HobbyDeník  |  VPS  |  MyMuži  |  MotorGuru  |  NeposlušnéTlapky  |  TechSvět  |  ČasProŽeny  |  ByznysDeník  |  ČasProBydlení  |  Domény  |  Pravda24  |  VipShowCo si strelec vybere
Obrázek Co si strelec vybere
stredoskolaci covid dmnti fagt uz doom holubi nenavidim vas vsetkych covid ma pauzu ceska-vakcina
Komentáře (24) Komentovat Nezobrazovat

Co_si_strelec_vybere.jpg (střelec) (16.9.2020 13:52)
nx2k: je tu jistý rozdíl mezi chováním typu "jdu odprásknout svého soka v lásce" a "jdu vystřílet školu"; těch druhých případů zase tolik není, a můžeš tomu říkat koincidence, nikoli korelace, ale faktem je, že se jich skutečně odehrává podstatně méně tam, kde lze očekávat ozbrojený odpor ... ano, obrázek je lehce zavádějící, to rozhodování (potenciálního) střelce je spíše zda si vůbec pušku vezmu než kam s ní půjdu, a neplatí to zdaleka jen o školách

Co_si_strelec_vybere.jpg (maximus) (16.9.2020 0:13)
a ty si myslíš, že kdyby střelci věděli, že učitelé mají povoleno nosit zbraně a pravděpodobně je nějací i mají, že by to nemělo na jejich počínání žádný vliv, tak určitě...

Co_si_strelec_vybere.jpg (mrkevR (15.9.2020 17:53)
Tak Trump vytahoval studii která tvrdila, že 98% útoků se odehrálo v "gun-free" zónách. Problém je, že autor té studie definuje "gun-free" zónu tak, že tomu odpovídá prakticky celé území USA. Včetně škol, které mají ozbrojenou stráž nebo dovolují ozbrojování učitelům. Reálně to nehraje až tak velkou roli.

Co_si_strelec_vybere.jpg (nx2kR (15.9.2020 17:03)
ono už to tady asi zaznělo, ale nikdy neuškodí to zopakovat znova - school shooteři si typicky tímto způsobem vyřizují účty s vlastními spolužáky (protože je šikanovali nebo jinak nepřijali do kolektivu) nebo učiteli (za různé skutečné nebo domnělé křivdy). Není to tak, že si udělají průzkum a půjdou vystřílet tu školu, která není hlídaná ozbrojenou stráží.

Co_si_strelec_vybere.jpg (Dr.Str.R (15.9.2020 12:17)
(miklos-abdul) To není dobrý nápad poukazovat na výjimku z pravidla tak, že je to o náladě ve společnosti. To by potom zavánělo tím, že stačí odstranit ty, co zbraně chtějí.

Co_si_strelec_vybere.jpg (střelec) (15.9.2020 10:54)
tadybyl: Za prvé, "church security team" není ozbrojená stráž? Za druhé, množiny jste na ZŠ brali? - Jestliže neznám případ v nadmnožině "jakýkoliv ozbrojený good guy", tak ho zjevně nebudu znát ani v její podmnožině "armed guy on duty" ... Za třetí, tvoje poznámka je tak jako tak mimo, je na BookBurner, aby doložil to svoje "podle všeho".

Co_si_strelec_vybere.jpg (miklos-abdulR (15.9.2020 10:18)
Seznam zemí podle počtu palných zbraní v civilním držení: [odkaz] Seznam zemí podle úmyslných vražd na 100k obyvatel: [odkaz] Korelace tam neexistuje - třeba Slovinsko je 48. ve zbraních a 212. ve vraždách. Zakazovači zbraní GTFO.

Co_si_strelec_vybere.jpg (tadybyl) (15.9.2020 9:27)
střelec: on ale piše o ozbrojene stráži a ty o jakemkoliv ozbrojenem good guyovi.

Co_si_strelec_vybere.jpg (střelec) (15.9.2020 9:12)
BookBurner: Kde bereš svoji statistiku? - Já si poslední medializovanej případ, kdy "good guys" relativně úspěšně zasáhli, vybavuju třeba vloni: https://edition.cnn.com/2019/12/29/us/church-shooting-texas/index.html Pokud to chceš omezit na školy, povolení nosit chtěl zavést učitelům Trump teprv docela nedávno. Nevím, kde to reálně zavedli nebo dokonce měli ze dřív, asi je brzy hodnotit, každopádně nějak jsem za tu dobu nezaznamenal, že by se na takovejch školách střílelo nebo dokonce "good guys" zdrhali?

Co_si_strelec_vybere.jpg (Douglas) (15.9.2020 8:17)
v NY neni zakazane ani jedno z toho

Co_si_strelec_vybere.jpg (Dež0n - nereg) (15.9.2020 7:59)
DrStr má pravdu! Třeba ve Francii to bezvadně funguje, Bataclan a Charlie Hebdo approved, a taky v Německu a Británii, tam jsou už zakázaný i kudly...oh wait. No ale třeba v New Yorku, kde jsou zakázaný střelný i kudly, tam to taky funguje...uhmm hmmm ehm

Co_si_strelec_vybere.jpg (BookBurnerR (15.9.2020 7:59)
jn, až na to že "armed guy on duty" nezabránil dle všeho ani jedné střelbě. V prakticky všech případech chlapec on duty utekl jakmile slyšel střelbu. Což se vzhledem k platům, jaký maj, nedivím :).

Co_si_strelec_vybere.jpg (serepes) (15.9.2020 7:20)
heh prej "maximálně útoky nožem, kterým se dá docela pohodlně bránit" -nehraj tolik ty hry, realita funguje jinak. Ale děkuju za novou hlášku, to budu používat, je to chytlavé;)

Co_si_strelec_vybere.jpg (maximus) (15.9.2020 7:04)
co to meleš ty kokote, je pravdou že valná většina mass shooting se odehrála v gun free zonách...

Co_si_strelec_vybere.jpg (Hnidopich original) (15.9.2020 2:23)
Jak se da pohodlne branit povypravej ve Zdaru...

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...