HobbyDeník  |  Domény  |  ČasProŽeny  |  ČasProBydlení  |  Pravda24  |  MyMuži  |  MotorGuru  |  VipShow  |  NeposlušnéTlapky  |  TechSvět  |  ByznysDeníkgood price
Obrázek good price
hrob hrace skorapek zacatek2020-konec2020-filmy Im-blind Senatori IMG-20201125-WA0009 schrodignrovo biztro
Komentáře (54) Komentovat Nezobrazovat

good_price.jpg (goddammindabomination) (23.9.2020 7:26)
pan_Jaroslav_Crha_guru_IT? no, ja jen že jsi o ženach předtim mluvil obecně. Zbytek tvého komentaře mluví za sebe. Asi se s některýma neshodneme, protože za tim prostě politickou propagandu nevidím, ženy ve hrách byly tak nějak odmepaměti, ale předtim by asi nikoho nenapadlo to označit za politickou a kulturní propagandu.

good_price.jpg (Kalda) (23.9.2020 6:17)
:-D LOL Krutojeb vs. ale jistě :-D vy me davate panove, jen skoda ze nerozumim cobolstine :-D :-D :-D

good_price.jpg (el.kunR (22.9.2020 20:23)
Jenom takový obecný poznatek k Falloutu - 1 a 2 u nás byly díky překladu od LEVELáků v podstatě úplně jiné hry, než originál --> mnohem, mnohem vtipnější. Když jsem to pak po letech pustil z GOGu, divil jsem se, kam zmizely všechny dobré fóry.

good_price.jpg (pan_Jaroslav_Crha_guru_ITR (22.9.2020 16:05)
Ano ženy ve vedoucích rolích považuji za minoritů. A v realu zrovna tak. Jsou to ubohý histericke piče co jen řvou, lžou, jsou chamtivé, podvádí, zlatokopčí krvácí a nevykrvací. Taková postavu ve hře fakt nechcete potkat protože vám celou hru zkazí. Např: "pojď musíme zabit toho zloducha." Odpověď herní postavy: "teď ne bolí mě hlava bez sám". Ook jdu sám vystrilim to a vrátím se s urezanym uchem zabitého zloduchaa ona začne řvát: "kdes byl celou dobu? TOS mě tady nechal samotnou ? Byl jsi za jinou co ?"

good_price.jpg (goddammindabomination) (22.9.2020 15:08)
No, protože mi to stejně moc nedá, ano POE 2 v prodejich propadla navzdory vesměs pozitivním recenzím a několika ocenění, včetně několika za nejlepší hru roku, a nejlepší příběh, tak je otázka proč byly prodeje nižší než se čekalo. Hlavní záporák nebyl ani tak moc záporák jako spíš antagonista, pokud si dobře vzpominám. Přijde mi že někteří si po několika dekadách všimli že ve hrách se vyskytují i ženy a v posledni době to začali řešit jako kdyby to byla známka degenerace společnosti, smutné.

good_price.jpg (goddammindabomination) (22.9.2020 14:45)
serepes: co to sakra meleš o svazacích? Tyhle patetiké vyjevy a nalepkovaní jsou dobrá vizitka tvého IQ. Odpoveděl bych ti, ale vidim že jsi stejně ztratil vůli diskutovat, a to jsem tě vždycky považoval za jednoho z těch normálnějších.

good_price.jpg (serepes) (22.9.2020 14:37)
Mimochodem ta hra (POE2) dost propadla a neprodávala se tak jak se očekávalo. Tento typ her totiž hrají většinou již starší hráči co jsou samozřejmě větší konzervy. Prostě studio kouslo do ruky co je krmí a já se podobně jako jiní už pokousat nenechám. Nebudu platit nějaké propagandistické pííče. Je navýsost velmi komické, že evidentně vedu polemiku s idotem, který tu hru ani nehrál a informace čerpá či odvozuje z wikin a netu.

good_price.jpg (serepes) (22.9.2020 14:25)
2 goddammindabomination: hrál jsi to vůbec? (POE2)? asi těžko, protože by jsi věděl, že v té hře bylo prezentováno 5 božských avátarů a 4/5 byly ženy a v jednoznačně nagativní roli byl (ohh ta náhoda) vykreslen muž. Navíc ta hra je plná diskriminace na zakl. pohl.! S váma svazákama je to těžky, vše co neodpovídá vašemu zdegenerovanému narativu, relativizujete. Serete se postupně všude i do světů lidem, ktěří s váma nechtěli mít nic společného. Odporní vlezlí zkurvenci stejně jako ti svazáci z 50 let. FUJ!

good_price.jpg (goddammindabomination) (22.9.2020 13:52)
pan_Jaroslav_Crha_guru_IT: serepes psal že 4 z pěti avatarů v božském panteonu v Pillars of Eternity 2 jsou ženy, což mu bylo hned vyvráceno. viz: https://pillarsofeternity.gamepedia.com/Deities O nějakém počtu žen ve frakcích nic konretniho neřikal. ty jsi psal o jaké hře? Jinak je docela vtipné, když ve fantasy, kde jsou mýtické bytosti a kouzla na denním pořádku, považuješ ženu na jakémkoliv velicím místě za neuvěřitelnou věc. Mimochodem, ty považuješ ženy za minoritu?

good_price.jpg (pan_Jaroslav_Crha_guru_ITR (22.9.2020 13:39)
Nevim nehrál jsem to, ale někdo tu psal že tam byly 4 z pěti frakcí řízený ženami a to mi jako minoritní zastoupení nepřijde. Snad jen kdyby šlo o hru na téma filmu sexmise. Jinak Fallout je prostě sračka a z ženských postav nemám mindrak a ani z tomb raider nemám mindrak protože umí skákat dvacet metrů daleko a nebojí se ani dinosaura.

good_price.jpg (Peter .R (22.9.2020 13:03)
Bug, to majú filcky? Nech sa oholia.

good_price.jpg (ale jistě) (22.9.2020 12:35)
Krutojeb: libí se mi jak vždycky uhneš otázce a jakémukoliv dokazovaní toho co jsi řekl, aby jsi vzapětí fnukal že ja mam dokazat něco tobě, fňuk, fňuk.. B-)

good_price.jpg (tadybyl) (22.9.2020 12:02)
serepes: no, a v čem konretně tyhle postavy nepasovaly do přiběhu nebo celkově do kontextu daného světa?

good_price.jpg (Krutojeb) (22.9.2020 11:50)
@ale jistě: Nemusis stale dokola dokazovat, ze si plnokrvny nefalsovany retard. To uz si zvladol, teraz prihraj akurat ten zoznam vyvojarov. ;-)

good_price.jpg (ale jistě) (22.9.2020 11:48)
Krutojeb: Chápu, tvůj mozek není schopný pojmout víc jak jednu informaci, takže jsi asi i zapoměl na co jsem se ptal jako první, mám ti to napsat znova, nebo umíš třeba i číst? Většina lidí když něco tvrdí tak je to schopná i doloži, ale ty jen afektovaně nadaváš když jsem se ptal na podrobnosti a nedoložil jsi nikdy nic.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...