ByznysDeník  |  Pravda24  |  VipShow  |  NeposlušnéTlapky  |  HobbyDeník  |  MyMuži  |  ČasProŽeny  |  MotorGuru  |  TechSvět  |  ČasProBydlenímusk-center 01.10.2022 
Obrázek musk-center
Vsichni meli kleste jenom Zdenek Sverak blahobyt a seznam cyklobuzny KotH tpb not afk technical interview  my job description 
Komentáře (25) Komentovat Nezobrazovat

musk-center.jpg (Virtuální bojovníci) (3.10.2022 10:48)
Ne. Toto tvrdila o reálném socialismu leninská větev Marxistů. Marx naopak velmi důrazně odmítl všechny utopické socialisty, kteří se snažili dobrat komunismu skrze postupný evoluční proces.

musk-center.jpg (ldl2) (3.10.2022 10:19)
socialismus je podle Marxe prechod ke komunismu

musk-center.jpg (Libtardi mají řešení) (2.10.2022 7:57)
Komunismus je jen jednou z mnoha forem socialismu. Navíc jak jsi přišel na to, že ideologie, podle které se má mít líný lempl stejně dobře jako šikovný pracant, je apolitická?

musk-center.jpg (bohynR (2.10.2022 4:25)
Cpát komunismus na tuhle škálu je píčovina, protože komunismus je z principu apolitický. Všichni jsou si rovni, tudíž neexistuje žádná vláda. Žádná politika.

musk-center.jpg (Občan YR (2.10.2022 1:37)
To uz tu bylo, ne?

musk-center.jpg (bilanula) (1.10.2022 20:01)
KOKOT666: ano. Komunisti dělali všechno, co říkáš. Pokud konzervatista jen chce, aby si ve své firmě zaměstnal koho bude chtít, tak to je za mě OK. Pokud bude chtít, abych já měl ve firmě toho, koho bude chtít on, tak to OK není.

musk-center.jpg (KOKOT666R (1.10.2022 19:02)
bilanula: to iste chcu tiez konzervativci, starat sa ti do zivota, kedy mas srat, ako sa mas obliekat, co mozes hovorit, a kazdy kto je proti nim je akoze fašista. Chcú absolútnu moc a obmedzenie práv ľudí, takže sú to defacto tiež komunisti.

musk-center.jpg (bilanula) (1.10.2022 17:24)
"Woke" levičáci chtějí to samý co komunisti. Absolutní moc, centrální řízení. Akorát dělají jinak propagandu. Komunisti rozbíjeli tradiční struktury třídním bojem. Wokeři se snaží rozjebat tradiční struktury infiltrací. Všude chtějí nasadit svoje lidi na základě různých kvót a tak. A kdo je proti, ten byl za komunistů označen za vykořisťovatele lidu, dnes je označen za xenofobního nepřítele menšin. LGBT, feministky, zelení = komunisti 21. století.

musk-center.jpg (Libtardi mají řešení) (1.10.2022 16:01)
@paylot: Souhlas. A diskutovaný nacionalismus a internacionalismus jsou další dva směry, které s těmi tebou zmíněnými směry přímo nesouvisí. @mahta2: Také souhlas. I když se nabízí čistě spekulativní otázka, kam až to nacionální socialisté směrem vlevo chtěli dotáhnout. Před 2. světovou válkou znárodňovali docela masivně, ale během 2. světové války se logicky soustředili víc na válčení než na socialismus. Kdyby válku nedej Přírodo vyhráli, třeba by ve znárodňování pokračovali.

musk-center.jpg (mahta2) (1.10.2022 15:38)
Nacionální socialisté nejsou tak vlevo jak třeba komunisté ("internacionální" socialisté), ale pořád jsou spíše vlevo (centrální řízení) než vpravo (volný trh). Že se nenáviděli s ostatní levicí není nic neobvyklého, vždyť je to konkurence, co jim bere příznivce. Vzpomeňte třeba Stalin vs. Trockij.

musk-center.jpg (paylotR (1.10.2022 15:26)
Liberalismus, konservatismus, pravice a levice jsou 4 různé směry. Naučte se alespoň základ politického kompasu, kokoti.

musk-center.jpg (pan_Jaroslav_Crha_guru_ITR (1.10.2022 15:08)
Tak tady to máte, nadáváte všem do russáků a sviní, chcete příjmout euro aniž byste tušili, že nás to zničí. Prostě malé hloupé dětičky který místo studia hráli battlefield a srali na učení a učitelka místo aby se s jejich rodiči hádala jim dala za 4 aby je pustila do další třídy a nemusela se s nimi srát. Debilní libtardi ani netuší co je to pravice. A pak chcete říct, že tu máme svobodné volby, když taková píča neví, že KLDR je diktatura, neboli pravice ve svém plném významu. Ach jo. ;-)

musk-center.jpg (Libtardi mají řešení) (1.10.2022 13:35)
Muskův obrázek a také nesmyslnost bipolárního vidění světa se pokusil rozebrat Jan Mrcasík: https://dfens-cz.com/extremni-stred-proti-vsem-ale-s-pochopenim-pro-kazdeho/

musk-center.jpg (jjhfjhgfjgfhghj) (1.10.2022 12:06)
Jak jsem psal... jako much...

musk-center.jpg (JustHereForLurking) (1.10.2022 11:17)
Přesně, "Korejská lidově demokratický republika" je diktatura? Může mi to po lopatách místní severokorejec (a že tu není vůbec žádný) vysvětlit, proč je KLDR diktatura? NSDAP je pravice protože nacisté se jako první zbavili levicových stran, dostali se k moci pomocí konzervativců a místo kolektivizace privatizovali.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...