ČasProBydlení  |  VipShow  |  ČasProŽeny  |  TechSvět  |  Pravda24  |  MotorGuru  |  MyMuži  |  ByznysDeník  |  NeposlušnéTlapky  |  HobbyDeníkstrucny prehled invaze
Obrázek strucny prehled invaze
vztycili prasidenta primitivni nabytek za babku neprustrelna-logika so it begins flatearth australia
Komentáře (146) Komentovat Nezobrazovat

strucny_prehled_invaze.jpg (jarabu) (13.4.2021 21:21)
Tak, a je ticho. Takhle se na toho kolaboranta s islámem musí, chytit jednu jeho lež a chtít to doložit.

strucny_prehled_invaze.jpg (jarabu) (13.4.2021 17:17)
Tohle jsi lumpene určitě přehlédl: "Lumpen: kde KONKRÉTNĚ vyzývá nový zákon ke kamenování? Pokud to nedoložíš, budu tě nazývat islamofilní vraždychtivý Lumpenkavárník a ještě určitě více přesněji.

strucny_prehled_invaze.jpg (LumpenkavárníkR (13.4.2021 17:05)
On je totiž veliký rozdíl mezi tolerováním islámu jako náboženství a k zavádění islámské ideologie do zákonů. Zavádění islámských pravidel jako neměnných je nejblíže SPD a nejdále asi piráti. Zeptej se muslima na sňatky homosexuálů, marihuanu, nebo postavení ženy ve společnosti. Zeptej se na násilí a tresty a odplatu. A pak se zeptej "vlastence"

strucny_prehled_invaze.jpg (LumpenkavárníkR (13.4.2021 16:56)
Lžu a ještě k těm svým lžím přidávám nezpochybnitelné důkazy a argumenty, které mé lži podporují? Já islámem nestraším. Já na problém upozorňuji. Psal jsem vojenské. Ne jaderné velmoci. Islám se proruský hnojomety snaží ukázat jako problém jen v Evropě. Nahnat strach a rozdělit společnost. Hezky ptáčku zpívají když... Pak už si nebudeme moci vybrat.

strucny_prehled_invaze.jpg (jarabu) (13.4.2021 16:38)
Ulhanej mohamedáne Lumpene, islámem se nestraší, na problém islámu se upozorňuje. Byl to západ, potažmo Německo, kdo chtěl v ČR Lebensraum pro muslimy, ne Rusko. Mezi jaderné velmoci v Evropě patří GB a Francie, tu jsi zapomenul. Nic nevypukne, zase smůla, neuvidíš to tu hořet.

strucny_prehled_invaze.jpg (LumpenkavárníkR (13.4.2021 16:18)
Já mám třeba velikou obavu, že se podzimních voleb nedočkáme. Ve vládě probíhají rošády a na poslední chvíli se odstraňují politici co nejsou zaměření prorusky. A až to vypukne, tak všichni víme kdo je vrchní velitel českých ozbrojených sil že? :-) A jak vypadá naše politická reprezentace že? Pak budeme muset všichni islám milovat......

strucny_prehled_invaze.jpg (LumpenkavárníkR (13.4.2021 16:11)
Tím chci opět zdůraznit, jak jsem zmiňoval níže. Nebezpečí islamizace nepřichází ze západu a od EU nebo NATO. Dokonce ani od migrantů. Přichází od "vlastenců" a proruských kolaborantů a je mnohem aktuálnější než se zdá..... Mezi vojenské velmoci v Evropě patří akorát Velká Británie a pak islámské Turecko. Turecko je sice v NATO, ale kdo ví ke komu se přidá. K protiislámsky zaměřené Evropě? Nebo Rusku? Evropa se může spolehnout maximálně na GB a USA.

strucny_prehled_invaze.jpg (LumpenkavárníkR (13.4.2021 16:03)
Když se strašíme tím islámem, tak pozor na Rusko. [odkaz] a strany jako naši vládu a SPD. Ti k islámské filozofii i Rusku mají nejblíže ;-) To jen abyste věděli odkud se blíží islámské nebezpečí. Rusko je nyní ve stavu plné bojové pohotovosti a jaderné zbraně má připravené (vysunuté) k okamžitému odpalu.....

strucny_prehled_invaze.jpg (jarabu) (13.4.2021 15:44)
Mrkneme na zprávy, které autor obrázku zapomenul. 2017 "Český džihádista si odsedí šest let", 2020 "Za účast na teroristické skupině a financování terorismu potrestal soud bývalého pražského imáma Samera Shehadeha deseti lety vězení." 2013 "Policie vyšetřuje předsedu Ústředí muslimských obcí v ČR Hassana Alrawiho. Ve svém kázání v brněnské mešitě údajně nabádal k bití dětí a nenávisti vůči nevěřícím", lze dlouze pokračovat, stačí nebýt debil a vědět, co se děje.

strucny_prehled_invaze.jpg (ne urcite) (13.4.2021 15:35)
136 komentaru k tomuto? :-O to uz muzete pomalu vydavat knizne...

strucny_prehled_invaze.jpg (MaxPower) (13.4.2021 12:46)
(Prasohyjeník original) Islamofilní zrůdo!

strucny_prehled_invaze.jpg (kasparek ) (13.4.2021 12:42)
autor je tak trošku idiot že?

strucny_prehled_invaze.jpg (Prasohyjeník original) (13.4.2021 10:19)
Lumpene snažíš se zbytečně, ty zdegenerované české prasata ty myšlenky nikdy nepřijmou. Hážeš perly sviním a zbytečně tu pálíš čas.

strucny_prehled_invaze.jpg (jarabu) (13.4.2021 9:59)
Ok Lumpenkavárníku, lžeš o obsahu nového zákona, lžeš vlastně o všem, tvá snaha připodobnit motivaci vlastenců k chování tvých bratrů z Islámského státu je též směšná. Od nynějška tě budu nazývat, jak se mi zlíbí, tak jak zasluhuješ. Relativizovat můžeš jen do určité míry, ne tak, že každý pozná, jak jen lžeš.

strucny_prehled_invaze.jpg (konop) (13.4.2021 9:26)
Lumpene, ty si delas bud srandu,nebo jsi sfetovany. Ja ti dam priklad toho, jak je nesmyslne strasit nestovicema , ktere nejsou (stejne jako fanaticti krestane) a ty to obratis k tomu ze je tedy nesmysl bojovat proti islamu, ktery tu je. Ty nemáš svůj den.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...