NeposlušnéTlapky  |  MotorGuru  |  MyMuži  |  ČasProBydlení  |  ČasProŽeny  |  TechSvět  |  ByznysDeník  |  VipShow  |  Pravda24  |  HobbyDeníkDary od vrahu se neprijimaji 17.09.2022 
Obrázek Dary od vrahu se neprijimaji
ten trolejbus bartping Zizkovska raketa Nekousaaaaat tamalo Perfect date
Komentáře (176) Komentovat Nezobrazovat

Dary_od_vrahu_se_neprijimaji.jpg (Human.) (19.9.2022 14:08)
Evidentně na něj lživá západní propaganda o údajných problémech v DLR a LLR měla neblahý vliv když raději zdrhnul už teď když situace je ještě normální :-D.

Dary_od_vrahu_se_neprijimaji.jpg (:.) (19.9.2022 8:02)
Human.: pušilin už zdrhnul. Před pár dny kolovala internetem jeho rezignace na vedení teroristického kvazistátu.

Dary_od_vrahu_se_neprijimaji.jpg (Human.) (18.9.2022 22:36)
Pušilini a spol pak buď včas vypuší do Ruska, nebo je čeká osud generálního prokurátora. I když pokud ten dav bude dost vyhládlý tak by nemusel rovnou vyletět do vzduchu ale vletět do boršče, je to takový hezky prorostlý čuník, Pušilin. Nechtěl bych teď mít na krku jejich starosti, stálý strach o život musí být peklo.

Dary_od_vrahu_se_neprijimaji.jpg (Human.) (18.9.2022 22:26)
Aha :-). Před nenávistí ne-ruských částí RF k rusům varoval Putina ten režisér že mu ne-rusové na jihu říkají že jen čekají až rusko zeslábne a pak pá pá. LNR a DNR jsou čistě umělé útvary, neschopné vlastní existence, bez funkční ekonomiky a teď i vybité populace. Jako Podněstří - svrab a neštovice odkud se nedá utéct. Už dobře ví jak taková "nezávislost" po rusku vypadá a fungovat by to mohlo jen s obsazenou celou ukrajinou což se nestane. Možná časem ještě s prosíkem přilezou do Kyjeva když Rusko padne.

Dary_od_vrahu_se_neprijimaji.jpg (bohynRP (18.9.2022 22:02)
@Human To si spatne pochopil. Nenavist ukrajinsky mluvici casti, ta se limitne blizi stovce. Ja mluvil o te ruske populaci, ktera zustala zejmena uveznena v kleptokratickych pidi-republikach (LPR, DRP). Tam se ukazalo, ze ty republiky se samy neuzivi (Ivani jim dotovali socialni system) a pak je Orkove podrazili invazi. Ty republiky od Nuzaku uz nic nechtej, jen aby sli na chuj. Nejvic se bouri LPR, ktera odmita posilat vojaky mimo vlastni uzemi.

Dary_od_vrahu_se_neprijimaji.jpg (Human.) (18.9.2022 21:20)
bohyn: No jo, to se není co divit. Všichni tam dobře ví jak vypadá taková ruská péče o ne-ruské národnosti, mají to tam už stovky let. A taky za to unisono rusy nenávidí. O tom už prorocky loni na podzim mluvil jeden režisér když Putina v jeho přímém přenosu neplánovaně varoval před nenávistí ne-rusů k Rusku. Takže teď, když jim osud nabízí šanci co se nemusí už nikdy opakovat, budou jednat. Putin už tehdy mluvil o jugoslávském scénáři a určitě dobře věděl o čem mluví. Jenom to bude asi poněkud větší.

Dary_od_vrahu_se_neprijimaji.jpg (fromik bejvaly) (18.9.2022 20:29)
blm já ti odkaz na wiki nedávám, abych tě přesvědčil, to je u ruské antivax děvky nesmysl z principu, ale jaký je konsenzus. Až tě někdo chytí za ip při popírání genocidy, tak ať víš, co jsme my skoro všichni okolo tebe o tom máme za informace.

Dary_od_vrahu_se_neprijimaji.jpg (bohynRP (18.9.2022 20:24)
Svejma akcema na UA zvladli otocit verejny mineni, z az 80% podpory na asi 20% v kleptokratickych pidirepublikach. Za 1/2 roku je to fakt vykon. Svoje lidi prijmout nechteji, za to stovky tisic Ukrajincu si ukradli na prevychovu. Protoze, jak je znamo, Nuzakum se nechce makat, takze kradou otroky. :blicismajlik:

Dary_od_vrahu_se_neprijimaji.jpg (bohynRP (18.9.2022 20:12)
Tvl, já si snad z hecu založim účet na Telegramu a tam budu @blb krmit. Je dost blbej, aby na to skočil. :-D

Dary_od_vrahu_se_neprijimaji.jpg (DirectRP (18.9.2022 20:06)
"ukrajinska propaganda, ma jiste nekonzistence" Zato RF přesně ví proč bojuje. Kvůli americkým vojskům na hranicích, teda biolaboratořím, teda atomovým zbraním, teda nacistům... a v Buči už tou dobou nebyli, teda jo, ale viděli Ukrajince masakrovat, dobrá Ukrajinci to nebyli, ale Britské speciální jednotky.

Dary_od_vrahu_se_neprijimaji.jpg (blmblmblm jiz byl 2.74231x nevakcinovan Roumenem) (18.9.2022 19:53)
Anglofonni svet a jeho nazor mam uplne v prdeli, protoze je zalozen vyhradne na tom, co jim ukrajinci rekli. Takze jde jen o projekci toho, co Ukrajina chce, aby si svet myslel. Svoje blogysky si strc vis kam, nikdo soudny je stejne nebere vazne.

Dary_od_vrahu_se_neprijimaji.jpg (fromik bejvaly) (18.9.2022 19:52)
"Ja nevim, co se stalo v Buce. Nebyl jsem tam, takze to vedet nemuzu." lol blm přišel na relativizaci všeho, co osobně nezažil. Primitivistická taktika, při které lze popírat zcela cokoli. Blm nezávisle na tobě anglofonní svět došel k tomuto závěru https://en.wikipedia.org/wiki/Bucha_massacre , aspoň si to přečti ať víš jaký je konsenzus. A nezapomeň, že na popírání genocidii máme paragraf, ten jsi určo taky neviděl, tak v něj nevěříš B-)

Dary_od_vrahu_se_neprijimaji.jpg (bohynRP (18.9.2022 19:22)
@:. Na tom neco je

Dary_od_vrahu_se_neprijimaji.jpg (:.) (18.9.2022 19:18)
bohyn: Proto doufám, že si je dřív najdou partyzáni než ukrajinské OČTŘ.

Dary_od_vrahu_se_neprijimaji.jpg (Cpt.ObliviousRP (18.9.2022 19:06)
A co holocaust, Blmblm, v Osvetimi jsi taky nebyl, tak nevis, jestli se to stalo? Ja te taky nikdy nevidel in natura, ale priklanim se k mistnimu nazoru, ze jsi debil.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...