MotorGuru  |  ByznysDeník  |  VipShow  |  Pravda24  |  NeposlušnéTlapky  |  HobbyDeník  |  MyMuži  |  ČasProBydlení  |  TechSvět  |  ČasProŽenyjadro all the way
Obrázek jadro all the way
Hami prsten IMG-20210508-WA0009 primitivni nabytek za babku so it begins flatearth australia
Komentáře (72) Komentovat Nezobrazovat

jadro_all_the_way.jpg (rantaplan) (13.3.2021 12:58)
"Takové označení je pak úplně k hovnu." - není k hovnu, když to smícháš s pár vědecky vypadajícími termíny, hloupější čtenář ani nepozná, že je cílem protijaderného stále hysteričtějšího manipulátora, zapamatuje si, že jaderné elektrárny vraždí a rád zaplatí všimné solárním baronům.

jadro_all_the_way.jpg (mrkevR (9.3.2021 11:50)
Vždyť jsem ti to psal, velice nepatrně zvyšuje riziko rakoviny u lidí v okolí. Nic víc se o tom tvrdit nedá. Podle tvojí logiky totiž úplně všechno zabíjí, doslova jakákoliv lidská činnost. Děláš venku? To zabíjí. Děláš vevnitř? To taky zabíjí. Děláš manuálně? Zabíjí. U počítače? Zabíji... Takové označení je pak úplně k hovnu.

jadro_all_the_way.jpg (Wut°) (7.3.2021 22:27)
(mrkev) když jsi tak chytrej, a vadí ti, že "JE zabíjí pomalu", tak mi řekni jak je teda zabíjí. :D Když se ti to nezdá. :D Přiznáváš, že JE zvyšuje radioaktivní pozadí, semtam může někdo dostat raka a semtam někdo pravděpodobně umře, ale "Zabíjí pomalu" je podle tebe lež. Tak se ukaž a vysvětluj ty exterte.

jadro_all_the_way.jpg (mrkevR (7.3.2021 15:35)
@Wut° Jako vždy, nejlepší by bylo, kdyby ses řídil svou vlastní radou. Zopakuj si základy výrokové logiky a přestaň ostatním vyčítat něco, co děláš akorát ty sám.

jadro_all_the_way.jpg (Wut°) (7.3.2021 11:51)
(mrkev) jsi fakt takovej tupec nebo to nevidíš? Když je nezabíjí POMALU, tak je podle tebe zabíjí RYCHLE? Když je nezabíjí JISTĚ, tak je zabíjí MOŽNÁ? Běž si zopáknout lekce výrokové logiky. Tohle se nedá číst. Pokud nedokážeš pochopit takhle jednoduchý tvrzení, tak nemá smysl diskutovat.

jadro_all_the_way.jpg (ypsý) (6.3.2021 16:01)
To jsem já rantaplan, každý den v 15:15 se mi generuje nový nick.

jadro_all_the_way.jpg (ypsý) (6.3.2021 15:27)
Věřím, že když si teď dávám brko, zkracuji si život víc, než žít celý život v obci Temelín. Být ten vliv jakkoli signifikantní, to by byl takový řev různých organizací, že by to zavřeli přes noc.

jadro_all_the_way.jpg (mrkevR (6.3.2021 15:21)
@rantaplan Ten vliv tam je, ale je tak malý, že se schová do statistické odchylky.

jadro_all_the_way.jpg (rantaplan) (6.3.2021 15:12)
"Our study is the first to analyze the risk of cancers in adults living (at diagnosis) near NPPs in France. With one exception, it showed no higher incidence of solid cancers within the 20‐km proximity areas." https://onlinelibrary.wiley.com/doi/full/10.1002/ijc.31116

jadro_all_the_way.jpg (mrkevR (6.3.2021 13:58)
@Wut° To tvrzení je lživé, protože jsi natvrdlý a odmítáš běžné definice slov. Provoz JE opravdu několika jednotlivcům eventuálně způsobí rakovinové bujení. Část z nich se vyléčí, část zemře "s rakovinou" a část zemře na rakovinu.Tvoje tvrzení bylo ale doslova že "bezchybný nominální provoz POMALU, ale JISTĚ ZABÍJÍ lidí v okolí". A to je prosě lež. Není to pomalu, není to jistě a netýká se to obecně "lidí", ale několika jednotlivců, kteří mě zrovna to "štěstí", že dostali ten správný zásah.

jadro_all_the_way.jpg (rantaplan) (6.3.2021 13:08)
Takže, jako jsou v létě klíšťata, když je na roumingu téma jádro, je tu sprostý Wut s nesmysly o jádře, které vraždí široko daleko. Když to zpětně procházím, tak přidáváš na nadávkách a agresivitě, asi to z jeho pohledu pomáhá, s něčím takovým se asi hodně lidí přestane bavit a on tak prosadí své nesmysly jako poslední kontumačně. Ale máš smůlu, já ujíždím na extrémech a fakt se bavím. Třeba jaderná elektrárna Pickering v Kanadě je přímo ve městě, to už tam musí být všichni mrtví, co?

jadro_all_the_way.jpg (rantaplan) (6.3.2021 11:55)
Přišel jsi s tím, že je blbost porovnávat spotřebu v jednotlivých zemích podle zdroje. To jsi se nenápadně odmlčel, když jsi dostal odkaz na eng wiki, pořád jsi jim ty tabulky u jednotlivých zemí nesmazal, no jo tam je trochu redakce, nedal bys tam ani komentář. Teď už se jen točíš na tom jak jaderné elektrárny vraždí okolí, bez čísla, bez zdroje. Svou obsesi v nadávkách se snažíš racionalizovat marně, vždy jsi tu takový, site:rouming.cz wut

jadro_all_the_way.jpg (rantaplan) (6.3.2021 11:50)
Wute, na to dostat protijaderného demagoga není vůbec nic těžkého. Nemáš svůj projev pod kontrolou, začal jsi nadávat mnohem dřív než jsem se objevil a začal pokládat nepříjemné otázky s citací tvých nesmyslů, které jsi tu naházel dříve pod jiným obrázkem, kde tě také naštvala podpora jádra. Že jsi přívrženec pirátů byl jen tip, vážně nevím, proč jinak bys tahle okatě a hloupě dehonestoval jadernou energii. Neodpověděl jsi na nic a určitě jsi nebyl v té obci Temelín, říct jim jak jsou vražděni, pokraču

jadro_all_the_way.jpg (Wut°) (6.3.2021 8:25)
(Carthorias) Celkově mi připadá, že lidi jako je Ranta nejsou schopní pochopit druhou stranu. V minulosti jsem zkoušel hodně taktik, ale žádná na podobná individua nefunguje. Empatie a souhlasný postoj vůči nim nedává žádný smysl, akorát nabudou falešné sebevědomí a utvrdí se ve svém. Agrese má bohužel docela dobré výsledky. Z krátkodobého hlediska se to může zdát jako nesmysl, ale člověka jako je Ranta to donutí hledat jiné argumenty, než nadávat do Pirátů a nakonec přijde na to, že druhém názoru něco je.

jadro_all_the_way.jpg (Wut°) (6.3.2021 8:20)
(Carthorias) Klídek, mám to pod kontrolou :) ... Snažím se testovat scénáře z teorie přesvědčování. Rantaplan je ukázkou hlupáka, který se snaží argumentačníma faulama dehonestovat druhou stranu (Piráti a politika) a souběžně dělat chytráka v oboru, o kterém neví vůbec nic v porovnání s protistranou (jaderná a konvenční energetika), tak zkouším prostou agresi. Dobré je, že si to můžu dovolit, protože jsem neudělal žádnou faktickou chybu. Málokdy se ti naskytne taková příležitost, tak jí nechci promarnit.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...