Pravda24  |  ČasProBydlení  |  ByznysDeník  |  TechSvět  |  MyMuži  |  NeposlušnéTlapky  |  VipShow  |  HobbyDeník  |  MotorGuru  |  ČasProŽenyVyjadreni za tyden
Obrázek Vyjadreni za tyden
Hami prsten IMG-20210508-WA0009 primitivni nabytek za babku so it begins flatearth australia
Komentáře (52) Komentovat Nezobrazovat

Vyjadreni_za_tyden.jpg (789) (20.4.2021 7:01)
Jožo: takže raději o tom lhát a mlžit nebo to ještě dál tajit "kvůli donbassu", nj, tohle už známe, v čím zájmu by to asi tak někdo mohl tajit a odkládat, zájmu ČR určitě ne. Babiš musel dovysvetlovat co?

Vyjadreni_za_tyden.jpg (Jožo) (20.4.2021 0:05)
Jsem rád že alespoň mám vždy pravdu tady hlasem rozumu, jinak by to byli jen samé ovce - tfuj! Pan Prezident je moudrý a já mu hrozně fandím. Potřebuje nejdříve fakta a názory všech stran, aby se k tomu mohl nějak inteligenčně vyjádřit. Pan premiér s tím trochu spěchal a pak musel zbytečně dovysvětlovat, co vlastně myslel. Byla to nešťastná náhoda a škoda dvou životů, ale je nutné si uvědomit že i kdyby to byla pravda a ne jen hra CIA tak to zahránilo spousty nevinných ruských životů na Donbassu.

Vyjadreni_za_tyden.jpg (Human.) (19.4.2021 12:33)
Já bych řekl že posilněn sputnikem nebo něčím podobným od boku střelil dle svého právě převažujícího světonázoru a čekal jak se tu sesype spousta komentářů jak to těm zaprodancům prohnilého Západu ukázal. Jenže když zaprodanci nezačali plakat ale argumentovat a podpora se nekonala, naopak se ta blbost pěkně vyloupla z mlhy, tak otočil (nikdo nechce být za blbečka) a dělá se opět demokratem. Jenže je tu ta pitomá historie a chybí tlačítko Edit :-D.

Vyjadreni_za_tyden.jpg (Komunistická Mlátička) (19.4.2021 12:29)
Naivní pitomci žerou CIA jejich špinavou hru i s navijákem B-)

Vyjadreni_za_tyden.jpg (goddammindabomination) (19.4.2021 12:25)
mám vždy pravdu.: jak to tak čtu, tak je spíš problém ve tvé (ne)schopnosti si k tomu něco dohledat a diky tomu si stěžuješ na to že se davá prostor ke spekulacím, jako napříkad těm které tady šiříš ty.

Vyjadreni_za_tyden.jpg (Human.) (19.4.2021 12:24)
Vyjadřuješ se tu nejdřív terminologií 9 z 10 vlastizrádců a ještě jako blbec a teď "zapomeňte obrátil jsem?" Když nechceš být za blbce, tak se jako blbec nechovej. Dovolím si citaci Tvé maličkosti: "Kolaborantská prasata, co jsou až po paty v prdeli USA, nás ženou do války s ruskem, bez jediného důkazu. Budeme mít dražší elektřinu, plyn ale hlavně že nás Bidet s ušákama podrbe za krkem a při větším problému se na nás vyserou." Tam jsi vepsal celou ruskou propagandu do jedné věty rozvité.Tak tu teď nefňukej.

Vyjadreni_za_tyden.jpg (mám vždy pravdu.) (19.4.2021 12:16)
"fandícímu fašizoidní roztahovačné východní despocii" Tak určitě

Vyjadreni_za_tyden.jpg (mám vždy pravdu.) (19.4.2021 12:14)
Teď vyšel na idnes článek, kde prý ti dva rusáci vlezli do skladu jako inspektoři, jestli je to tak, nemám problém tomu věřit. Ale nechápu, proč to Hamáček nevybleje na rovinu a dává prostor ke spekulacím a konspiračním teoriím, to může jedině uškodit.

Vyjadreni_za_tyden.jpg (Human.) (19.4.2021 12:14)
Asi tě to překvapí, ale oficiálnímu výstupu BIS, ventilovanému premiérem veřejně, věřím poněkud víc než anonymnímu jouzovi z internetu.Evidentně nenávidícímu můj civilizační okruh a fandícímu fašizoidní roztahovačné východní despocii co má doma prasaty nejspíš vydláždíno, když je rozdává všem na potkání.Stačí mi úplně to, že agent Hrad o něj měl takový zájem už loni před Vánoci a zároveň chtěl svému gosudarovi ukázat veřejně jak se snaží aniž by byl PŘÍMÝ důkaz.A jak Rusové šaškují, to je nejlepší důkaz B-)

Vyjadreni_za_tyden.jpg (goddammindabomination) (19.4.2021 12:11)
kdo tady mluvi o tobě ty debile? Cituju "Jen jsem zvolil stejný styl" a ja jsem zvolil ten samý styl protože jsem se bavil s kozákem který omlouval tenhle terorismus, nauč se čist blbečku.S tebou jsem se pak začal bavit stejně jako ty semnou, kdyby ses svým prvnim komentářem neodkopal jako hovado tak se s tebou bavim normalně. Dukazy na to jsou, na rozdil od toho co tvrdiš ty, což je pro tebe zřejmě natolik nepochopitelne že ses misto přesvčovani rozhodl rovnou nadávat. kde maš dukazy ty k tomu co tvrdiš?

Vyjadreni_za_tyden.jpg (mám vždy pravdu.) (19.4.2021 12:05)
Nic neomlouvám ty dementní prase, jestli je to pravda vyhnat všechny ivany z ČR i se Zemanem, Nejedlým a dalšími sviněmi, už jsem to tu psal Přijímat cokoliv jen na základě dojmu neni žadný argument, to dokaže každý blbec. Nebo už jsi uvedl nějaký důkaz? Nebo jsi jen na základě dojmu přesvědčený, že je to absolutní pravda? Neustále se vyhýbáš odpovědi a pořád kroužíš jako moucha(hamáček) kolem hovna...

Vyjadreni_za_tyden.jpg (goddammindabomination) (19.4.2021 12:00)
mám vždy pravdu: už jsi dodal ty dukazy když tvrdiš něco co nebylo dokázano? Odmítat cokoliv jen na základě dojmu neni žadný argument, to dokaže každý blbec. A řikej si tomu jak chceš, ale ja prostě lidem kteří omlouvaji a zveličuji tenhle utok Ruska na náš stát budu řikat kolaborantské prasata

Vyjadreni_za_tyden.jpg (mám vždy pravdu.) (19.4.2021 11:49)
(Human.) (19.4.2021 11:33) Paranoia pracuje na plné obrátky? Jen jsem zvolil stejný styl, jako vy dva, kdokoliv projeví jen sebemenší náznak podezření tak je u vás kolaborantské prase, má řídícího důstojíka a podobné kecy no tak pro mě jste zase kolaborantská prasata vy. Pořád kolem toho kroužíte jako mouchy kolem hovna. Takže váš názor bezvýhradně věřit BIS, důkazy netřeba protože jsou hrozně tajné OK. K čemu bude rusákům dobré, když se dozvědí, že ty dva ksichty mají naši třeba na videu z toho skladu?

Vyjadreni_za_tyden.jpg ( . ) ( . ) (19.4.2021 11:46)
Human.: jj...stáhli mě z diskuze s tím, že mi vyplatí dalších 1000 rublů za mlčení. A v jiných diskuzích je zase můj styl více žádoucí, takže já na tom nijak neztratím ;-)

Vyjadreni_za_tyden.jpg (Human.) (19.4.2021 11:33)
Podle změny stylu o 180° bych se nedivil kdyby došlo k vystřídání pisatelů, řídící důstojník patrně usoudil že jen blbej a sprostej na vyhrání infoválky nestačí :-D.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...