VipShow  |  ČasProBydlení  |  Pravda24  |  HobbyDeník  |  ČasProŽeny  |  MyMuži  |  Linh ART foto  |  MotorGuru  |  NeposlušnéTlapky  |  TechSvět  |  ByznysDeníkrimmer IRL 30.11.2022 
Obrázek rimmer IRL
Komentáře (28) Komentovat Nezobrazovat

rimmer_IRL.jpg (cobol (cita sa to kobol (v perzstine to znamena nebo))) (2.12.2022 13:50)
no a? to ze nemate neznamena ze nechce

rimmer_IRL.jpg (aladar2) (2.12.2022 4:46)
to co mam velmi rad na takychto obrazokch je, ze som to v hlave precital hlasom krytaka a rimra :D

rimmer_IRL.jpg (Chce zaútočit vs útočí) (1.12.2022 16:46)
To, že se v budoucnu půjdeš vychcat, se dá s velkým úspěchem předpokládat. Dotáhnout to do prasklého močáku jako Tycho Brahe zvládne málokdo. Ovšem když tě za minutu přejede autobus, tak se vychcat nepůjdeš. A ani to, že někdo "chrastí zbraněmi", opravdu nedokazuje, že reálně zaútočí. Minulá studená válka trvala skoro půl století a 3. světová zkrátka nevypukla. Což jistě nedokazuje, že ze současné studené alias hybridní války 3. světová válka nebude. Ale důkaz věcí budoucích v přítomností zkrátka nemáme.

rimmer_IRL.jpg (Vrábel je debil) (1.12.2022 15:43)
"Chce zaútočit" znamená, že v přítomnosti ještě neútočí. Znamená to "Já si v přítomnosti myslím, že on v budoucnu zaútočí". - úplně to někam posouváš. To že někdo něco chce nebo nechce, je naprosto nezávislé na tom, jestli si to někdo myslí nebo ne. Mě se chce chcát neimplikuje že si někdo jiný myslí, že se zvednu a půjdu se vychcat. A "chce zaútočit" je minimálě fáze příprav a plánů a odhodlání. Úplně nezávisle na tom co si myslí nezůčastněné osoby

rimmer_IRL.jpg (Chce zaútočit vs útočí) (1.12.2022 12:26)
Vtip je v tom, že ti pachatelé, kteří jsou skálopevně přesvědčení o své pravdě, se dělí na dvě skupiny podle jednoduchého klíče: 1) lidé se stejným názorem jako mám já, si uvědomují, jak hodně toho vlastně vědí 2) lidé s odlišným názorem než mám já, si neuvědomují, jak málo toho vlastně vědí.

rimmer_IRL.jpg (Snowflake) (1.12.2022 10:50)
Bych spíš řekl, že je otázka, jestli člověk s těžkým Dunning-Kruger může být trestně odpovědný. A to, že v oblasti vojenství Vrábel je DK snad nikdo kromě dezoláten fans nerozporuje. Na druhou stranu si myslím, že za většinou zla spáchaném v lidské historii mohou lidé, kteří byli skálopevně přesvědčení o své pravdě, ačkoliv si neuvědomovali, jak málo toho vlastně vědí.

rimmer_IRL.jpg (Dun) (1.12.2022 9:57)
Nereste picoviny, jste jak maly decka. Obrazek pobavil. :o)

rimmer_IRL.jpg (Chce zaútočit vs útočí) (1.12.2022 9:16)
"Chce zaútočit" znamená, že v přítomnosti ještě neútočí. Znamená to "Já si v přítomnosti myslím, že on v budoucnu zaútočí".

rimmer_IRL.jpg (Vrábel je debil) (1.12.2022 8:25)
Ne, není. Výrok o budoucnosti je "bude chtít zaútočit.". A v přítomnosti je už samotné "chce zaútočit", protože k samotnému útoku ani nemusí dojít, někdo mu může zabránit, ale samotné znemožnění nevnímá z útočníka status agresora.

rimmer_IRL.jpg (HAHAHAHAHA) (1.12.2022 8:24)
Crho, ty hlupaku. Gripen je sice viceucelovy letoun, ale na to aby mohl nest jadernou zbran je potreba i zmenit uchyty a elektroniku. Precejen nechces aby ta bomba omylem 'spadla kam nema. Jisteni je u jadernych bomb mnohem kvalitnejsi nez u obycejnych. Takze ne, nase gripeny nemaji schopnost nest jadernou bombu.

rimmer_IRL.jpg (Chce zaútočit vs útočí) (1.12.2022 8:11)
"Chce zaútočit" je podle mě výrok o budoucnosti. Výrok o přítomnosti je "útočí".

rimmer_IRL.jpg (cyklistaRP (1.12.2022 7:07)
Když Palestinci tvrdí, že musí zmasakrovat všechny v Izraeli, tak je berete nebo neberete vážně? Přitom rusáci se chytli i daleko větších nesmyslů, než je prohlášení takového idiota, stačí chvíli sledovat jejich propagandisty v televizi.

rimmer_IRL.jpg (brnonymova reinkarnace 5) (1.12.2022 6:45)
Tak meli jsme, nevim, jestli ten muzealni kousek by bylo mozne zprovoznit... Asi by to chvili trvalo https://www.muzeum-kunovice.cz/suchoj-su-7-bm/

rimmer_IRL.jpg (Joker) (30.11.2022 23:18)
sfd: Že vláda chce na Rusko zaútočit jadernými hlavicemi ze stíhaček není výrok o budoucnosti, ale o přítomnosti. A nepravdivý celkem evidentně, vláda zjevně nepodniká kroky k jadernému útoku na Rusko. (I když nejsem příznivcem zavírání někoho za blbý kecy, navíc mi přijde, že Vrabela už dost potrestal život.)

rimmer_IRL.jpg (Jauvajs) (30.11.2022 23:17)
3. nosej to bombardéry/bitevníky. Alky sotva. Gripeny možná, ale spíš schopnost jadernýho úderu nemají - je to nadzvukový záchytný stíhač.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...