ČasProBydlení  |  MyMuži  |  MotorGuru  |  HobbyDeník  |  ByznysDeník  |  VipShow  |  Pravda24  |  NeposlušnéTlapky  |  ČasProŽeny  |  TechSvětani jeden den 29.02.2024 
Obrázek ani jeden den
tenias mi espada za meho mladi 70letstareletadlo Complimentary Conspiracy Caps smula hosi Eli Copter
Komentáře (106) Komentovat Nezobrazovat

ani_jeden_den.jpg (Dezοlát) (3.3.2024 18:16)
Naprosto s tebou ale souhlasím v tom, že "jen idioti kritizují jiné, za to co sami dělali." Kdyby odvedenec kritizoval jiného odvedence za to, že byl odvedenec, tak by to byl skutečně idiot a navíc ještě pokrytec. To je naprosto jasné. Jenom nechápu, proč tak jasnou věc omíláš už snad rok stále dokola. Já žádného takového pokryteckého idiota totiž neznám. Tys nad ano?

ani_jeden_den.jpg (Dezοlát) (3.3.2024 18:15)
Pokud o tom nevíš, tak například Václav Havel takového soudruha tatínka neměl. Vojně se snažil vyhnout tím, že u odvodu předstíral "depresivní psychopatii". Ale nevyšlo mu to. Armádní politruk údajně prohlásil, že "Havel půjde na vojnu, i kdyby mu scházela noha." Takže i Václav Havel patřil do té tvojí "spousty lidí", kteří jako odvedenci "podepsali" vojenskou přísahu. Protože pokud o tom ještě pořád nevíš, tak za odepření podpisu vojenské přísahy byl kriminál.

ani_jeden_den.jpg (Dezοlát) (3.3.2024 18:13)
ujo: No tak to seš fakt morální maják, že ses dokázal narodit do rodiny nějakého bolševického grázla, který ti pomocí korupce na "správných místech" dokázal zařídit modrou knížku. To já jsem se holt do rodiny bolševického grázla narodit nedokázal. Akorát si nejsem jistý, jestli bych měl tu drzost kritizoval jiné lidi za to, že jim jich otec falešnou modrou knížku sehnat nedokázal.

ani_jeden_den.jpg (HyperMAXRP (2.3.2024 21:29)
Až přiletěj ufouni, tak se přihlásim. Jinak bych neublížil mouše a stejně mám zdraví v piči.

ani_jeden_den.jpg (ujoRP (1.3.2024 20:59)
Dezolát: někdo se dokázal vyhnout, někdo dokázal nepodepsat, spousty podepsali, ale jen idioti kritizují jiné, za to co sami dělali....blbečku

ani_jeden_den.jpg (KING_OF_OKENARP (1.3.2024 15:37)
no vy jste teda posránci, pár týdnů fyzičky by vám evidentně hodně prospělo B-) a těch 10km pod hodinu dá snad každý místní vlastenec

ani_jeden_den.jpg (Dezοlát) (1.3.2024 12:58)
Megavag: Uvědomuju. Uvedomujes si ty, ze tu je ... ehm ... jisty, temer zanedbatelny rozdil mezi "ziskat predstavu o tom, jak se zachazi se zbrani" a "pokud máš být v reálném boji opravdu dobrý a hlavně umět "vyhýbat se kulkám" a dalším nástrahám, tak musíš mít těžce nadrillováno"?

ani_jeden_den.jpg (Megavag) (1.3.2024 11:48)
Dezοlát: Ja se na to nemusim ptat Okeny :-). Uvedomujes si, ze tu je ... ehm ... jisty, temer zanedbatelny rozdil mezi "ziskat predstavu o tom, jak se zachazi se zbrani" a "stat se nafurt clenem aktivnich zaloh, ktere te pravidelne volaji na cviceni"?

ani_jeden_den.jpg (Dezοlát) (1.3.2024 11:28)
určitě o tom ví více pravý ujo, ten je totiž jediný, kterému se podařilo vyhnout se "zcela dobrovolné" Vojenské základní službě dokonce dvěma různými způsoby současně.

ani_jeden_den.jpg (ujoRP (29.2.2024 23:43)
určitě o tom ví více pravý Dezolát, ten to už kdysi jednou podepsal....

ani_jeden_den.jpg (Dezοlát) (29.2.2024 23:38)
Megavag: V tom případě nechápu, proč to vůbec řešíme. Pokud s nepletu, tak stát se DOBROVOLNÝM členem "vojenských záloh" či jak se to jmenuje, lze už dávno. Existují nějaká dobrovolná cvičení nebo tak něco. Zeptej se OKENY. Ten je jejich členem a bude to vědět přesně.

ani_jeden_den.jpg (KING_OF_OKENARP (29.2.2024 23:18)
pořád se, dezoláti, ohánite vlastenectvím, a když máte vlast chránit. kňouráte jak starý fňukny B-)

ani_jeden_den.jpg (Megavag) (29.2.2024 21:52)
Dezοlát: Narozdil od tebe nepocitam s tim, ze by lidi byli k obrane statu nuceni nasilim. Bud chteji a pak tam pujdou, protoze jim na tom statu (a lidech v tom statu) zalezi a pak neni potreba nic vymyvat a naopak je lepsi nechat je byt co nejkreativnejsi (koukni se na krreativni pouziti materialu na Ukrajine) a nebo se stat chova tak, ze jim to za to nestoji a pak stejne zdrhnou na zapad hned, jak k napadeni dojde.

ani_jeden_den.jpg (ujoRP (29.2.2024 21:12)
pro některé flastence není důležité uběhnout 10km, ale vydržet s plenou 10h u řečnického pultíku... však, on to už občan bz daní zaplatí.... paradoxní je to, že se nám chlapec "z Moravy" do 16-ti let pomočoval...

ani_jeden_den.jpg (Autistický off-road) (29.2.2024 20:19)
Řešíte hovna. Protože jsem přesvědčen, že velká většina chciválků neuběhne ani 10 kilometrů. Jste všichni štáckriplové, co si válku představují jako jednu kampaň Call of duty. A jestli si myslíte, že budete řídit drony, tak vemte na vědomí, že vám teta Jana koupila jen F-35 a železné maringotky. Pomíjím fakt, že v armádních skladech nejsou ani ponožky, natož ošacení a zbraně. Závěr: jen vás straší a vy jim skáčete na udičku. Armádní výcvik nebude. Jste jen maso do mlýnku.

další...