HobbyDeník  |  Domény  |  ByznysDeník  |  ČasProŽeny  |  VipShow  |  TechSvět  |  MyMuži  |  Pravda24  |  ČasProBydlení  |  Půjčka s odměnou  |  MotorGuru  |  NeposlušnéTlapkykonkurence je velika
Obrázek konkurence je velika
nikdo nevi co to s vami udela What is there to celebrate poradny cosplay czech and slovak history books V deze nasli nove vypuste ale nikdo nic nevi konec  
Komentáře (25) Komentovat Nezobrazovat

konkurence_je_velika.jpeg (LumpenkavárníkR (4.8.2021 15:24)
Rusko země tolerance a multikulturalismu. [odkaz] A u nás přitom šíří strach prostřednictvím zločineckých politických stran na ně přisátých. A blbečci to žerou.

konkurence_je_velika.jpeg (LumpenkavárníkR (4.8.2021 15:12)
(:.): Že ty sis nepustil tatíčka Putina co jsem dával do odkazu? :-D [odkaz] Běž to říct jemu :-D

konkurence_je_velika.jpeg (:.) (4.8.2021 14:57)
Spousty žijí slušně? Člověče, kde žiješ... fakt vyndej hlavu z prdele.

konkurence_je_velika.jpeg (LumpenkavárníkR (4.8.2021 14:50)
Ale hovno. Těch zločinů ubývá. Teoristické útoky byly vždy a asi stále budou. Na tom se nic nezmění. Něco jako 11. září už dlouho nebylo. Teď po stažení vojsk z Afgánistánu talibán zas posílí a hrozí že zas bude podnikat organizované akci jako dřív. A kritizovat Islám nebo muslimy? Nemůžeš opomíjet, že jich spousty žije slušně. Je to stejné jako s vlastenci. Někdo se jako vlastenec vzdělává a pomáhá budovat lepší místo pro život. A někdo šíří nenávist, škodí, lže, napadá ostatní a říká tomu vlastenectví.

konkurence_je_velika.jpeg (:.) (4.8.2021 14:37)
Bohužel zrovna kritika islámu je značný problém, protože těch následovníků středověkého psychopata se osobně dotkne úplně všechno. Pamatuju dobře dobu, kdy se podepisovala Výzva vědců. Veškerá kritika, tj. i obavy z migrace, věcná kritika částí islámu, práva šaria... to všechno bylo v médiích zamlčováno, potlačováno. Viz např. Kroužková vs. Konvička. Od té doby, jak přibývá zločinů povahových klonů středověkého psychopata, se situace postupně zlepšuje, jenže přesto se _slušný_ politik bojí islám kritizovat.

konkurence_je_velika.jpeg (LumpenkavárníkR (4.8.2021 14:24)
(:.): Ničeho takového jsem si nevšiml. Jako fanoušek satanismu kritizuji a vysmívám se náboženství rád. A nikdo mě nikam neodsouvá. Přesto uznávám, že některým lidem může náboženství pomoci k tomu aby měli ze sebe lepší pocit. Nebo aby byli lepší. Jinak se za něj ale schovává spousty šmejdů. Samo o sobě je ale náboženství pitomé. Jenže nesmíš nahrazovat kritiku šířením nenávisti. To je totiž už trestný čin. I u nás. Poslechni si Putina abys věděl jak to je. [odkaz]

konkurence_je_velika.jpeg (:.) (4.8.2021 14:12)
A víš, čím to mainstream posral? Těžkotonážním tlačením jednoho správného názoru a odsouváním těch, co měli názor jiný. Bez ohledu na to, který názor je správný. Tím odsunuli spoustu lidí do temnějších zákoutí společnosti, někam, kde jsou názory ještě příšernější. A to je něco nepřípustného. Západní civilizace vyrostla na svobodě prosté od náboženských vlivů. Svoboda slova znamená to, že i náboženství musí být podrobována kritice; nelze dávat prostor pouze obhajobě.

konkurence_je_velika.jpeg (:.) (4.8.2021 14:08)
Lumpenkavárník: Vážně si vyndej hlavu z prdele, prosím. Reálný je jak kult válečného zločince Mohameda, tak kult teroristů Baldy a spol. Oba kulty jsou nebezpečné, stejně jako kult všemocného všespásného státu (nebo EU) a jeho nekonečné "dobrotivosti". No a ten poslední kult to totálně posral, právě omlouváním a bagatelizováním musulmanských zločinců, kdy u spousty lidí ztratil důvěru a umožnil právě SPD apod. Doporučuji návštěvu např. r/atheism nebo r/exmuslim. A to je jenom špička ledovce.

konkurence_je_velika.jpeg (LumpenkavárníkR (4.8.2021 14:02)
Ta reakce byla na předchozí koment. Žádný takový kult nikde není. Věříš akorát zločincům. Se nad tím zamysli. Pitomio a Bureš ty teroristy potřebuje. Bez nich by byl hovno. Stejně jako populisti v jiných zemích. Tihle zmrdi je používají jako nástroj strachu. Tak zveličují jejich moc a schopnosti. Používají to ke svým politickým cílům. Kdo myslíš že jsou ti největší teroristi? [odkaz]

konkurence_je_velika.jpeg (:.) (4.8.2021 14:00)
Takže se shodneme, že skutečným problémem je medián IQ 100 v kombinaci s demokracií?

konkurence_je_velika.jpeg (LumpenkavárníkR (4.8.2021 13:56)
(:.): Za to nemůže EU, ale blbečci na které fungují primitivní psychologické triky a ve kterých dřímá [odkaz] Kdybychom nebyli v EU, tak by byl nepřítel zas někdo jiný. A zas by to byl někdo na vyšší úrovni kdo by nastavoval zrcadlo populistické a neschopné politické reprezentaci. A blbečci by mu to zas žrali.

konkurence_je_velika.jpeg (:.) (4.8.2021 13:50)
Lumpenkavárník: Takže si myslíš, že stát je jediný, kdo má způsoby, jak něco zjistit? Ach ano, všemohoucí bůh spasitel. Nasrat. A EU že je málo rasistická? Kamaráde, ta naopak ten rasismus rozjela na plný koule. Bílý muž bad, kult arabského válečného zločince a vraha willkommen, wir schaffen das! No uvidíme, jakým způsobem ten kotel bouchne. Já bych rád rasismus eliminoval, ale ne tím, že budu kopat do nějaké skupiny lidí kvůli barvě a omlouvat jinou skupinu lidí kvůli jakési ochraně náboženství.

konkurence_je_velika.jpeg (:.) (4.8.2021 13:45)
Prasohyjeník: Měl bys vyndat hlavu z prdele. Jasně, že se děje. Můžeš nad tím mávnout rukou, že to není tak hrozný... no, americké univerzity jsou v podstatě ztracené (to předvedla nedávno např. Mathilda Cohen, tipuju, že už ji nikdy nikam nepozvou), a v některých evropských městech v některých čtvrtích skutečně nebezpečno je, a dříve nebývalo. No a i díky politice EU se zmítáme mezi agentem Sosačem a vlastizrádným Japoncem. Nebýt v EU, tak možná řešíme jiné problémy, ale ne zmíněné zmetky.

konkurence_je_velika.jpeg (LumpenkavárníkR (4.8.2021 13:41)
(:.): To není o tom, že jsou někteří lidé nesvéprávní pitomci, ale o tom, že na zjištění některých skutečností ti nestačí tvé smysly a dokonce ani jednoduché testy. viz: [odkaz] Každopádně si to mohl napsat rovnou, že je podle tebe EU málo rasistická a tak z ní chceš pryč. Nemuseli bychom diskutovat o věcech co jsou úplně mimo.

konkurence_je_velika.jpeg (Prasohyjeník) (4.8.2021 13:39)
Nic takového se tam neděje a pokud má nekdo pocit, že jako "heterosexuální bílý muž" je utlačován, tak je to jen chabá omluva pro to, že je neschopný vrták. Zdánlivé "protěžování" islámu na západě je nesmysl posuzovaný zdejší nesmyslnou hysterií vyvolanou ruskými agenty a jejich šéfem soudruhem prasidentem. Nebýt EU, tak se zmítané mezi komunismem a nacismem. A to jsem býval také euroskeptik, ale lidé jsou tu tak blbí, že nás jedině EU může ochránit před našimi hovady...

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...