ByznysDeník  |  Pravda24  |  HobbyDeník  |  MotorGuru  |  ČasProŽeny  |  MyMuži  |  Půjčka s odměnou  |  TechSvět  |  ČasProBydlení  |  VipShow  |  NeposlušnéTlapkyvelka pravda
Obrázek velka pravda
jednoduchy graf jak poznat jestli rusko lze chi chi chi neco jineho nez propaganda na imunitu too young for me Bude lip Plne zuby
Komentáře (83) Komentovat Nezobrazovat

velka_pravda.jpg (acab.) (10.8.2022 12:19)
Každopádně díky za malý sociální experiment a vhled do duše řadového Roumenisty, je to fakt prdel kolik dementu se tady odkopalo :-D Slyšel jsem že teďka běží nábor na policejní rozkuřovače, šup šup B-)

velka_pravda.jpg (EddieBlakeR (10.8.2022 9:41)
Ale huš, kozomrde.

velka_pravda.jpg (JančoR (9.8.2022 22:41)
tie minuska o niečom svedčia. uploader je kokot a táto pičovina rychlo do koša

velka_pravda.jpg (x14R (9.8.2022 21:54)
Já s policajty neměl nikdy problém (pravda, málem jsem jednou dostal po tlamě na hned služebně, protože jsem rebel), čím to asi bude? Nekradu, nevraždím, neplivu na chodníky, když nelezu po čtyřech tak se chovám slušně, jsem gentleman - znásilňuji jen se souhlasem, maximální prohřešek je, že prdím na veřejnosti B-)

velka_pravda.jpg (Quík) (9.8.2022 18:10)
Až autor/uploader přestane krást, zlepší se to. Navíc na pocit sucha a bezpečí jsou tu vložky Olvejs, né benga.

velka_pravda.jpg (gofry2) (9.8.2022 14:42)
afrineizra: To súhlasím. Len ma fascinuje to množstvo ľudí, ktorí si myslia, že polícia je tu pre nich, nie pre "systém".

velka_pravda.jpg (afrineizra) (9.8.2022 14:28)
@gofry2 Ale to je jejich práce, být tím nástrojem, aby na zmíněná místa nenabíhali občané s vidlemi a molotovy.

velka_pravda.jpg (gofry2) (9.8.2022 14:09)
afrineizra: Až budú policajti rutinne nabiehať do parlamentu, na úrady, súdy a na policajné stanice a podobne a budú zatvárať politikov, úradníkov, sudcov a policajtov, budem k nim mať rešpekt. Dovtedy sú to pre mňa len nástroje buzerácie obyčajných ľudí.

velka_pravda.jpg (EddieBlakeR (9.8.2022 13:59)
:-D

velka_pravda.jpg (afrineizra) (9.8.2022 13:51)
@NN/A To je fakt. Lidí kterým zkurví celý život bude asi poměrně málo, lidí kterým zkurví den bude asi víc, každopádně vytěsnit tyto živly ze svého života jak to jen jde je asi podmínka nutná, nikoli postačující ke kvalitnímu životu.

velka_pravda.jpg (NN/A) (9.8.2022 13:48)
policajti za vaše posraný životy nemůžou :-)

velka_pravda.jpg (VM) (9.8.2022 13:47)
Proc by se clovek v pritomnosti tech ozbrojenych nasilniku se zarucenou temer beztrestnosti mel citit bezpecne? To nedava smysl, bez ohledu na to, ze asi prece jen casteji resi prestupky a kriminalitu nez provokuji nasili na demonstracich, mlati autisticke deti a holky v metru bez respiratoru, vyrazeji v noci dvere za nekorektni vyroky na siti nebo vybiraji pokuty za prosle autolekarnicky.

velka_pravda.jpg (afrineizra) (9.8.2022 13:43)
@gofry2 Z policie lze mít i dobrý pocit. Kriminálka odstraňuje poměrně úspěšně ze společnosti ty nejhorší vrahy a několikrát jsem taky viděl policajta řídit dopravu a byl za to rád. Pak už stačí jen věřit jejich vlastnímu PR a nepřijít nikdy do kontaktu se zbylými 39tisíci od sboru a je to.

velka_pravda.jpg (Kourite_curaky_za_dva_bramboraky) (9.8.2022 13:37)
Policie dnes už řeší i rasismus a nahaté děti na internetu, tak co tady vůbec děláte, vy pořádkumilovní lidé? Okamžitě odtud vypadněte a nahlaste vaší milované policii, že se na Roumingu válí zhulení rasističti pedofilové B-)

velka_pravda.jpg (gofry2) (9.8.2022 13:36)
Toľko submisívnych čubiek som na Roumenovi vskutku nečakal :D Z viacerých interakcií či už s políciou alebo mešťákmi som si odniesol len jediný poznatok, a to že nie sú schopní si zapamätať ani samotný zákon, podľa ktorého majú konať. Čokoľvek po vyslovení vety "Dobrý den" (ak sa vôbec unúvali) bolo z ich strany nezákonným postupom. ### Ak má niekto z polície pozitívne pocity, tak buď nepozná zákon, alebo je proste subina a z uniformy si ide ucvrnknúť.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...