Domény  |  VPSRuda armada osvoboditelka
Obrázek Ruda armada osvoboditelka
The-struggle-is-real Cut-your-hair A-very-deceptive-madlad WUT MEME Sdilejte  nez  to  smazou Heavy-duty
Komentáře (5) Komentovat Nezobrazovat

Ruda_armada_osvoboditelka.jpg (CajgonR (4.11.2019 20:49)
Však ja nepopírám že na to měli podstatný vliv voliči, byla to reakce na Oldise, protože Sověti tu přišli prokazatelně s umyslem prosadit tady komunistickou vládou. To že jim propagandou zmasirovaní voliči naházeli hlasy je pak další věc.

Ruda_armada_osvoboditelka.jpg (AssaultR (4.11.2019 19:26)
Cajgon: Je to to stejné, jako když holka skočí někomu do postele, za dva týdny si řekne, že se jí to nelíbilo, a tak to označí za znásilnění, a začne vinit všechny a všechno okolo, aniž by si přiznala nějakou vlastní zodpovědnost.

Ruda_armada_osvoboditelka.jpg (AssaultR (4.11.2019 19:22)
Cajgon: A to všechno s podporou českých voličů a hlasitým či tichým souhlasem většiny českých občanů. Neustále se zapomíná na lví podíl českého národa na svém vlastním neštěstí. Češi si do parlamentu sami svojí vinou navolili do parlamentu stádo komunistů, kterým pak dovolili převzít moc. To, že Češi pak zjistili, že se jim nelíbí systém, do kterého se hrnuli, je jejich hloupost a zodpovědnost. Chovejte se a přemýšlejte dospěle lidi...

Ruda_armada_osvoboditelka.jpg (CajgonR (4.11.2019 10:47)
Postupimská dohoda neměla nic společného s tím že u nás Sověti instalovali loutkový komunistický režim, jednalo se tam o rozdělení Německa, o vysídlení, obnově předválečných hranic a tak dále. Navíc Sověti už po vyhnání Němců začli připravovat převzetí moci, dosadili své lidi na důležité místa a unášeli s zabíjeli ty kteří by mohli dělat problémy.

Ruda_armada_osvoboditelka.jpg (OldisR (4.11.2019 10:33)
Jo osvobodila. Postupimska dohoda se odehrala az po osvobozeni. puč v čr až o tři roky později.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...