Pravda24  |  ByznysDeník  |  MotorGuru  |  TechSvět  |  NeposlušnéTlapky  |  VipShow  |  MyMuži  |  ČasProŽeny  |  ČasProBydlení  |  HobbyDeníkkarierni rez
Obrázek karierni rez
1419-1483-1618-2021-defenestrace nove narizeni profi fixed Rehor samsa omacka na cestovani IMG-20210304-WA0004 Nature in nutchel
Komentáře (28) Komentovat Nezobrazovat

karierni_rez.jpg (autokratorR (17.1.2021 21:12)
žena má být doma a starat se o domácnost a děti. pokud se rozhodne pro kariéru v podniku nebo úřadu, tak musí počítat s tím, že bude použita.

karierni_rez.jpg (,,) (17.1.2021 15:06)
gusta: Věř mi, že mám velmi dobrou představu, jak šílené různé náboženství (nejen islám) a sekty dokážou být. Přesto pozoruji rostoucí počet ateistů na blízkém východě, takže je určitá naděje. I z toho důvodu jsem proti zavírání dveří těm, kdo mají zájem zde žít. Ruku v ruce s tím samozřejmě musí být trvání na evropských hodnotách (obzvláště svobodě projevu), a neposkytování náboženských výjimek z různých norem chování. A samozřejmě... ČR nesmí být otevřená cukřenka u mraveniště; žádné dávky atd.

karierni_rez.jpg (gusta) (17.1.2021 14:49)
,,: myslím, že nemáš tušení, jak šílený problém je islám. Představa, že pustíš do státu muslimy a očekávat, že se budou chovat podle nějakých jiných hodnot než těmi definovanými islámem je těžce naivní. Dokud je jich pár, tak se vzájemně nehlídají, situace v ČR ještě před pár lety, kdy jim uteklo i pár nedostatečně islamizovaných holek https://www.youtube.com/watch?v=xDfDBkqxNQo , to už se nestane, už jich je tu hodně.

karierni_rez.jpg (,,) (17.1.2021 13:52)
khkhkh: No právě. Je tou hodnotou cpaní narcistních psychopatů k moci? Je tou hodnotou rozdělování společnosti na my versus oni? Je tou hodnotou nějaké konkrétní náboženství? Pro mě jsou těmi hodnotami porozumění, pokora, střízlivý pohled na svět, informovanost, kritické myšlení a samozřejmě svoboda. Když se zpětně podíváš na svůj názor na LGBT... kde vidno tu informovanost, pokoru a porozumění? Proč je potřeba za každou cenu řešit, co je a co není normální?

karierni_rez.jpg (bahnak) (17.1.2021 13:46)
,, krásný slovní průjem

karierni_rez.jpg (khkhkh) (17.1.2021 13:44)
Ale nelibi se mi, ze mi vkladas do ust veci, ktere jsem nerekl

karierni_rez.jpg (khkhkh) (17.1.2021 13:42)
Me vadi, ze lide diky neustale relativizaci a pohodli soucasne doby zapomeli, ze existuji hodnoty, ktere je potreba branit, jinak je nam nekdo vezme. Ze se cela zapadni civilizace dekadentne zene do prusvihu a dela ze to nevidi. Ze na nefunkcni system se reaguje stylem "vice evropy", steje jako v dobach minulych "vice socialsmu". Nejsem schopen videt tu zarivou, kolektivistickou socialistickou budoucnost budovanou z moskvy .. ee z zbrusele chci rict Mozna mam jen prekonane nazory.

karierni_rez.jpg (khkhkh) (17.1.2021 13:39)
Tolerance je dulezita, z nikoho nepritele nedelam. Nevadi mi, kdyz nekdo zije jinak nez ja, ale nechci aby mi cpal ze to co dela on je normalni, ja to svoje taky beru jako soukromou vec. A nechci aby dochazelo ke zhorseni bezpecnostni situace.

karierni_rez.jpg (,,) (17.1.2021 13:37)
... tak co s takovým člověkem? Věř mi, že já diskutuju často s takovými. Od konzervativních retardů chytám, že jsem sluníčkář, od sluníčkářů zas, že jsem konzervatovní retard. Jsem pro to, aby sezdané buzny mohly zastřelit legálně drženou zbraní narušitele, který se jim vloupal do pěstírny marihuany poháněné soukromým domácím jaderným reaktorem.

karierni_rez.jpg (,,) (17.1.2021 13:35)
Ono obecně by to chtělo víc pochopení. Když mi řekneš, jaká tvoje práva upírá to, že by se buzny mohly brát, tak fajn, konečně to bude nějaký slovo do pranice a můžeme se o něčem bavit. Stejně tak u etnických skupin, které čelí všelijakému neporozumění, nechápu, proč se dělá haló z jejich práv. Ano, nesouhlasím s hony na čarodějnice, ale když typický volič Trumpa a spol. nemá ani trochu pokory a nedokáže si připustit, že by svět nemusel být jen černobílý a vyrobený s konkrétním návodem k použití.

karierni_rez.jpg (,,) (17.1.2021 13:30)
Tvůj problém je ten, že ze všeho, co je jiné, děláš nepřítele. Islám JE problém, já nejsem v tomhle směru sluníčkář, nevidím ale řešení v zavírání hranic a odmítání kohokoliv, kdo by tady chtěl žít; řešení vidím v důsledném trvání na evropských hodnotách, jako např. svoboda slova, tedy i svoboda kritizovat něčí víru (včetně té tvé). LGBT ti může být totálně u prdele, prostě jenom chtějí, abys je nesral svými předsudky; to, jak se kdo cítí nebo co kdo chce šukat je každýho věc; nechápu, co ti na tom vadí.

karierni_rez.jpg (khkhkh) (17.1.2021 13:21)
@,, pohlavi je kazdeho vec, ale u lidi jsou jen 2 a vsechno ostatni (hermafroditi apod) jsou hricky prirody. To je biologicky fakt. Kvuli prizdisracstvi levicovych mekkysu se sem dostavaji lide, kteri sem jdou vrazdit, vysavat system a zakladat paralelni spolecnosti ktere slouzi jako hnizdo terorizmu puvodniho domaciho obyvatelstva. Proc maji byt ruzne skupiny (etnicke, nabozenske, LGBTXYZ) uprednostneny pred majoritnim domacim obyvatelstvem?

karierni_rez.jpg (,,) (17.1.2021 12:55)
khkhkh: V první části souhlasím, že je dost problém se nějak vzájemně tolerovat, z jedné i z druhé strany, a omezování svobod se mi taky nelíbí. V té druhé části pak ale předvádíš netoleranci a předsudky svoje; pohlaví je snad každého věc, a ne každý, kdo utíká, je kriminální živel. Co se týče slepých cest, já jsem např. z aktuálního vývoje v samořídících autech nadšený, Tesla si v té betě vede vážně dobře. Co je pro někoho slepá ulička, to je pro jiného jenom začátek budoucnosti.

karierni_rez.jpg (khkhkh) (17.1.2021 12:50)
@,, ja vidim bigotnost predevsim v cancel culture (kdo se nam nelibi, toho mazem, i kdyz zakon cenzuru zakazuje), vyhazovani lidi z prace za nazor, ostrakizace a niceni lidskych zivotu kvuli obvineni bez dukazu, omezovani osobnich svobod a vlastnictvi (pravo na obranu vlastni zbrani), deset tisic pohlavi a orientaci, zadna ochrana hranic a obcanu pred kriminalnimi zivly z cizich statum, nabozenske chapani ekologie a vzyvani slepych cest (elektromobily, samoridici auta, vetrniky).. mam pokracovat?

karierni_rez.jpg (,,) (17.1.2021 12:43)
Lůza v dnešní době volí, sestupně podle korelace s exekucemi: ANO, SPD, KSČM a částečně ČSSD. Co pozoruji jejich ekonomické nápady, právě oni chtějí lidem, kteří pracují na sobě, brát nejvíce. Na druhé straně mě děsí akorát Piráti, kteří se předvedli nápady na prolamování mlčenlivosti osob a regulace AirBnB apod. Ukáže čas, jak moc vážně je myslí. Ostatní jsou _jenom_ ti vítači, to se ještě skousnout dá, navíc ani oni si nelajsnou sem tahat nějaké hordy, potom, co se naplno provalují ty zkušenosti z Fr apod

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...