VPS  |  Doményzabednenost vlastencu
Obrázek zabednenost vlastencu
AdAcRe kkk covid jak vznika moderni umeni politia Gaming-in-the-90s I-loved-this-show
Komentáře (22) Komentovat Nezobrazovat

zabednenost_vlastencu.jpg (Bold n gold) (2.7.2020 9:24)
axaa: ani ne, jen rád čuráky adresuji pravým jménem. Zmrde. Ale díky, že jsi mi odpověděl na všechny otázky. Pěkný hovna.

zabednenost_vlastencu.jpg (major Zeman) (30.6.2020 13:38)
proč ti z Liberca mají toho napůl černýho a napůl žlutýho dikobraza?

zabednenost_vlastencu.jpg (Hoaxha) (30.6.2020 12:57)
"Neměl, měl by mít stejnou, jako ve všech demokraciích." ??? nigga plz

zabednenost_vlastencu.jpg (soup) (30.6.2020 11:45)
Tak ještě jednou, MAGA nemá žadné právo považovat svůj názor na něco víc (jak tady bylo naznačováno) než libertarian, proti kterému je mimochodem MAGA nalevo. Do že do toho někdo začal plést kulturni revoluci a já nevim co ještě je uplně mimo diskuzi a smysl toho obrázku.

zabednenost_vlastencu.jpg (soup) (30.6.2020 11:41)
bhee: Z jakých diskuzí? Ted ale opravdu pleteš páte přes deváte, mimo jiné mi třeba podsouváš nějaké použivaní nálepek což by někdo kdo mě skutečně zná z diskuzí tvrdit nemohl, takže v tomhle bud kecáš nebo si mě s někým pleteš. Nikdy jsem nikoho v diskuzi neoznačil jako rasistu a nebo fašistu, většinou jsem si tohle označení spíš vysloužil sám. Ale obrázek je o něčem jiném než se ty a axaa snažíte podsouvat, což je jediná věc na kterou reaguju, tak prosím reaguj stejně a nesnaž se vytvářet něco jiného

zabednenost_vlastencu.jpg (bhee) (30.6.2020 11:36)
2: soup: nezlob se, ale nebudu s tebou ztrácet čas, na to tě moc dobře znám z diskuzí. Abych uspokojil tvé ego a ty jsi tady furt neblil v nekonečných demaggiích: vyhral jsi, neumím agrumentovat a používám fauly, pletu páté přes deváté, jsem fašista a rasista a jak vidno, před takovými jako já je potřeba si dávat pozor, protože jinak vás stáhneme do Ruska / Číny. Jen se toč korouhvičko / flašinete...

zabednenost_vlastencu.jpg (bhee) (30.6.2020 11:30)
Svým způsovem je to opravdu snaha o kulturní revoluci (zdravíme Mao-Ce-Tunga), což nevyhnutelně povede k velkému pnutí ke konfliktu konzervativně smýšlejících s progresivisty -- > bordelu --> nastolení pořádku = diktatura ala čínský kreditní systém. (btw: divide et impera).

zabednenost_vlastencu.jpg (soup) (30.6.2020 11:23)
bhee: díky centrální distribuci informací? distribuce informací je decentralizovaná tak jako nikdy dříve, nežiješ v nějaké specifické bublině? Ohledně toho ostatniho co jsi napsal, příjde mi to jako typická reakce NPC který vysype random teorii bez ohledu na to na co skutečně reaguje, přitom jediné co diskutujicí níže napsali byla reakce na ten nesmysl od axaa který jde mimo logiku obrázku který komentuje.

zabednenost_vlastencu.jpg (bhee) (30.6.2020 11:13)
Této energie vyplývající především z pouhé lidské závisti a frustrace uměli komunisti vždy dobře využít. Dnešek je specifický v tom, že si tohoto faktu všimli také současné euroemerické elity a snaží se ji použít pro své vlastní mocenské zájmy. Bohužel to vypadá, že díky centrální distribuci informací a nově se rodivším cenzurním opatřením, aby se tyto jevy nedaly kritizovat, bude morální úpadek a tedy degenerace pokračovat až k nějakému násilnému konfliktu po kterém bude nastolena nefalšovaná diktatura.

zabednenost_vlastencu.jpg (Hoaxha) (30.6.2020 11:13)
TIL Ateny neboli demokracia. Newspeak a kulturna revolucia pokracuje

zabednenost_vlastencu.jpg (soup) (30.6.2020 11:12)
axaa: tu masovou imigraci na tom obrázku ale jaksi podsouváš, aby jsi měl argument. (jasně, mexičani, ale nic takového ten obrázek prostě neimplikuje a to nemužeš popřít)

zabednenost_vlastencu.jpg (axaa) (30.6.2020 11:04)
Bold n gold: Jejda, to jsem zahrál na citlivou strunku, co?:-D Btw, je zvláštní, že mě kritizuješ za odmítání masové migrace a zároveň mi nadáváš do židobolševiků - že ty budeš Corbynista?:-D Ale stejně ti odpovím an tvé otázky: 1) a 3): Neměl, měl by mít stejnou, jako ve všech demokraciích. 2), 4) a 5): Ze zkušeností, jak z Evropy, tak z USA - masová migrace přináší víc problémů než užitku. Samozřejmě to neznamená, že odmítat všechny imigranty, je třeba si vybírat - to u masové migrace jaksi nejde, že?

zabednenost_vlastencu.jpg (bhee) (30.6.2020 11:04)
2: axaa (30.6.2020 9:46): pregnatně popsáno, ale jak vidíš hned o něco výše v reakci na tvůj příspěvek, zfanatizovaní levicově založení lidé tyto fakta nikdy neuznájí i když v historii je plno analogií.Oni mají zase to své klasické stavění nového světa a člověka -jsou to komunisti. Není náhoda, že tomu bludu většinou podléhají mladí lidé s holou prdelí (=nemají co ztratit), ale plni ideálů (a závisti) jak zboří starý svět a vybudují nový, kde se budou podílet na vládě. To je asi staré jak lidstvo samo.

zabednenost_vlastencu.jpg (just saying) (30.6.2020 10:40)
Háclav Vahel: Je to tak, zatímco Trump brojí pro regulace volného trhu, libertariani jsou proti jakekoliv regulaci. A netyká se to jen ekonomických otázek.

zabednenost_vlastencu.jpg (Bold n gold) (30.6.2020 10:39)
axaa: Proč by měl mít názor červenýho větší váhu? Z čeho usuzuješ, že se hnědej nebude snažit? U nás má názor modrých větší váhu než názor červených? Když se rozhodneš odstěhovat do US tak se budeš chtít integrovat nebo ne? A pokud ano, tak jak víš, že hnědý se integrovat nebude? Já myslím, že jsi pitomeček ty tlustá mrdko zkurvená židobolševocká lůzo ze smradlavé kundy

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...