NeposlušnéTlapky  |  ČasProBydlení  |  VipShow  |  MyMuži  |  ČasProŽeny  |  MotorGuru  |  Pravda24  |  Domény  |  ByznysDeník  |  HobbyDeník  |  TechSvětvse zle k necemu dobre
Obrázek vse zle k necemu dobre
Ridic is missing hygiena Rusky dobry. Americky spatny. Aneb luza v akci Thats-how-it-works-I-guess covid19-testy-bud pozitivni days since
Komentáře (41) Komentovat Nezobrazovat

vse_zle_k_necemu_dobre.jpg (44topsR (23.9.2020 9:02)
Jsem rád, že ti moje komentáře přinášejí rozkoš :-D Ale jak asi pochopíš, tak mě samotnýmu je to kprdu. Do CVčka si to dát... Schválně, představ si, že bych sis v něčím CV přečet jako schopnost: Uživateli tři lomítka na diskusním fóru, činí potěšení se mnou diskutovat. To by se na mě Head-hunter asi koukal jak husa do flašky. :-D I tak mě to ale těší.

vse_zle_k_necemu_dobre.jpg (///) (22.9.2020 19:55)
Na zbytek asi nemám jak reagovat. Nejsem trans ani se o trans témata nezajímám. Takže opravdu nemám ponětí, co je sekundárním cílem změny jména a kdo se u toho jak cítí. Mě jen baví poukazovat na to, že meleš sračky. B-)

vse_zle_k_necemu_dobre.jpg (///) (22.9.2020 19:53)
44tops: Vlasta není mužské jméno - pouze domácká podoba Vlastislava. V Kalifornii platí české zákony nebo neplatí? :-D Bavíme se o jméně, s kterým vystupuješ v právních vztazích a má za cíl tě jednoznačně identifikovat? Pokud do toho chceš tahat neúřední změnu jména, tak nemá smysl se o něčem bavit. Klidně si můžeš říkat Batman Bin Supraman a každému to bude u prdele... dokud se na to jméno nepokusíš uzavřít smlouvu nebo tak nebudeš vystupovat ve formálních/úředních vztazích.

vse_zle_k_necemu_dobre.jpg (44topsR (22.9.2020 19:18)
A nebo jinej příklad, za života: X Æ A-12 Musk. Je to holka nebo není?? :-D Ano, na konci "-ová" by asi úředník nepřiklep, ale koho to zastaví? Jmen, která se dají použít pro obě pohlaví je tuny. A mimo jiné je tu tenhle trend: [odkaz] .. takže.... Neřekli byste spíše, že cílem změny jména je "odstřihnutí"; rodinných konexí a start nový existence s čistym štítem? To zajistí změna jména tak či tak, nebo ne?

vse_zle_k_necemu_dobre.jpg (44topsR (22.9.2020 19:07)
BÁRTA: Vlasto, co to říkáš? Ty nejsi Machová? Ty jsi Mach? Ty nejsi Vlasta? Ty jsi Vlasta?! ;-)

vse_zle_k_necemu_dobre.jpg (///) (22.9.2020 15:49)
44tops: Tvoje první myšlenka je také sračka. Přilétavají další fakta z netu (bez uvozovek kolem slova fakta B-) ): "změna jména se nepovolí, žádá-li fyzická osoba mužského pohlaví o změnu na jméno ženské, nebo naopak" https://www.mvcr.cz/clanek/jmena-a-prijmeni-zmena-jmena-a-prijmeni.aspx Změna pohlaví dle Občanský zakoník/ČÁST PRVNÍ/HLAVA II/Díl 2/Oddíl 1/§ 29 nastává operací.

vse_zle_k_necemu_dobre.jpg (Nope) (22.9.2020 15:48)
44tops: "Změna jména je možná i bez návštěvy chirurgie" na opačné pohlaví těžko.

vse_zle_k_necemu_dobre.jpg (///) (22.9.2020 15:38)
44tops: Troufal bych si tvrdit, že těmi "fakty" z netu myslel Khal nějaké BS zdroje typu diskuse přátel Pitomia Okamury, řetězové maily slušnočechů, whatever. Empirické studie jsou přístupné on-line, takže jsou to taky "fakta z netu". Jen fakta nejsou v uvozovkách. Bohužel většina kvalitních vědeckých časopisů je schována za placeným přístupem. Není ale nic jednoduššího, než otevřít google scholar, vyhledat relevantní studie a ukrást přes sci-hub. Mimochodem, článek od tgirl je ozdrojován. B-)

vse_zle_k_necemu_dobre.jpg (44topsR (22.9.2020 14:28)
Děkuji za odpověď t/g, bál jsem se, že žádná nepřijde. Než budu mít čas si to pročíst, tak jen dvě rychlé myšlenky: Změna jména je možná i bez návštěvy chirurgie, pokud se nepletu, a druhá věc, vcelku jsem se pousmál nad tím, že poté co jsem já byl nařčen z toho, že jen čtu ""fakta" někde z netu" tak odpovědi se mi dostalo úplně stejné, jsem zvědav zda bude i toto nějakými hnidopichy kritizováno.

vse_zle_k_necemu_dobre.jpg (vaše lokální tgirlR (22.9.2020 14:25)
44tops: to první jsem vypíchla proto, že je to v přímém rozporu s tvým tvrzením, že se trans ženy zabíjí, protože jsou nespokojené s post-op vagínou. Jak vidíš, není to úplně tak. Trans lidi jsou nejnáchylnější když se nejvíc cítí, jako že nepatří mezi svůj gender.

vse_zle_k_necemu_dobre.jpg (vaše lokální tgirlR (22.9.2020 12:25)
44tops: Doporučila bych použít google. Tohle je první odkaz, co na mě vyjel. Je to plné zajímavých údajů proč jsou trans lidé nešťastnější, ale vypíchla bych pro tebe hlavně tohle: "completed medical transition was shown to greatly reduce rates of suicidal ideation and attempts" a pak "Choosing one’s own name [...] was associated with a 29% decrease in suicidal thoughts". [odkaz]

vse_zle_k_necemu_dobre.jpg (44topsR (21.9.2020 22:09)
Khal, kdybych neměl žádnej zájem, tak se neptám, oni pako. Že nemám touhu se sejít f2f je věc jiná. Ale myšlenky shrnuté do příspěvku si klidně přečtu.

vse_zle_k_necemu_dobre.jpg (44topsR (21.9.2020 22:05)
bitvy? V základu jsme se přeci s t/g shodli, že je to dobrovolný krok k fyzické i legislativní neplodnosti, tu hladinu hormonů jsem ještě neměl čas dohledat. Poté jsem se zeptal, jak si vysvětluje vysoké % studií odhalené. Řekl jsem že bych si to nedokázal představit být v mysli osoby v dané situaci. A je tomu tak, proto jsem se zeptal, jak to vidí přímo člen dané skupiny. Co je za tím, že se trans osoby o tolik častěji cítí ready to end it? Čím to je? Já nevím, proto jsem položil otázku.

vse_zle_k_necemu_dobre.jpg (Khal) (21.9.2020 20:26)
44tops: aha, tak se pozná odborník, načtené "fakta" někde z netu a o empiricky výzkum žádný zájem :)

vse_zle_k_necemu_dobre.jpg (///) (21.9.2020 19:34)
vaše lokální tgirl: Nechci tě podceňovat, ale myslím si, že se ženeš do předem prohrané diskuse. 44tops chodí každý pátek do masa a ví toho o holkách s chobotkem mnohem více než ty. Můžeš argumentovat osobní zkušeností, ale my zde na Roumingu vyznáváme výhradně rigorózní vědecké postupy. Anecdotal evidence zde nemá žádnou váhu. 44tops vědecky prověřil stovky a stovky chobotků v masu. Některé i opakovaně. A to je to, co zde má váhu! B-)

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...