ByznysDeník  |  MotorGuru  |  Pravda24  |  MyMuži  |  ČasProŽeny  |  HobbyDeník  |  TechSvět  |  VipShow  |  NeposlušnéTlapky  |  ČasProBydleníako to naozaj je 21.03.2023 
Obrázek ako to naozaj je
CHAT GPT smart toaster areyouhi Smart boy Zelenskyj vs Putin rusky vynalez
Komentáře (10) Komentovat Nezobrazovat

ako_to_naozaj_je.jpg (Reacher) (22.3.2023 0:38)
Jak se s tímhle merlin popasuje? Bude tady za rok kouřit čínský čůráky?

ako_to_naozaj_je.jpg (Kkkkkk) (21.3.2023 18:15)
Kulma: Čína mnohem větší nebezpečí. Proto s ní taky válcí USA na dvou frontách. Jedna je přímá ekonomická, sankce na výrobu čipů atp. Druhá fronta je válka na Ukrajině, čímž prakticky zastavili novou hedvábnou stezku. Oboje má na Čínu velké ekonomické dopady a dává to USA možnost oddálit pád z trůnu coby HDP leadera.

ako_to_naozaj_je.jpg (Kkkkkk) (21.3.2023 18:10)
Carlos: Putin čekal na konec olympiády, protože to dávalo smysl. Neplánoval válku, techniku tam nahnal jen jako bububu, proto stáli v kolonách na silnicích, nechránění. Čekal že to půjde jemnou cestou a o vedení se postarají speciální jednotky. Takže bahno mu mohlo být jedno. Určitě nečekal, že západní země rozhodnou v rozporu se zájmy svých obyvatelů. Jinak Rusko a Čína spolupracují dlouhodobě, hodnotit ten vztah podle posledních pár let je nesmysl.

ako_to_naozaj_je.jpg (Chytrá bezdrátová kulma) (21.3.2023 16:56)
Čína je řádově větší zlo než rusko! Uvidíte...

ako_to_naozaj_je.jpg (CarlossRP (21.3.2023 16:16)
Vyrovnani ani nahodou nejsou. Kdyby byli vyrovnani tak Putin nebude odkladat invazi az po skonceni Puovy olympiady a riskovat jarni tani (ktery ho nakonec, mimo jineho, dostalo). Rusko se muze kompletne sesypat, Cinani si suroviny koupi tak jako tak a "prinejhorsim" si je vytezi sami, aspon budou mit zaminku poslat na Sibir svoji armadu. Na druhou stranu Pu ma Putina kompletne v hrsti, staci mu zablokovat dovoz a valka skonci za par mesicu na nedostatek uplne vseho. Panda medveda jebe naozaj.

ako_to_naozaj_je.jpg (ddsdfff) (21.3.2023 16:02)
Panda jebe medvěda.

ako_to_naozaj_je.jpg (Kkkkkk) (21.3.2023 15:16)
Jenže oni jsou vyrovnaní. Čína potřebuje Rusko a naopak. Navzájem si pomáhají. Si jel teď do Ruska jako do první země po znovuzvolení, podobně jako Pavel na Slovensko. Ta spolupráce je silná a dlouhodobá celou řadu let, společný nepřítel jednoduše spojuje. Třeba nová hedvábná stezka, kde Rusko pomáhalo Číně atp.

ako_to_naozaj_je.jpg (NoobRP (21.3.2023 15:03)
To není dobré přirovnání, ten žralok byl milý a hodný a Martinovi pomohl bez jakékoliv protislužby. Ryba je kámoš ne žrádlo. Memes fungují když je vzor metaforou, zde to hapruje. Jinak Putin je píča, ale sračce nebudu tleskat jen protože má stejný názor jako můj.

ako_to_naozaj_je.jpg (JMRP (21.3.2023 14:51)
Prejavy kolektívnej hypnózy je vidieť úplne všade. Je to až desivé.

ako_to_naozaj_je.jpg (vsevedkoRP (21.3.2023 14:34)
toto je ten stredny putin :D

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...