (456) (10.7.2019 16:49)
jo ho hoo: A kolektivizaci - vše bude majetkem stát-, pardon společnosti. A vy bude povinni poskytnout společnosti vodu ze studny, úložný prostor pro elektřinu a domov pro bezdomovce.

All_of_this_just_for_clean_air.jpg (MSGR (10.7.2019 9:06)
Je lacnejšie čistú prírodu udržať alebo sanovať škody napáchané jej ničením? Bohužiaľ Pivo a jo ho hoo majú pravdu >-O

All_of_this_just_for_clean_air.jpg (jo ho hoo) (10.7.2019 6:49)
oni ale nechtej cistej vzduch a vodu, oni chtej dane z uhliku, solarove dotace, dotovana biopaliva, dotovane elektromobily, a - dane z uhliku, klidne podruhe... tolik k ekologii v modernim politickem pojeti.

All_of_this_just_for_clean_air.jpg (BeamR (10.7.2019 5:10)
Do prdele s přírodou. Doporučuju nejoblíbenější seznamka pro dospělé s vynikajícím intelektuálním vyhledávačem. Jsem tam neustále online!

All_of_this_just_for_clean_air.jpg (al5249R (9.7.2019 23:00)
ja01, pro predstavu o jakou jde castku, svetove vydaje na vojenske rozpocty v roce 2018 se odhaduji na 1,8 bilionu dolaru. Pokud se svet pusti do boje s klimatem, tak je zrejme, ze investice neponeseou vsichni stejnym dilem, ale bude to hlavne na rozvinutych zemich a i mezi nimi se neda cekat rovnomerne rozlozeni, protoze napriklad USA se do takovych blaznivin poustet nechce. Takze najednou zjistis, ze to nejsou 3 biliony z 80, ale treba "jen" ze 30 nebo 40. To je extremni balik penez za niceni prirody.

All_of_this_just_for_clean_air.jpg (PivoR (9.7.2019 22:42)
Kdyby ti čuráci řešili jak zachránit pralesy a vyčistit vodu a zachovat čistý vzduch, tak proti nim nikdo necekne. Ale zhovadilosti jako biopaliva či soláry přírodu ještě víc huntují.

All_of_this_just_for_clean_air.jpg (Ja01.) (9.7.2019 22:42)
hdp sveta je 80 bilionov a velka cast sa mina na picoviny

All_of_this_just_for_clean_air.jpg (al5249R (9.7.2019 22:15)
Na chvili pripustim, ze na klimatickou zmenu ma vliv clovek a hlavne, ze je moznost s tim neco delat. Hrube odhady nakladu na udrzeni otepleni pod 1,5 °C se pohybuji kolem 3 bilionu dolaru rocne (zdroj IPCC), nevim jestli existuje ve svete vule takove penize vydat. A navic mam pochyby o tom, ze vykaceni lesu ve Finsku, USA, Kanade a dalsich zemich prinasi sama pozitiva a socialni jistoty.

All_of_this_just_for_clean_air.jpg (Abdul_HasanR (9.7.2019 22:13)
"Energetická nezávislost"... Až na ty solární panely z Číny, větrné turbíny z Číny, akumulátory na zálohu z Číny...

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...