VPS  |  DoményEvery-volby-ever
Obrázek Every-volby-ever
kkk covid traffic collision report politia Gaming-in-the-90s I-loved-this-show Most Popular Boy Band
Komentáře (53) Komentovat Nezobrazovat

Every-volby-ever.jpg (xerath77) (25.6.2019 15:49)
https://asideporn.com/

Every-volby-ever.jpg (BobsikR (24.6.2019 7:19)
Kdyby jste prestali resit sracky typu leva/prava, zahy zjistite, ze kurvy jsou tam vicemenne vsichni a ze "zvoleni" nekoho lepsiho je jen naivni predstava, ktera jen kazde volby rozhada lidi mezi sebou, misto toho aby vzali vidle a to svinstvo v Prsze v nixh vynesli ven na smetak..

Every-volby-ever.jpg (DD) (22.6.2019 14:31)
Navíc pokud jsi reagoval na komentář níže tak ANO není ve vládě s SPD ale s ČSSD, toho sis nevšiml?

Every-volby-ever.jpg (DD) (22.6.2019 14:30)
Docela se divím že se v dnešní době dokáže ještě někdo tvrdit že SPD je pravice

Every-volby-ever.jpg (DD) (22.6.2019 14:23)
PaulZy: prý pravičáci :D Okamura říkál že je podle něj komunismus nejdemokratičtější systém, nevadí mu spolupráce s KSČM a v programu mají napsáno že pravolevý systém považuji za překonáný (typické řeči latentních levičáků). SPD může za pravici považovat jen člověk který o politice moc neví. O levicových reformách ANO v poslední době ani nemluvě

Every-volby-ever.jpg (PaulZyR (22.6.2019 14:02)
Středolevou? ANO a SPD jsou pravičáci.

Every-volby-ever.jpg (Nevimdal) (22.6.2019 11:42)
Libi se mi jak zdejší údajní antilevičaci a bijci komunistů podporují středolevou vládu která má přímou podporou komunistů a levicového prezidenta. Inu, podle činů se pozná kdo myslí svá slova vážně a kdo je jen pokrytec

Every-volby-ever.jpg (pamětník) (21.6.2019 22:59)
Pivo: A něco k otázce, kterou jsem v minulém příspěvku položil, bys neměl? - Hm, zjevně ne, neboť v diskusi se mnohem snadněji "vyhrává" odváděním pozornosti a podobnými fauly. Nejlépe ad hominem - že prý jsem neschopný (pardon "nejsem schopný"), ale nechme na laskavém čtenáři, aby si dočetl backlog diskuse (což nejspíše neučiní, resp. nezapamatuje si to celé), že se mě na to nikdo doposud neptal, tudíž jsem odpovědět ani nemohl. Tak já taky ad hominem: kolega dvoučárka má hned v první větě úplnou pravdu.

Every-volby-ever.jpg (Rudolf KittlerR (21.6.2019 20:35)
:o)

Every-volby-ever.jpg (Human.) (21.6.2019 20:34)
Hele, berte to filozoficky. Všechno je jen otázka času B-)

Every-volby-ever.jpg (Rudolf KittlerR (21.6.2019 19:31)
náhodou, Zuzka Kocumová řikala, že to je otázka času

Every-volby-ever.jpg (CajgonR (21.6.2019 18:38)
Pokud by Bureš odstoupil což si moc nedokážu představit tak jako nejrealističtější scénář bych viděl úřednickou vládu, klidně bez důvěry, ne že bych si to tak přál ale Zeman pravděpodobné předčasné volby nedovolí a klidně jmenuje vládu bez důvěry. Pořád je to ale o něco lepší než vláda s premiérem vyšetřovaným za podvod, ikdyž ne o moc.

Every-volby-ever.jpg (PivoR (21.6.2019 18:11)
pamětník: takže já sem zastánce Bureše? Ještě nedavno jsem byl zastánce Kalouska, zastánce Nečase, sluníčkářský vítač, pražský kavárník... a teď jsem najednou zastánce Bureše. No twl. Musim si to někam psát B-) Pokud protestuješ proti výsledkům voleb, smiř se s tim, že se někdo zeptá jakou vidíš alternativu. A tu nejsi schopný ani naznačit. Víš že volby jsou špatné, protože Hitler, že kdo volby uznává je kobliha, ale kdo nám tedy zvolí vládu, to neřekneš.

Every-volby-ever.jpg (,,) (21.6.2019 16:32)
Pivo: Ty jseš taky dobrej píčus. Takže "zrušit demokracii" = "bude nám vládnout Džony"? To jako se tohoto nebezpečného náboženství držíš tak pevně, že tě ani nenapadne, že když se to stalo jednou (lidi zvolili Hitlera), že se to může stát klidně znova? A pak zase? Kolik lidí musí ještě zařvat, abys pochopil, že kritika demokracie je zcela oprávněná?

Every-volby-ever.jpg (pamětník) (21.6.2019 15:03)
Pivo: Přesně jak si kolega předpověděl, hlavně argumentovat opakem toho, co napsal ... či z jakého jeho výroku plyne "Lidi by neměli kecat do vlády"? Pokud dobře vidím, to je tvrzení vaše (zastánců Bureše), ve smyslu že mimo volby maj lidi držet hubu a krok, tedy pardon, vzletně řečeno "uznávají i výsledek voleb". Kolega s tím Hitlerem naopak argumentuje proti. Hezky popíráš sám sebe, když demokraticky uznáváš výsledek voleb a zároveň to samé (nezpochybňovat vládu) považuješ za "útok na podstatu demokracie"

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...