TechSvět  |  HobbyDeník  |  ČasProBydlení  |  VipShow  |  MyMuži  |  NeposlušnéTlapky  |  MotorGuru  |  Pravda24  |  ČasProŽeny  |  ByznysDeníkmeanwhile in Teheran 05.10.2022 
Obrázek meanwhile in Teheran
Tak jsem tady zas GaryPoterUndChatGPT jak se zbavit bradavic 2Kostky create an account make russia western mongolia again
Komentáře (17) Komentovat Nezobrazovat

meanwhile_in_Teheran.jpg (kulesi) (6.10.2022 23:25)
Quík: to je spousta tvrzeni, ktery nejde o nic oprit. Nemuzes dnesni situaci porovnavat podle toho, co fungovalo/nefungovalo v historii. Spousta problemu se dneska resi podle ruznejch metodik, frameworku, oprenejch o data. Je uplne jedno, jestli podle nich rozhoduje zenska nebo chlap. Realne jsme dneska rozsireny technologii, coz ovlivnuje nase jednani. Nic takovyho v historii nebylo. Taky si nemyslim, ze muzes redukovat zensky leadery na to, ze neumej jednat jinak nez podle emoci.

meanwhile_in_Teheran.jpg (miklos-abdulRP (6.10.2022 9:20)
Q: Pokud má islámská společnost takové výhody, čím to tedy je, že všechny tyhle země jsou takové mizerné díry, a když už něco vybudují, tak jen díky ropě? Ti jsou v permanentním úpadku i bez emancipace, zatímco Západ se pořád ještě nezhroutil a pořád si tu žijeme v pohodlí. A co se týče neschopnosti žen vládnout, zoufale neschopných mužských vlád je dvanáct do tuctu v islámském světě i mimo něj.

meanwhile_in_Teheran.jpg (Quík) (6.10.2022 7:56)
Ženy si neumí vládnout, respektive jejich slabostí a orientaci na emoce i v momentech důležitého rozhodnutí vždy zneužije protivník vedený chladnokrevnými muži. Historie nás učí, že ženská emancipace je prekurzor k celkovému upadku společnosti. Ostatně když se věnují hedonismu a mateřství považují za přítěž, začně postupne pokulhávat demografie a jiné etnikum původní postupně nahradí. Myslel jsem teda, že tyto věci dnes nemusím vysvětlovat, protože naše společnost je v tomto problému až po uši.

meanwhile_in_Teheran.jpg (kulesi) (5.10.2022 21:06)
>že Írán nebuzeruje své ženy jen tak bezdůvodně. Hlavním smyslem této buzerace je mimo jiné snížení konkurence mezi ženami.. A to ti to neprijde od zacatku spatne ta myslenka? Ze treba zensky muzou chtit konkurenci, ale predevsim neobetovat kuli nejakymu vymyslenymu jakoze vetsimu pohodli veskerou svobodnou volbu, kterou by tomu mela padnout? A ze proc o tom treba nemaj teda rozhodovat primarne zensky a jejich nazor je tak nepodstatnej? Tohle je pro me uplnej bizar.

meanwhile_in_Teheran.jpg (Jauvajs) (5.10.2022 18:21)
Q: "pěkná" propaganda od Mohameda - a jak vysvětlíš, že jsou ti muži takový sexuální prasata, který sekají hlavu, lejou kyselinu, vraždí ze cti a vymlouvají se, že byla necudně oblečená (byl ji vidět 1 cm kůže) a tak si to brutální hromadný znásilnění, následovaný zavražděním bratrem/synem/otcem/bratrancem /strýcem zasloužila? Dám ti 2.000,- na hampejz, ať se vybouříš po evropsku, zakuklenej mohamedáne. A pak zpátky do polopouště, odkud jsi přišel.

meanwhile_in_Teheran.jpg (GeorgethebestRP (5.10.2022 14:04)
Ještě kdyby mu tak ukázaly kozy.

meanwhile_in_Teheran.jpg (gofry2) (5.10.2022 12:42)
Quík: Inými slovami len ďalšia banda kokotov, čo chce ostatným ľuďom kecať do životov.

meanwhile_in_Teheran.jpg (Quík) (5.10.2022 12:37)
Nespokojenost s chováním dnešních mladých žen není jen v muslimských zemích. Boj o právo na potrat je jenom záminkou k tomu, aby byly mladé ženy nuceny žít v rámci rodiny a ne mimo tradiční rodinu. Íránský režim i Tálíbán se jenom snaží dosáhnout toho, aby se mladé ženy vdávaly mladé jako dřív, nezůstaly svobodné až do 35 let a nerandily pořád na Tinderu. Státní tlak nahradil dříve rodinný a ekonomický tlak, které zmizely. Podobný boj probíhá i v Polsku nebo v USA, pouze není tak jasně řečený.

meanwhile_in_Teheran.jpg (Quík) (5.10.2022 12:34)
Systém je výhodný i pro řadu mužů. Klesá možnost kontaktů žen s různými muži, tím pádem i konkurence mezi muži, pravděpodobnost nevěry manželky, jejího odchodu atd. Ženy mají rovněž menší výběr mužů a jsou tak logicky méně náročné než západní ženy, které mohou randit okamžitě s téměř kterýmkoliv mužem kdekoliv na světě.Ve srovnání se všemi těmito výhodami jsou podobná omezení pro velké množství lidí přijatelná. Proto se západním intelektuálům daří tak málo tyto zvyky rušit, i přes velmi tvrdý nátlak úřadů.

meanwhile_in_Teheran.jpg (Quík) (5.10.2022 12:31)
Většina lidí si neuvědomuje, že Írán nebuzeruje své ženy jen tak bezdůvodně. Hlavním smyslem této buzerace je mimo jiné snížení konkurence mezi ženami a tím snižování konfliktů ve společnosti.Různé islámské oděvy nejsou pro ženy tak nevýhodné, jak si to řada lidí myslí. Žena nemusí soutěžit s konkurentkami v tom, kdo je nejpěkněji oblečený. Žena je tak ve skutečnosti svobodnější, protože není pod neustálým tlakem okolí na to, jak vypadá. Omezováním styků mezi muži a ženami rovněž klesá nebezpečí nevěry.

meanwhile_in_Teheran.jpg (Quík) (5.10.2022 12:28)
Celá problematika se redukuje na otázku emancipace žen. Íránští muži si nepřejí emancipované ženy a současná vláda se proti nim nestaví jako na Západě. Na druhou stranu se zatím nikomu nepodařilo vytvořit moderní společnost, kde by nedošlo k emancipaci žen a následnému rozpadu rodiny. Muslimské společnosti se snaží najít cestu, jak se modernizovat a přitom nerozbít rodinu, ale kromě islámu dnes v euroamerickém prostoru žádná jiná podobná ideologie neexistuje.

meanwhile_in_Teheran.jpg (gofry2) (5.10.2022 11:24)
Peace among the worlds!

meanwhile_in_Teheran.jpg (hmm hmm) (5.10.2022 10:45)
Cartmenez: Spíš bych tipoval "lepší" geny a skutečnost, že pravděpodobně nemají tak zasviněný prostředí (chemikálie, hormony z HA) jako v zemích prvního světa. Ještě na přelomu 19. a 20. století měly podle dobových fotografií takový vlasy běžně i Evropanky a Američanky.

meanwhile_in_Teheran.jpg (PepeeRP (5.10.2022 10:08)
kdy zacne pata kolona tvrdit, ze to cele organizuje CIA? B-)

meanwhile_in_Teheran.jpg (miklos-abdulRP (5.10.2022 10:07)
qwert01: To asi ano, ale vzhledem k pověstné stabilitě a mírumilovnosti těchhle zemí zůstává otázkou, kdo bude popravován.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...