Sleva na mall.cz  |  Rychlá půjčka  |  DealeXtreme  |  Hosting zdarma  |  Fleshlight  |  Nebankovní půjčky  |  Domény od 79Kč


Nalezeno 8691 vtipů.

Strana 1/435. 1 2 3 433 434 435 >>

Píče (17.8.2018 15:13) NOVÝ 1 2 3 4 5 Ženy Známka: 3Známka: 3, Váha: velká !
1)Zhrzená píča

Jde o typ píči, která se ocitla sama po dlouholetým vztahu s borcem, kterýho přestala bavit. Jako šílená obvolává své kámošky ze střední, které o ní neslyšely minimálně dva roky. Snaží se dohnat všechny "pártošky" o které s tím "kokotem" přišla a je jí jedno jestli je zrovna pátek nebo pondělí. Na facebooku začíná hýřit aktivitou a hesla jako "žijeme len raz" nebo "nasrat na Valentýna" jsou denní chleba. Když ji chceš políbit na baru, tak většinou uhne, protože pořád myslí na svýho ex. Nutno dodat, že po rozchodu vypadá mnohem lépe. Nesmí samozřejmě chybět fotečky na FB a Instagramu ze všech nudných barů, obídků a fitek, jen aby bývalý viděl, že bez něj se má mnohem lépe,...ten to má ovšem v píči a kopretina se nevědomě stává terčem posměchu celé jeho party.

2)Píča na mateřské

Zda to bude holka nebo kluk se ví už x měsíců dopředu. Fotečky z ultrazvuku, postýlky a nově vymalované dětské cimry
jsou top rated příspěvky na FB. Nezbývá než přečkat, až fotky olajkuje celá familia a tobě zbude chvilka prostoru na
fotky kámošek z dovolený. IQ žen na mateřské klesá strmě směrem dolů a záplava infantilních sraček se roztáčí v plném proudu. Výběr jména je nadlidský úkol, protože Terezu má dneska každý a Jakub nebo Martin je už dávno out jak používání kondomů. Následují fotky z porodnice. Po emoční explozi a srdceryvných řádcích ve statusu příchází vůbec ta nejhorší fakin vlna poloh dítěte. Honzík s maminkou, Petřík papá, kukadla po mamince, Sárinka na tatínkovi, Sárinka na mamince, maminka na tatínkovi. Píča na mateřské často chodí pro radu, a to ve formě statusu. Ohledně bolesti bříška, rýmy a zvracení ochotně odpovídaj píče s větší experience. Následuje děkovačka, rozloučení a pozvánka na společnou procházku a spárování potomků v 3 měsíci. Samozřejmě všechno zdokumentovat, vyfotit, popsat, ať si každý pedofil může vyhonit bimbasa.

3)Fitko píča

Tenhle druh píč roste jako houby po dešti. Bohužel nebo bohudík tenhle, pro průměrnýho čecha, relativně těžší lifestyle vydrží málokdo. Ovšem, ta, která se dostane přes všechny nástrahy začátků začíná reformu osobnosti. Fitko píča dokumentuje každou návštěvu činkárny, a to nejlépe až po trenálu, kdy je její ass pořádně zpevněná. V zrcadle si nelze nevšimnout, že její kozy utekly z chlívu. Jak roste její forma, tak roste i sebevědomí. Motivační sračky ve formě videí a obrázků prezentuje s grácií a na sebemenší kritiku reaguje podrážděně. Její Instagram zdobí snídaně a.k.a. banán, corn flakes s malinama, brokolice s ničím a nechybí samozřejmě hashtagy #healtyfood #foodporn #motivation #adalsisracky..Každá fitko píča musí mít komplet od Nike nebo Under Armour. Fitko píča nechodí na rande s někým, kdo neví kde je posilovna.

4)Instagram píča

Tenhle specifický druh objevil kouzlo Instagramu a s ním i pseudopocit, že co se nehodí házet na FB, ukážeme tady. V reálu to znamená, že ačkoliv jste si mysleli o své známé, že je to vcelku inteligentní tvor, tak zde Vás vyvede z omylu. Selfíčka ze sprchy, z postele v kalhotkách, kozičky v dlaních, panorama z venušiných pahorků,..to vše v jednom packu. Tyhle šmucky jsou královny hashtagu z kterých lze lehce pochopit, co si o sobě myslí. #sexy #czechgirl #model #femaleczechmodel #ass #luxury..tyhle tagy už nezachrání ani vysmátý smajlík na konci pelotonu, který má zajisté znamenat jistý druh nadsázky a legrace. HAHAHA. Její followers se počítají na stovky ne-li na tisíce. Většinou jde o směsici italů, arabů a honibrků ze základky. Instagram píča nedá follow žádnýmu nýmandovi z okolí, ale většinou známé celebritce nebo vysekanému chábrovi. Fotečky z obědů a nákupních center dodají šťávu v jejich jinak nudném životě.
#swallowme

5)Tattoo píča

Dnes poměrně rozšířená záležitost mezi slečnami, které naspořily pár drobáku z letní brigošky. Většinou se jedná o směsici životních
postojů, nedejbože citátů. Kérky jako Never give up nebo Only god can judge me jsou v kurzu jako svého času čínské znaky (R.I.P.). Tattoo píča má ve zvyku fotit ránu ihned po zákroku, nejlépe ještě v salónu (asi pro lepší atmo). Nechybí ani dodatek, že "její" tatér je top třída, plus nějaké to malé doporučení. Následuje příliv kladných komentů, které jeden po druhém zodpovědně olajkuje. Pro větší hype po pár dnech okomentuje svou fotku jakože "děkuji", "díky všem" a to pouze z jednoho jediného důvodu, aby vám fotka opět vyskočila, a aby ti, kteří nestihli dát paleček tenkrát, mohli své zaváhání napravit.

6)Párty píča

Tohle je velmi žádané zboží mezi muži, zvlášť když odbila půlnoc a jseš nachcanej jako Kaiser s Bukowskim dohromady. V rozkroku to začíná vřít a najednou ji vidíš na baru. Očima tě vyzve, jakože kámo čekám pravě na tebe. Dojdeš za ní jak Pán a vyzveš ji na panáka. Vynikající je, že většinou odmítne, protože už ji rozložila sedmička Lambrusca, kterou stáhly s kámoškama před klubem. Vytahuješ poslední kilo a kopneš panáka na kuráž (kterou nepotřebuješ). Párty píča srší endorfinem a je jí jasné, že dnes bude zásun. Chytá tě kolem pasu a šeptá ti do ucha, jak tě chce. Samozřejmě ji vytáhneš ven a v nejbližším sherwoodu předvedeš 2 minutovou královskou jízdu. Přichází oboustraná spokojenost. Párty píča vstává až po obědě, poctivě si zapisuje svůj úlovek do deníčku a popřitom odesílá smsky svým kámojdám o úlovku z minulé noci.

7)Wannabe rich píča

Tyhle cácorky většinou nemaj ani střední školu a když ano, tak maximálně kadeřnici. Samo že tenhle obor si vybraly, protože to byl jejich dětský sen. Když se zadaří, tak končí po New Yorkerech v lepším případě v Tezenisu. Pointa je v tom, že když nááááhodou narazíte na její profil, tak na Vás vybafnou kabelky od Míši Korse, Lu Vytna, Gučána a já si kurva říkám "tady mi něco nehraje!". Pak narazím na fotku z naleštěnýho Mergla a začínám být z toho trochu v píči...samozřejmě při hlubším studiu fotografií (samo že iOS) nacházím sympaťáka. Bum ho, hele přítel, a začíná mi to trošku docházet. Při jednoduché matematice si totiž dokážou spočítat i spolužačky z učňáku, že na jednu kabelu, by píča musela makat půl roku a jíst jen rohlíky s paštikou. Tenhle druh nerad slevuje ze svých nároků, a proto
po rozchodu loví opět v první třídě. Takhle to funguje přibližně do 30ti let, poté píča končí jako samoživitelka na mateřské a sleduje
Prostřeno.

8)Píča blogerka

Dnešní doba bohužel umožňuje házet sračky na ty "internety" ve velkým, a tak každá píča, která zrovna nerupla z češtiny cítí nutkání sdělit světu svoje daily routines. Oukej, netvrdím, že určité tématické vlogy nemůžou být užitečné, ale k nim se musíte prodrat přes obrovskou haldu hoven. A tak můžete vidět píču smažit sejra. 14ti letou píču testovat šminky. Píča meje psa. Píča odpovídá na dotazy. Píča ask me? Píííčo co? Tyhle videa mají tisíce shlédnutí a já se ptám kdo? Kdo je ochoten sledovat tyhle sračky ve svým volným čase? Blogy o kosmetice? Blogy o módě? Od píč, které vypadaj jak Zagorka při orgasmu? Nikdy.

Výpis (16.8.2018 12:40) NOVÝ 1 2 3 4 5 Práce Známka: 2Známka: 2, Váha: střední !
Přišel mi výpis z banky.
Vypadá to, že jsem finančně zajištěný do konce života.
Teda za předpokladu, že umřu v pátek.

Řešení (16.8.2018 8:47) NOVÝ 1 2 3 4 5 Kameňáky Známka: 2Známka: 2, Váha: střední !
Italský premiér Giuseppe Conte chce na částečně zříceném mostě v Janově zřídit uprchlický tábor. Prý se má jednat o spádovou oblast...

Novela zákona (16.8.2018 7:11) NOVÝ 1 2 3 4 5 Kameňáky Známka: 2Známka: 2, Váha: střední !
Vzhledem ke stavu ostatních mostů v Itálii vláda schválila novelu zákona. Na most od teď mohou vjet pouze držitelé pilotního průkazu.
Krnáčová prohlásila, že Italové jsou moc zpovykaní a auta mezi zřícenými konci mostu by mohly převážet vzducholodě...

Prazsti teroriste (14.8.2018 9:39) NOVÝ 1 2 3 4 5 Politika Známka: 2Známka: 2, Váha: velká !
Praha byla vyhodnocena jako mesto s nejlepsimi protiteroristickymi opatrenimi v Evrope.
Pak se zjistilo, ze jsou to bezna dopravni omezeni.

Tiskovka (14.8.2018 9:10) NOVÝ 1 2 3 4 5 Politika Známka: 1Známka: 1, Váha: střední !
Prý byla ojetá a zdědil ji po předchozím hejtmanovi... a ona stojí vedle něj a ještě se blbě culí!

Festival (12.8.2018 13:05) NOVÝ 1 2 3 4 5 Gayové Známka: 3Známka: 3, Váha: velká !
"Karle, jak se máš?"
"Ále, Navštívil jsem festival zabijačkových specialit, jakýsi Prague prejt, ale po jídle ani památka a bylo to tam navíc samej buzerant..."

hrob (11.8.2018 23:17) NOVÝ 1 2 3 4 5 Židi Známka: 2Známka: 2, Váha: střední !
Koenigswald stojí nad hrobem svého přítele Steigermarka a čte náhrobní nápis.
„Zde odpočívá Izák Steigermark, řádný člověk, poctivý obchodník.“
Koenigswald si povzdechne:
„Chudák Steigermark, musí ležet v hrobě se dvěma úplně cizíma lidma.“

Vodácká hymna (10.8.2018 11:38) 1 2 3 4 5 Ostatní Známka: 2Známka: 2, Váha: střední !
Nová vodácká hymna: cesta je prach a štěrk a udusaná hlína ...

Horší než válka... (8.8.2018 17:31) 1 2 3 4 5 Ostatní Známka: 3Známka: 3, Váha: malá !
Richard Attenborough vyrazil do České republiky točit pokračování svého úspěšného snímku, tentokráte nazvané "Příliš rozpadlý most"

Žralok (5.8.2018 23:49) 1 2 3 4 5 Kameňáky Známka: 4Známka: 4, Váha: střední !
Víte, co musíte udělat, když při koupání v Egyptě potkáte žraloka?
???
Nemusíte udělat nic, žralok vše udělá za Vás...

Cesi taky (5.8.2018 22:34) 1 2 3 4 5 Kameňáky Známka: 4Známka: 4, Váha: střední !
Cesi se po vzoru Vietnamcu pridali k topne sezone.

Sparta a pohár (5.8.2018 8:07) 1 2 3 4 5 Ostatní Známka: 3Známka: 3, Váha: střední !
Jaký je rozdíl mezi zmrzlinou a Spartou?

Zmrzlina vydrží v poháru déle.

9/11 (4.8.2018 23:04) 1 2 3 4 5 Gayové Známka: 1Známka: 1, Váha: velká !
Pohlavia sú ako veže WTC. Kedysi boli dve a dnes je z toho veľmi citlivá téma.

Koupaliště Lhota (4.8.2018 15:14) 1 2 3 4 5 Kameňáky Známka: 4Známka: 4, Váha: velká !
I když republiku trápí vedra, tak Vietnamci na koupališti Lhota již zahájili topnou sezónu...

Sparta (4.8.2018 11:08) 1 2 3 4 5 Kameňáky Známka: 2Známka: 2, Váha: střední !
Rozhovor s Pelém:
Porazili by jste v sestavě mistrů světa Spartu?

Porazili, tak 1:0

1:0? Vždyť ste mistři světa!!!

No to sice jo, ale nezapomínejte, že některým hráčům už je 80 roků.

Sucho (4.8.2018 6:57) 1 2 3 4 5 Zvířata Známka: 3Známka: 3, Váha: střední !
Jediný, kdo má radost ze současného sucha, jsou výrobci sušeného mléka.
Kravám po návratu z pastvy akorát vypráší vemena...

Sparta (2.8.2018 21:24) 1 2 3 4 5 Zamyšlení Známka: 3Známka: 3, Váha: střední !
Víte, jaký je rozdíl mezi Spartou a elektrickým proudem?

Když vypadne proud, nečekáte to...

post-beakup tip (1.8.2018 16:05) 1 2 3 4 5 Zamyšlení Známka: 5Známka: 5, Váha: malá !
The best way to get over somebody is to get under somebody.

Holící strojek (1.8.2018 14:50) 1 2 3 4 5 Ženy Známka: 2Známka: 2, Váha: střední !
V drogerii vybírají dvě dámy holící strojek.
Jedna si vybere a ta druhá říka, "Ten je na piču".
A ta první říká: "No tak to ne, ja si tím chcu holit nohy."

 Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...