Webhosting  |  Domény  |  VPS

Přispívat do fóra mohou pouze pravidelní uživatelé Roumingu.

Zobrazení je omezeno na jedno vlákno!

 

re: Rodiny s dětmi prchající před válkou (honeyR (2.2.2016 20:02)
Satrif: No hele já nejsem ten, kdo tvrdí, že tenhle stav společnosti, kdy se oprávněně bojíš vyjít z domu po setmění je v pohodě a že se tak dá -relativně- šťastně žít :o) A nerozporuju co je obrana a co útok, jenom říkám, že velmi často je právě útok považován za nejlepší obranu, protože zneškodněný nepřítel přestává být nepřítelem. Legitimita tohoto postupu je druhá věc, ale to, že je často používán, nelze popírat. Rusko obsadilo Krym (což je jednoznačně akt agrese, tedy útok), aby bránilo ...
Tento příspěvek je dlouhý. Klikněte pro zobrazení celého příspěvku.
 
re: Rodiny s dětmi prchající před válkou (kapiláraR (2.2.2016 19:53)
=) o mně se ví, že jsem trošku víc paranoidní než je zdrávo. proč mi toto děláš :-( už teď jezdím v noci radši tágem, než jet rozjezdem.

hele, honey, ty fakt nepředcházíš podobným rizikovým epizodkám?

*kdyby se hlasovalo, co z gramatiky se škrkne, mně/mě by byla moje první a jediná volba.
EDIT: kapilára - 02.02.2016 19:57:11
 
re: Rodiny s dětmi prchající před válkou (SatrifR (2.2.2016 19:51)
kapilára: týpek z autobusové zastávky by s tebou nesouhlasil. Druhej chlápek jen tak mírumilovně šel a najednou dostal ťafku. Tak 15 vteřin jsme je s přihlížejícím nechali se prát protože to vypadalo neškodně (víc mávání než zásahů) a pak jsme je od sebe odtrhli. 8-)

Ještě mě napadl mnohem starší případ jednoho spolužáka ze střední, taky šel po chodníku, naproti se motal ožrala, jakmile se míjeli ožrala mu dal pěstí a šel dál. Nic neřekl. Spolužák normálně pokračoval domů. :-D
EDIT: Satrif - 02.02.2016 19:53:01
 
re: Rodiny s dětmi prchající před válkou (kapiláraR (2.2.2016 19:48)
nemůžeš dát někomu po hubě jen tak. většina lidí (i těch nenormálních) potřebuje tu rozbušku a tou je právě pohled do očí nebo reakce na "co čumíš, číčo?".
 
re: Rodiny s dětmi prchající před válkou (SatrifR (2.2.2016 19:46)
99 % lidi na sídlišti sedí ve svých bytech. Z těch co v noci potkáš po ulici se motat ožralých je stále polovina nebezpečných. Tím jsem ti vlastně dokázal, že 99 % lidi jsou neškodní a tím pádem je bezpečné po tom sídlišti chodit, že?

A naštěstí máme útok a obranu docela slušně definované. Pokud se tvoje představy o útoku a obraně rozchází s konsenzem mezinárodní společnosti tak si myslím, že jsi velice nebezpečný.
EDIT: Satrif - 02.02.2016 19:46:56
 
re: Rodiny s dětmi prchající před válkou (honeyR (2.2.2016 19:44)
Satrif: Tak i Třetí říše se pouze bránila útlaku německého národa od podlidí, to, co děláš, a to, jak to vnímáš, může být diametrálně odlišné ;-)
 
re: Rodiny s dětmi prchající před válkou (honeyR (2.2.2016 19:39)
Satrif: Tak ne nutně všichni, ale když potkáš jednoho z té party, co tě normálně chce obrat o telefon, tak to zřídkakdy bývá stejný drsňák, jako když jsou všichni po kupě. Navíc mi neříkej, že všechna chomutovská sídliště jsou plná lidí, co mačetami mlátí na dveře tesca a okrádají lidi o telefony a peníze, a neříkej mi, že jich je aspoň ta polovina, o které jsi mluvil, protože to prostě není statisticky možné. Navíc borec, co tě chce okrást, málokdy začíná slovy "co čumíš, pičo?" Tak ze mě nedělej kokota a reaguj k věci ;-)
 
re: Rodiny s dětmi prchající před válkou (SatrifR (2.2.2016 19:34)
A hlavně Rusko se taky pouze brání obsazením Krymu.
 
re: Rodiny s dětmi prchající před válkou (SatrifR (2.2.2016 19:32)
honey: jj, oni nenechají nikoho dát první ránu a proto třeba mlátí mačetami do dveří zavřeného tesca, taky se tě bojí tak, že po tobě chtějí aby jsi jim dal mobilní telefon a peníze. Jsi totálně vymrdaný?
 
re: Rodiny s dětmi prchající před válkou (honeyR (2.2.2016 19:26)
Satrif: Super, už se k tomu blížíme :o) Další věc je - co když "přejdu na druhou stranu ulice" a řeknu "co čumíš, pičo?" je vlastně tatáž taktika ("vyvolat dojem, že není dobrý se se mnou prát"), zkrátka nejlepší obrana je útok, a protože ty lidi ze svých zkušeností ví, jak to tam chodí, tak dělají ramena, aby nedostali na budku? Co když třeba se ve skutečnosti cítí ohrožení oni Tebou, ale jdou s touhle taktikou ještě o krok vpřed - nenechají nikoho dát první ránu? Tam bys to považoval za racionální reakci na situaci, nebo už za trauma? Ono zmlácenej borec už nikoho nezmlátí, že jo...
 
re: Rodiny s dětmi prchající před válkou (BGR (2.2.2016 19:21)
a ked stretnes HJK vo vlakne na rouming fore, tak neprejdes diskutovat radsej do ineho vlakna
 
re: Rodiny s dětmi prchající před válkou (SatrifR (2.2.2016 19:18)
Obdodbně když jsem chodil po Karlínu a potkal pár turistujicích babiček které si dali víc vína, tak také nepřecházím na jinou stranu ulice.
 
re: Rodiny s dětmi prchající před válkou (SatrifR (2.2.2016 19:17)
no, ale já nepřecházím na druhou stranu ulice když jdu kolem hospody, ani neobcházím každý stůl v hospodě obloukem. Já se vyhýbám těm, kteří vypadají nebezpečně. Poď se procházet Chomutovskými sídlištěmi v noci. Většina lidi nebude opilých, pár jo a každý druhý z nich na tebe vyjede "co čumíš pyčo".
 
re: Rodiny s dětmi prchající před válkou (honeyR (2.2.2016 19:12)
Satrif: Já tvrdím, že trauma a hodně očividných zkušeností, které vedou k opatrnosti, jsou jedna a tatáž věc nahlížená z různých úhlů :o) Tvoje osobní statistiky mi připadají jako ukázkový cognitive bias (ačkoliv já jsem svá čísla poněkud podhodnotil), pokaždé, když jsi v hospodě, tak naprostá většina lidí je opilých. A naprostá většina v pohodě. Nevím, co si představuješ pod vyrůstáním v bavlnce, ale nikdy jsem nebyl nijak často na různých koktejlových párty, spíš jsem vymetal různé zaplivané putyky a nonstopáče a taky jsem viděl a zažil ledacos, jednou mi chtěl rozbít držku borec, kterého jsem překračoval ve dveřích na hajzl (to říkám jako funny story, ne jako so hardcore). Naštěstí toho nebyl schopen. Ale já dokážu dát tyhle zážitky do poměru ke skutečnému počtu opilců, které potkáš, ale nezapamatuješ si to, protože prostě není důvod. Jsi-li celý večer v pajzlu, kde se bez jediného konfliktu vystřídá 150 lidí a pak po cestě domů potkáš bitku dvou opilců, tak si ta procenta spočítej. Btw. pokud se tě v nějaké takové paluši pokusí zbušit nějaký magor, je nebo není to důvod tam už nikdy nejít? Je nebo není taková reakce racionální?
 
re: Rodiny s dětmi prchající před válkou (kapiláraR (2.2.2016 19:07)
osobně mi taky nikdo nedal přes čuňu, ale velmi ocením zkušenosti jiných a poučím se z nich (neolizujte zábradlí). já právě nedokážu (a fakt se snažím) pochopit honeyho v tomto.
je riziko? je. vím o tom? vím. ale nic se mi zatím nestalo, tak jdu naproti partě ožralých cigánů? wtf?
EDIT: kapilára - 02.02.2016 19:07:56
 
re: Rodiny s dětmi prchající před válkou (SatrifR (2.2.2016 19:03)
kapilára: honeymu se nikdy nic nestalo, proto každý kdo se ožralům vyhýbá je psychicky traumatizovaný a chová se iracionálně
 
re: Rodiny s dětmi prchající před válkou (kapiláraR (2.2.2016 19:03)
honey, ty máš něco proti vyhýbání se cizím ožralům? opravdu ti to nepřijde rozumné?
 
re: Rodiny s dětmi prchající před válkou (SatrifR (2.2.2016 18:59)
děkuju za potvrzení že jsi vyrůstal v bavlnce a proto nemáš žádného tucha, jak to ve světe funguje. Ty máš tu zkušenost že nebezpečných opilců je zanedbatelně málo, já mám reálnou tunu zkušeností že nebezpečných opilců je zhruba 50 %. Do této statistiky nespadají soukromé oslavy s kámošema, kde se všichni známe. Ale když jdu po pozdě v noci po ulici, tak každý druhý se snaží vyvolat nějaký konflikt. Mě nikdy opilec fyzicky nenapadl, rvaček jsem ale už viděl milion a naštěstí se umím správně zachovat při slovním napadení -> vyvolat dojem, že není dobrý se se mnou prát. Ty mi tvrdíš že mám trauma, já tvrdím že mám hodně očividných zkušeností které mě vedou k opatrnosti.

P.S. naposledy jsem od sebe odtrhával dva cizí opilce před Vánocemi. Ty máš za celý život 5 nebezpečných opilců, to já dám ve svém - reálném - světě za půl roku.
 
re: Rodiny s dětmi prchající před válkou (mawR (2.2.2016 18:57)
Kdyby to bylo aspon nejak hodnote, ale zase nejake humi sračky od hunyho. huny pls.
 
re: Rodiny s dětmi prchající před válkou (NeovecR (2.2.2016 18:55)
Prosím o shrnutí, (od někoho jiného), tohle se snad nikomu číst nechce.
 
re: Rodiny s dětmi prchající před válkou (honeyR (2.2.2016 18:31)
Satrif: Got your point - Tvoje vážné a svobodné rozhodnutí, jak budeš trávit svůj čas. Právě v tom si myslím, že ta analogie nesedí - u toho přejití na druhou stranu se totiž nerozhoduješ moc racionálně. Vidíš něco, u čeho máš vybudovanou představu ohrožení (třeba mrkev s opilýma lidma - srsly? jeho život musí být jako frogger), které ale může i nemusí nastat. Osobně bych ze všech opilých lidí, které jsem kdy potkal, ty agresivní spočítal na prstech jedné ruky. Těch agresivních jen tak na pot...
Tento příspěvek je dlouhý. Klikněte pro zobrazení celého příspěvku.
 
re: Rodiny s dětmi prchající před válkou (Chuck SnoricR (2.2.2016 10:46)
Aby "ludia" ako DC mohli nerusene nasavat z roznych rozpoctov peniaze za nicnerobenie. Jednoduche, ze? :o)
 
re: Rodiny s dětmi prchající před válkou (Neonym) (premiumR (2.2.2016 10:29)
:-O To je v prdeli. Útoky migrantů se zatají a útoky na migranty se vymyslí. Proč?
 
re: Rodiny s dětmi prchající před válkou (bear.fuckerR (2.2.2016 10:07)
"breivikovat" :-D cool
 
re: Rodiny s dětmi prchající před válkou (MilaneseR (2.2.2016 0:13)
To je dost hrozive :D

Hlavne ta vec, ze se to nestalo, ze lidi teda nejsou jeste tak nasrany, aby zvedli prdele a zacali trochu breivikovat :-/
 
re: Rodiny s dětmi prchající před válkou (waterR (2.2.2016 0:01)
The alleged “mass attack on migrants” by “neo-Nazis” at the Stockholm railway station last Friday never happened, and is a complete fiction invented by one far left Swedish newspaper which was then syndicated through the rest of the controlled media as “fact.”
[odkaz]
 
re: Rodiny s dětmi prchající před válkou (waterR (1.2.2016 23:49)
Wujc: Trenujem statocne no :-P
 
re: Rodiny s dětmi prchající před válkou (BGR (1.2.2016 23:42)
je to zabava citat, ale musis citat len reakcie na honeyho, tam ti ten jeho balast zhrnu v par vetach
 
re: Rodiny s dětmi prchající před válkou (MilaneseR (1.2.2016 23:19)
Opustil nas DC, prisel honey :-/
 
re: Rodiny s dětmi prchající před válkou (Neonym) (premiumR (1.2.2016 23:19)
Já jsem hooodně zvědavej, jestli se někdo (EU, OSN, atd.) omluví hlavně Maďarům za svoje výroky na jejich adresu. Některé (i na nás) byly docela silné kafe, hlavně různé urážky a nesmyslné připomínání našich migrací. Kvůli plotům v Maďarsku to bylo keců, a najednou hrozí Řecku vyloučení ze shengenu za to, že ty ploty nemá. A přitom jsem ještě nečetl(to samozřejmě neznamená, že nebylo) o prohlášení jediného politika, že se Maďarsko z dnešního pohledu od začátku zachovalo správně.
 
 


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...