Pravda24  |  MyMuži  |  TechSvět  |  HobbyDeník  |  NeposlušnéTlapky  |  MotorGuru  |  VipShow  |  ČasProBydlení  |  ByznysDeník  |  ČasProŽenymezitim na poste 22.01.2023 
Obrázek mezitim na poste
podivam se zpetne a less toxic workplace flastenec issue smrska gamers type Helluva-coincidence
Komentáře (21) Komentovat Nezobrazovat

mezitim_na_poste.jpg (brnonymova reinkarnace 7) (22.1.2023 20:36)
Jo, jasne Gross odstoupil kvuli nejake pujcce neceleho milionu na byt, vubec ne kvuli tem prinejmensim mnoha desitkam milionu (spis vice, nez 300 milionu), ktere nejak zahadne ziskal a za ktere si nakoupil ruzne nemovitosti po svete.

mezitim_na_poste.jpg (GeorgethebestR (22.1.2023 19:09)
A víte že je hezké a sympatické když se i v debatách k sobě chováte mile a hezky ?

mezitim_na_poste.jpg (Pamětník) (22.1.2023 18:56)
Milý cyklisto, tím tvým bipolárním černorudým viděním světa jsi mi bolševiky připomínat nemusel. Užil jsem si toho za minulé totality víc než dost.

mezitim_na_poste.jpg (cyklistaR (22.1.2023 18:39)
Milý pamětníku, ještě že jsi mi Klause připomněl, málem bych na tu ruskou propagandistickou troubu zapomněl. Ale je pravda, že v době vstupu do EU se ještě držel při zemi.

mezitim_na_poste.jpg (Pamětník) (22.1.2023 17:56)
Václav Klaus starší byl jednou z mála osobností, která si dovolila realisticky upozorňovat i na vstupu do EU negativa. Za to byl nevybíravým způsobem očerňován. Smutným faktem je, že jeho slova se do puntíku naplnila.

mezitim_na_poste.jpg (Pamětník) (22.1.2023 17:56)
Milý sklerotický cyklisto, já si na rozdíl od tebe velice dobře pamatuji například na to, jaký shitstorm se snášel na hlavu Václava Klause staršího před referendem o vstupu do EU. Stát platil tzv. "vysvětlovací kampaň" https://www.novinky.cz/domaci/365-vlada-da-200-milionu-na-kampan-pro-evropu.html ve které byla adorována samá pozitiva a sociální jistoty, kdežto negativa byla zamlčována či rovnou popírána.

mezitim_na_poste.jpg (GeorgethebestR (22.1.2023 17:48)
@sedmá reinkarnaci nepíšeš pravdu. Politici u nás jak píše dole náš jednostopý kolega se odporoučeli do propadliště dějin za mnohem menší delikty. Od té doby co je tady ta pakáž okolo AB si tady každý s ústavou vytírá prdel. Všechno je " kompro " nebo " účelovka " tyhle výrazy jsem věru před tím nikdy neslyšel, ještě tak " pět na stole " ( ČSSD ) nebo „Můj známý žádnou jachtu nevlastní a já jsem na té jachtě nikdy nebyl." ( zase ČSSD )

mezitim_na_poste.jpg (cyklistaR (22.1.2023 17:16)
Milý sklerotický pamětníku, pokud nepočítáš Miroslava Sládka, tak tu dnešní žumpu tady opravdu zavedli Bureš, Okamura a Zeman. Ještě nedávno odstoupil Gross kvůli jednomu milionu Kč, Nečas kvůli kabelkám. A teď Zeman je několikrát soudně usvědčený lhář, Pitomio je vlastizrádce a Bureš manipulativní a ulhaný psychopat. Ale naštěstí je dost velká skupina lidí, kterým tyto existence vadí a nebudou je volit.

mezitim_na_poste.jpg (brnonymova reinkarnace 7) (22.1.2023 16:03)
SPD a Bures ze tohle dotahli do politiky? HAHAHA, tak to je dobrej for. Podivej, je jasne, ze jsi bud ctrnactiletej skolacek, nebo naprostej ignorant. Neprisel jsi sem z redditu? Tam mistni frikulini, co logicky nepamatujou ani Paroubka (jeste nebylo nazivu, nebo jeste meli plinky), tyhle nesmysly hlasaji. Bures je slabej odvar i proti Rumlovi, natoz proti socanum, komunistum, veverkam a pulce lidovcu.

mezitim_na_poste.jpg (GeorgethebestR (22.1.2023 15:54)
Nikdy to nebylo v takové míře.

mezitim_na_poste.jpg (Pamětník) (22.1.2023 15:49)
Georgethebest: "Urážky, výhrůžky, kompromitování protivníka a hlavně neustálé lhaní a osočování protivníků" podle tebe přišly do politiky až s ANO a SPD? Kolik ti je?

mezitim_na_poste.jpg (GeorgethebestR (22.1.2023 15:48)
Osobně je mi to celkem u prdele jestli bude president Babiš. Jestli to tak lidi chtějí tak ať to tak mají. Na můj život a podnikání naštěstí zatím politika nemá žádný vliv. Neberu sociální dávky, nekradu, platím lidi jak si zaslouží a nepotřebuju k životu žádné dotace ( teda pravda teď jsem si nechal dát dotaci na FVE na střeše ). Po státu jsem nikdy nic nechtěl, myslím si že je tady svoboda a každý si může dělat a myslet co chce. ALE taky si myslím že pokud budou u moci lidi jako ab, může být po svobodě.

mezitim_na_poste.jpg (GeorgethebestR (22.1.2023 15:39)
To není o tom ti naši - jsou tady dvě skupiny které tenhle styl přivedly do politiky a médií, a ano jedna z těch skupin je ta pakáž kolem Babiše, Urážky, výhrůžky, kompromitování protivníka a hlavně neustálé lhaní a osočování protivníků. Ta druhá menší pakáž jsou SPD. Takový je prostě můj názor. můžeš s ním nesouhlasit a nadávat mi do fanatiků, ale bylo by lepší kdybys respektoval můj názor jakkoliv s ním nemusíš souhlasit.

mezitim_na_poste.jpg (brnonymova reinkarnace 7) (22.1.2023 15:25)
Aha, takze proste "ti nasi" by nikdy a "ti druzi" jo. Jak originalni pristup. Citujme klasika. Karel Capek, Ukradeny Kaktus: U nás máme dvě takové sekty: Spolek kaktusářů a Sdružení kaktusářů; čím se od sebe liší, to nevím, - myslím, že jedni věří, že kaktusy mají nesmrtelnou duši, kdežto druzí jim přinášejí krvavé oběti; ale zkrátka ty dvě sekty se navzájem nenávidí a pronásledují se ohněm a mečem na zemi i v povětří." Tak takhle nejak pusobite, vy fanatici.

mezitim_na_poste.jpg (GeorgethebestR (22.1.2023 14:47)
brnonymovo něco - nevím jestli slepě věřím, ale myslím si že zrovna u ní by to nebylo potřeba na " zapůsobení " - kdežto pakáž kolem AB je tohoto schopna, a nejen tohoto. Ještě máme týden na to abychom poznali jestli se do toho kýblu plného sraček šlápnout ještě hlouběji.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...