Domény  |  Webhosting  |  VPS

Přispívat do fóra mohou pouze pravidelní uživatelé Roumingu.

Zobrazení je omezeno na jedno vlákno!

 

re: re: Som kokot 2 (Původní Radiolokátor Věra) (5.7.2014 22:08)
Upeč jí obrovský dort (na velikosti nešetři) a popřej k narozeninám. Máš šanci 365:1 že se trefíš a uděláš jí tím radost.
 
re: Som kokot 2 (Pan_EgonR (5.7.2014 22:06)
Řekni jí: "Čauky mňauky, zašukáme si?"
 
re: Som kokot 2 (Maurice a jeho úžasní hlodavciR (5.7.2014 22:04)
Oslov ji „Víš, že před 5 měsíci byl Valentýn?“ A odejdi. Budeš kurva tajemnej Roumenista, to ženský milujou! ;-) Aspoň to tu někdo psal. Určitě.
 
re: Som kokot 2 (i lol'd) (5.7.2014 22:02)
^^
 
Som kokot 2 (SatrifR (5.7.2014 21:53)
Mrkev neschopnej sehnat rozumnou ženu mi něco připomněl. Takže po vzoru [odkaz] další gurbux story pro vás.

Do práce k nám přišla nová holčina na výpomoc z jiné pobočky. A holčina móc pěkná, říkejme jí Fenchurch. Tak po ní občas hodím kukuč, ona v "bitch mode" mě sice sleduje, ale jinak nic, ani nedělá se mnou. Jsou to tak dva dny a ještě jsem nevyčíhal žádnou příležitost se seznámit.

No a v práci máme vícero dveří na čipovou kartu. Fen, jako outsider, samozřejmě čipovou kartu nemá. V pátek potřebovala někam projít, přišla za mnou a
-"prosímvás, pustíte mě? potřebuju nahoru.."
Já -"jo jasně, nechcete půjčit kartu? je to tady běžné, moc se to nehrotí" (som kokot poprvé, kolegové se mi začínají smát)
Fen - "né, jen pojďte se mnou"

tak jdu, prohodíme pár prázdných slov, a říkámsi cotokua, kolega se hihňá, kokot. Jsme sami na chodbě a já v hlavě too-much-of-a-fuck na to, abych něco řekl. (som kokot podruhé). A celý zbytek pátku se mi všichni smáli, jaký jsem kokot. :-D

Fen teďka bude mít týden dovolenou a já ani nevím, jak se jmenuje. V pondělí 14. se zase setkáme, co má udělat pravý Roumenista?

Stay tuned.
 
 


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...