TechSvět  |  VipShow  |  HobbyDeník  |  MotorGuru  |  ČasProŽeny  |  ČasProBydlení  |  ByznysDeník  |  NeposlušnéTlapky  |  Půjčka s odměnou  |  MyMuži  |  Pravda24Mluvcacek be like
Obrázek Mluvcacek be like
skola zivota zdruzeni pro pomoc obidve logika modry vlas poiauto earth flat 4A4
Komentáře (18) Komentovat Nezobrazovat

Mluvcacek_be_like.jpg (Nejlepsi kocour) (25.1.2021 4:49)
Merlin: Jinak v Rusku se taky prislo na spoustu veci, treba na Jablockovu svici, na oxygen-rich turbocerpadla v raketovych motorech, na pouzitelnou vodikovou bombu s LiD, na tokamak. Myslim, z eprvni jaderna elektrarna, ktera skutecne dodavala proud do site byla ruska. Jejich technika sice zrala jako kanal (at uz elektrinu, nebo ropu) a byla tezka jako krava, ale casto byla extremne odolna, robustni a velmi pokrokova. Treba letadla meli pekne aerodynamicky spocitane jsem slysel.

Mluvcacek_be_like.jpg (Nejlepsi kocour) (25.1.2021 4:46)
Merlin: Sorry, ale trifazovy proud a asynchronni elektromotor vynalezl Nikola Tesla, ktery byl ... ehm ... priblizne Jugoslavec (zil ve meste, ktere je dnes jedne balkanske narodnosti, ale byl jine balkanske narodnosti a mam v detailech trosku hokej, najdete si ho na wiki) a rozhodne ne Rus. Komutatorovy motor je snad jeste od Faradaye, ne? Svareni je hodne siroky pojem zahrnujici asi 10 ruznych metod a konkretne elektricke svarovani oceli uhlikovou elektrodou je z USA.

Mluvcacek_be_like.jpg (MerlinR (25.1.2021 0:39)
Už jenom že bys neměl nic, co je svařovaného nebo kde se používá třífázový proud nebo elektrický motor, co bys jistě poznal. Ale jinak máš pravdu, neskonale víc je toho z USA, tam na tom totiž vynálezce víc trhne a proto se tam přesouvají.

Mluvcacek_be_like.jpg (paylotR (24.1.2021 23:05)
Nejsem moc velký fanda Ruska ani USA a v jedoduchém světě bych řekl, že je to prašť jako uhoď. Nicméně fakt že v Rusku se emigruje podstaatně více ven než dovnitř a u USA více dovnitř než ven a to, že 90% toho co denně používám bylo vyrobeno/vynalazeno v USA a u Ruska neznám ani jeden místní produkt mi stačí, abych se přiklonil na stranu USA. Na rovinu: Kdyby Rusko přez noc přestalo exisovat a neřekli by nám to ve zprávách, dozvěděli bychom se to vůbec někdy?

Mluvcacek_be_like.jpg (456) (24.1.2021 20:06)
Rusko? To je ta země, kde v lednu snědli úrodu a v dubnu snědli sadbu i osivo? To je ta země, kde neexistuje nemorální zisk, protože jsou tam všichni jsou rádi za to, že jsou ve ztrátě? Ta země, která nedokáže pokrýt ani vlastní spotřebu alkoholu, protože vyhořel lihovar a majitele našli oběšeného?

Mluvcacek_be_like.jpg (originalAvenger69) (24.1.2021 19:59)
stejně největší kumšt českých vypatlanců (od komunistů po různé flastence) je absolutní adorace a předstírání, že současné Rusko je hrdým pokračovatelem starých komunistické tradice a lidi se tam mají líp než u nás... :D A ono ani jedno z toho není ani zdaleka pravda. :-D :-D :-D

Mluvcacek_be_like.jpg (DeLorian) (24.1.2021 19:36)
Rusové jsou většinou, alespoň podle mých zkušeností, takové povahy že si nepodtežuijí přímo na vládu a představitele, ale podle těch věcí na které si stěžují je jasné že jim to vadí, leda by si mysleli že za všechno dobré může Putin a za všechno špatné asi západní agenti, nebo co. Ti mladší, co většinou nic jiného než Putina neznají, tak si změnu asi přeji víc než ti starší co i přes nespokojenost nechtějí moc riskovat

Mluvcacek_be_like.jpg (Pepin22) (24.1.2021 19:22)
Nemám to od lidí ze staveb. Vím to od obchodních partnerů, kteří měli to štěstí a v Rusku vydělali nějaký prachy, ale nebavil je těžce zkorumpovanej systém a placení výpalného, aby tě státní moc nechala podnikat, proto své podnikání přesouvají. Tím Rusko dál a dál chudne. Střední vrstva je tam strašně tenká. Naprostá většina lidí je v Rusku chudých.

Mluvcacek_be_like.jpg (MerlinR (24.1.2021 19:16)
Ale ono to o tom celé je, ten člověk většinou nic neumí, inteligence obvykle docela nízká a tak se mu tam holt nevedlo a vidí to černě. Proto šel hledat štěstí jinam. Protože tihle lidé, a že jich tam je dost, se tam mají fakt blbě. Ale už taková ta střední třída žije docela v pohodě, asi jako u nás. A těch taky není málo.

Mluvcacek_be_like.jpg (Pepin22) (24.1.2021 19:04)
Merlin: Jak typické... Lidé obhajující ruskou federaci většinou mají problém se svým vlastním egem. Což si dokázal tím, že přidavače na stavbě považuješ za něco méně cenného. I kdybych dělal s rusákama na lešení, tak bude pod mou úroveň bavit se s tebou.

Mluvcacek_be_like.jpg (MerlinR (24.1.2021 18:52)
Pepin22> Byl jsi v Rusku osobně nebo to znáš jen z vyprávění od kolegy přidavače ze stavby?

Mluvcacek_be_like.jpg (Pepin22) (24.1.2021 18:00)
"Hrdých" je pár zmrdů okolo Kremlu, oligarchové atd. Zbytek skutečně hrdých rusů, Dre bídu s nouzí se a nemá co žrát. Taková je realita.

Mluvcacek_be_like.jpg (--) (24.1.2021 17:54)
V Rusku jsou staří komunisté, ve Twitteru mladí neomarxisté. Ničím se neliší, praktiky mají stejné, vzájemně se však nesnáší. Cpt. Out. ;-)

Mluvcacek_be_like.jpg (Komunistická Mlátička) (24.1.2021 17:44)
Pepin22) Lžeš, já znám Rusko MOC dobře. Tento hrdý národ si nenchá vypatlat hlavu sorošovou propagandou!

Mluvcacek_be_like.jpg (Pepin22) (24.1.2021 17:13)
Komunistická mlátička: Lžeš, absolutní většina rusů Putina ze srdce nenávidí. Ale řeknou ti to, až když tě znají dýl a získáš si jejich důvěru. Zkušenost s rusama žijícími u nás. A jeď se do Ruska podívat. Pár odvážných nadává a zbytek ze strachu mlčí.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...