TechSvět  |  HobbyDeník  |  NeposlušnéTlapky  |  MotorGuru  |  Pravda24  |  ČasProBydlení  |  MyMuži  |  VipShow  |  ByznysDeník  |  ČasProŽenystastne detstvi 01.12.2022 
Obrázek stastne detstvi
podivam se zpetne a less toxic workplace gamers type rpg games be like chudaci deti uz nevi jake je to mit prezidenta noo ai
Komentáře (39) Komentovat Nezobrazovat

stastne_detstvi.jpg (Téžévé) (2.12.2022 21:49)
Každýmu, kdo tohle oslavuje přeju, aby tím vobuchem pořádně dostal... Víte hovno buzeranti

stastne_detstvi.jpg (Human.) (2.12.2022 12:25)
lol zas další dement který věří na spontánní sametovou revoluci :-D

stastne_detstvi.jpg (Vulkanizovaný Učitel Marxismu Leninismu) (1.12.2022 21:00)
psi chlup: Kdepak. Bolševici, kteří ještě v roce 1968 neváhali poslat na protestující proletariát tanky, za dalších 21 let tak vyměkli, že se posrali strachy z cinkotu klíčů a kapitulovali bez boje.

stastne_detstvi.jpg (psi chlup is blmblb ) (1.12.2022 18:31)
anonkrysa: ja vim, ze jsi nepsal, ze se to deje o nas. Ale diskuze celou dobu je o CSSR a ty do toho zacnes tahat nejake sracky z nezname zeme. Tak se vrat do diskuze pls. Vuml: jasny, jasny, ridil to Soros z USA. Ted si nasad tinfoil hat, uz to na tebe zase jde.

stastne_detstvi.jpg (anonykrysaR (1.12.2022 18:16)
@psichlup is blm: Prvne cti, pak pis. Kde ctes, ze pisu ze se to deje u nas? Psal jsem jasne "v nejakem pokrokovejsim state" - tam opravdu (nastesti!) CR zaradit nejde ;-)

stastne_detstvi.jpg (nornikR (1.12.2022 17:10)
Kdo by to byl řekl, že mlátit lidí v ulicích zaděla i na pěknou kariéru po sametu.

stastne_detstvi.jpg (mikoR (1.12.2022 16:58)
nuz, za totace dostat gumeny gulas nebyl az takovy problem - stacilo nosit delsi vlasy, rifle a uz byla sance tak 50%. a pak mi stacilo se chvili koukat, jak se tri prislusnici snazi dostat z namesti nejakeho ozralu. jeden to uvidel, priskocil kemne "co cumis? zmiz!" a pretahl mne VUMLEM pres zada. a byl jsem rad, ze mne nepridali jako batozinu k tomu ozralovi.

stastne_detstvi.jpg (primitivní antiantikomunista) (1.12.2022 16:51)
Když jsem nastupoval, tak mě práce taky bavila a taky mi dávala smysl. Bohužel od té doby se proměnila nejen firma, ale i celý obor, takže utéci není kam. Vedení jinde než v USA zatím trochu pomáhá, ale jde to do háje postupně všude. Konkrétní věc ventilovat nebudu, už takhle můžu jen doufat, že mě nikdo nestalkuje, ale skutečně jsem nikoho neposílal do plynu ani nic podobného.

stastne_detstvi.jpg (Vulkanizovaný Učitel Marxismu Leninismu) (1.12.2022 16:50)
"tak treba proto, ze policajti zmlatili studenty na demonstraci za lepsi zivotni prostredi, zacala pozdeji sametova revoluce" Tak to je hodně naivní názor a v roce 2022 bych ho opravdu nečekal. Ty vážně nevíš, že sametový puč byla úplně standardní dopředu naplánovaná a řízená barevná revoluce?

stastne_detstvi.jpg (psi chlup is blmblb ) (1.12.2022 15:59)
NO ja se tady primitiva musim trochu zastat. Ve velkych mezinarodnich korporatech, ktery maji vedeni v USA, se tyhle picoviny opravdu resi. Ze by na to sel nekdo vylozene na koberec o tom ale nevim.

stastne_detstvi.jpg (Rus? Ne, děkuji) (1.12.2022 15:07)
@primitivní antiantikomunista: No a nevím kolika firmama jsi prošel (za dobu co byl Trump prezident, když zmiňuješ MAGA), ale v naší firmě opravdu nikdo neřeší, že by někdo přišel do práce s MAGA čepicí. Teda, pokud nejde za zákazníky, tam na to máme kodex, se zákazníky se politika neřeší. No a jak píšeš píča z okolí: píča z okolí tě může sice nabonzovat, ale zdravá a normální firma to neřeší. a rozdíl od těch komoušů, kde byla jak ta bonzuící píča, tak to bylo součástí systému koministické vlády.

stastne_detstvi.jpg (Rus? Ne, děkuji) (1.12.2022 15:03)
Například já primárně pro peníze nepracuju, dělám to co mě baví, co si myslím že má smysl. Pokud po sobě necháš šlapat je nza prachy tak ta zpráva je, že jsi prostě jako ta prodejná děvka, co se jí to taky nelíbí, ale dělá to pro ty peníze, jak jsi psal. No a asi záleží to co jsi měl na srdci ventilovat, jestli byl tvůj názor něco ve smyslu že má kolegyně židovské rysy a podle tvého názoru je chyba, že její předky nezplynovali tak se ani nedivím, že jsi šel na kobereček.

stastne_detstvi.jpg (primitivní antiantikomunista) (1.12.2022 14:49)
psi chlup: Jaksi mi uniká, co jsi tím chtěl říci? Popírá tady někdo mlácení na demonstracích? A kde přesně píšu něco o tom, že policajti (tedy dříve VB, abychom byli přesní) byli, popřípadě jsou, hodní?

stastne_detstvi.jpg (primitivní antiantikomunista) (1.12.2022 14:46)
Rus? Ne, děkuji: To by mě zajímalo, co máš za špatnou zprávu, neb já osobně teda neznám nikoho, kdo by nepracoval pro peníze ...? Zůstávám, protože jinde to není lepší; tvé představy, že takové jednání dnes není standarD, jsou naprosto mimo - stejně jako o dokonalém komunistickém řízení, vždycky to bylo o nějaký píči z tvýho okolí, co tě nabonzuje, ne o tom, co nařídil soudruh Jakeš. (S mým zaměřením a tím, že jsem na podnikání levej, nepřipadá v úvahu nic jiného než zaměstanecký poměr, není každej Baťa.)

stastne_detstvi.jpg (psi chlup is blmblb ) (1.12.2022 14:24)
primitiv: tak treba proto, ze policajti zmlatili studenty na demonstraci za lepsi zivotni prostredi, zacala pozdeji sametova revoluce. Tady mas priklad, ale ty to budes ignorovat, mas svuj domecek z karet, ve kterym byli policajti hodni a to si nenchas narusit.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...