VPS  |  Domény  |  Webhosting

Přispívat do fóra mohou pouze pravidelní uživatelé Roumingu.

Zobrazení je omezeno na jedno vlákno!

 

re: Pariz pew pew pew bang bang (Nejkulaťoulinkatější kuličkaR (14.11.2015 22:17)
první úspěch - V Belgii zatkli člověka, který byl v pátek večer v Paříži :-)
zdroj čtk [odkaz]
 
re: Pariz pew pew pew bang bang (WujcR (14.11.2015 22:15)
Pivo: Hned jak přijde Dinamitka od zapálené svíčky na václaváku, tak tady bude!
 
re: Pariz pew pew pew bang bang (PivoR (14.11.2015 22:12)
Kde je konec tomu roumenistovi-aktivistovi, který ve videjníku říkal "Je suis Charlie"? [odkaz]

Nemohl by udělat nové úderné video? 8-)
 
re: Pariz pew pew pew bang bang (bear.fuckerR (14.11.2015 22:11)
a naco nejaky trapny "kurz". kupim si 250 librovu kladkovu kusu za 500 evri a pew pew pew smradlavemu cmoudakovi rovno do oka, alebo do penisu B-) B-)
na kusu totiz netreba zbrojak, staci poslat len oskenovany obciansky do eshopu 8-)
a taka kusa je pritom vrazedna zbran pouzivana na jelene a divocaky.
EDIT: bear.fucker - 14.11.2015 22:12:34
 
re: Pariz pew pew pew bang bang (waterR (14.11.2015 21:34)
Par hodin po utoku a vsetky mozne "akademie" a "treneri" ktori sa zameriavaju na sebaobranu uz verbuju ludi aby si zaplatili kurzy a naucili sa zabranit utokom na slovensku! :-D :-D
 
re: Pariz pew pew pew bang bang (myself42R (14.11.2015 20:36)
Barley: nevšiml jsis tmavšího odstínu modré? ... teď zcela vážně - na bílé pozadí by se dívalo fakt blbě :-/
 
re: Pariz pew pew pew bang bang (WujcR (14.11.2015 20:22)
Běž do Masa. Tam máš černou. Černou smuteční, nebo černou jako vlajka ISIS. Maso dá všem to, po čem zrovna touží!
 
re: Pariz pew pew pew bang bang (BarleyR (14.11.2015 20:11)
Kedy vyjadri sucit s FR aj Roumen zmenou pozadia, alebo zmenou smajlikov?
 
re: Pariz pew pew pew bang bang (myself42R (14.11.2015 19:59)
Videa se budou objevovat postupně ale upravené tak že nepůjde nic vidět. Jet fuel can melt steel beams! ;-)
 
re: Pariz pew pew pew bang bang (Otec FffuuuuR (14.11.2015 19:53)
Nekolik lidi streamovalo primo z te koncertni haly. Je otazka jestli to nekdo nahravala.
 
re: Pariz pew pew pew bang bang (honeyR (14.11.2015 16:49)
Tearon: Taky se divím, že ještě nic takového není =)
 
re: Pariz pew pew pew bang bang (TearonR (14.11.2015 16:48)
serte na tady ty svoje hejty a hodte sem radsi nekdo link na masovideo, kde jsou zabery z akce a ne az po... to mi nerikejte, ze ve francii nikdo nema telefony schopne netacet videa a nikdo nenatacel treba ten koncert, nebo turisti netocili v mistech, kde byla akce islamskych fundamentalistu...
 
re: Pariz pew pew pew bang bang (WujcR (14.11.2015 16:03)
Já říkám že lze dělat rozdíl mezi správnou věcí a nahrávání prospěchářů.
K tomu dojíždění - souhlásím. Nechápu akorát, proč na to máme začít dojíždět i my a ještě se radovat, nebo říkat, že jsme viníci a ostatní oběť.
A jinak ano. Globální hra, ovlivňování dění v EU, Východní Evropě, České Republice, jeden hlas nic nezmůže... třeba taky budem oběti (a tou neřízenou imigrací jsme, ať chceme, nebo ne) svých politiků. Souhlasit s tím ale nemusím a nemůžu, protože vnitřně necítím že je to správné. Když ovlivním tady intelektuální elitu, která dále ovlivní své 2 sexy zajíčky, co drží ve sklepě, tak se třeba nějakému podaří uprchnout a ten ovlivní další lidi. Taková řetěžová reakce. A pak se všichni můžeme radovat (zdarma) a dávat si obětí (zdarma samozřejmě) a pusinkovat se (také zdarma) a všichni se budou mít fajn (zadarmo).

Edit: A taky se můžu plést, ale někomu umožním vidět komplexní problematiku z jiného úhlu a ten pak v kombinaci se svojí navrhne řešení, které bude správné pro co nejvíc lidí. Odmítám ale poslouchat nemocné lidi, kteří říkají, že za to můžeme my a tohle je trest. :-D To je na diagnózu.
EDIT: Wujc - 14.11.2015 16:06:28
 
re: Pariz pew pew pew bang bang (honeyR (14.11.2015 15:50)
Wujc: Pokud nechceš nahrávat prospěchářům, nedělej nic a běž se upálit na hřbitov, jenom tak máš jistotu, že si na tom takřka nikdo nenahrabe. Lidi jsou kurvy a vydělávají na všem, to neznamená, že nemá smysl pomoct těm, co na to dojíždí. Je jasný, že je tady nějaká složitá globální hra, jenže ta je každýmu u prdele, ti lidi tady (z valné většiny) jsou, protože je svět rozmrdanej, a u nich doma nejvíc. A nenadělají s tím o nic víc, než Ty nebo já. A budou sem chodit dál, pokud se způsob, jakým se ta globální hra hraje, zásadně nezmění. Nebo dokud je nezačnem střílet na hranicích. To druhé je samozřejmě mnohem jednodušší, a proto po tom volá většina lidí, kteří jsou také mnohem jednodušší.
EDIT: Nejde o IS, ale chápeš, jak to myslím, každej si těmihle prostředky "chrání své mezinárodní zájmy" :-/
EDIT: honey - 14.11.2015 15:53:23
 
re: Pariz pew pew pew bang bang (WujcR (14.11.2015 15:46)
honey edit: A IS do toho netahej. Dřív se ke všemu hlásil Irán, pak Talibán, dneska IS. Co furt s tím IS máte? Kdyby to propaganda nezvorala, mohlo být IS ceným spojencem. Takhle je nikdo nemá rád a všichni na ně ukazují prstem, místo toho, aby sme se soustředili na opravdové problémy!
 
re: Pariz pew pew pew bang bang (WujcR (14.11.2015 15:44)
honey: Na Chaosu vydělají (kromě zbrojního průmyslu a firem podílející se na následné restrukturalizaci - pokud k nějaké dojde) hlavně extrémisté, klerici a zločinci. A teď je otázka, proč teda má Evropa za to platit? Tu severní Afriku neukočírovali Frantíci. Ok. Ale tam byla po té intervenci z vnějšku poptávka taky z řad civilů. To že to byla klasická revoluce po Francouzku už je zase jejich blbost (stačila jakkákoliv kniha o Francouské historii).
Jak ale má evropa platit třeba za napadení Iráku ze strany USA?
Do Sýrie chtěli jít, ale nešli. Nemuseli :-D A opět. Proč za to má platit evropa? Všem nám to vezme peníze a hlavně svobodu. Proč? Co tím získáme? Dobrý pocit že se budou mít lidi lépe? Všem je přece jasné, že těch opravdu potřebných se sem dostane promile. Tak proč? Mě nepřijde, že děláme správnou věc, ale že nahráváme prospěchářům.
 
re: Pariz pew pew pew bang bang (honeyR (14.11.2015 15:37)
Wujc: To byly ty gumový od Sovětů, ne? :-D
 
re: Pariz pew pew pew bang bang (honeyR (14.11.2015 15:32)
Wujc: No však to je právě ono, každý si chrání svoje mezinárodní zájmy jak to jde. Máš pravdu, úplný chaos není dobrý, ale stejně tak není dobrá prosperita, protože levná pracovní síla, levné suroviny, celkově řiťolezectví. A kdo není kámoš kámoš, před tím si "ochráníme své mezinárodní zájmy," přežijem nějakou chvilku toho chaosu a pojedem zas od začátku. Je to wtf situace, nicméně není s podivem, že ti lidi zdrhají i z válkou nepostižených oblastí, protože je v našem zájmu udržet status quo. Intervence v Africe, lol, jaká to nezištná a efektivní pomoc :-D
EDIT: Btw. takhle vzato si vlastně IS taky "chrání své mezinárodní zájmy."
EDIT: honey - 14.11.2015 15:34:23
 
re: Pariz pew pew pew bang bang (WujcR (14.11.2015 15:28)
I takovej Pákistán má jaderný arzenál a i když tu válku v Afgánistánu dotuje a v podstatě díky nim tam nikdy nejde vyhrát (dodávají nové vojáky, vybavení, finance), tak přesto přeze všechno atomovky nepoužilo. Když zvládnout atomovky nepoužít oni, zvládnem to i my!

Edit: Jinak jaderné zbraně měla ČSR k dispozici od roku 1969 a taky je nepoužila, i když nám hrozilo daleko větší nebezpečí (kapitalistický imperializmus)
EDIT: Wujc - 14.11.2015 15:34:11
 
re: Pariz pew pew pew bang bang (mindlesSheepR (14.11.2015 15:24)
a nezačneme se změnou tady, nesložíme se na atomovku a neukážem jim, že rouming má jako vždy řešení pro celý svět?
 
re: Pariz pew pew pew bang bang (WujcR (14.11.2015 15:24)
Tak si popsal globální situaci v pěti větách (a zatáhl do toho i čínu) zatímco já zjednodušuji. Taky volíš (jako čína) zajímavou taktiku. Něco my vytkneš, abys to v zápětí začal dělat. :-D

Není rozhodně v našem zájmu, aby ty země byly rozmrdané. V našem zájmu je stabilita, kupní síla pro naše produkty, nebo levná pracovní síla pro naše korporace. Na válce vydělá tak úzká skupina lidí, zbytek může, nebo prodělá. Neviděl bych to tak černě. :-)

Ten Afgán je hodně velké specifikum, ale jako příklad zlého západu je to dobré. Ano, své národní zájmy hájí země i armádou. Nejsme tím ničím vyjímeční, ani originální... Já třeba na vyváženou zmíním intervence při Afrických genocidách. Tak a je to. :-D
Snad se teď budeme moci vrátit k tématu.
 
re: Pariz pew pew pew bang bang (honeyR (14.11.2015 15:13)
Wujc: Zas to zjednodušuješ na ropné velmoci a pičoviny bigbíty. Třeba Afghánistán je typická ropná velmoc, žejo... Netvrdím, že je to osobní odpovědnost každého z nás, ale jak píšeš, každý se může snažit změnit společnost. A jsme rukojmí našich politiků a oni jejich, a naši politici vyjebávají s těma jejich, náš svět vyjebává s tím jejich, a když se náhodou někdo šprajcuje, tak jde od válu. Euroatlantická civilizace brutálně vyjebává s celým světem, všeobecně se to ví, ale znamená to pro nás neskutečný luxus, takže se nikomu moc nechce do toho s tím něco dělat. Kromě Číny, která se rozhodla, že uplete z hovna bič, a tak se k nám přidala a začala vyjebávat sama se sebou, což je vůbec nejzajímavější taktika, jakou jsem kdy viděl, nicméně jim to vychází :o)
Zkrátka ty lidi zdrhají z těch zemí, protože ty země nemají perspektivu, je v zájmu našeho životního standardu, aby ty země zůstaly v takových sračkách, v jakých jsou, protože jakýkoliv jejich rozvoj směrem ke stabilitě a prosperitě a důstojnosti znamená zvýšení našich nákladů na náš luxus, takže ve finále snížení naší životní úrovně. Tak, jak ten systém funguje teď, není v našem zájmu tam něco zlepšit, a není v jejich zájmu tam zůstat. Takže buď je tam udržíme násilím (kundy), nebo to tam zlepšíme (ekonomicky nevýhodné).
 
re: Pariz pew pew pew bang bang (BranodonR (14.11.2015 15:08)
LOL! B-)
 
re: Pariz pew pew pew bang bang (waterR (14.11.2015 15:02)
Som rad ze niekto pouziva ako argument "som inteligentnější", aspon hned clovek vie kto je inteligentnejsi a nemusi rozmyslat! Dakujem! :o) :o)
 
re: Pariz pew pew pew bang bang (Efko_R (14.11.2015 14:58)
Ne mrdko. Jen jsem inteligentnější jak ty. Závidíš? Tak se kurva dovzdělej a nemel sračky.
 
re: Pariz pew pew pew bang bang (WujcR (14.11.2015 14:57)
Takže mimo tvoji podmínky kunda nejsem. Výborně, někam se dostanem.
První věcí je spravedlnost. Ty omezení a náklady, co sebou přinášejí nemusím dlouze rozepisovat. Je to forma trestu, kterou mám platit za cizí chyby? Za něco co jsem neudělal? Proč mám nést trest za cizí zločin? To je nespravedlnost.
Druhá věc jsou zdroje. Je to čistě válka o zdroje pomazaná hovnem víry, aby to nebylo poznat. Ropný export, stejně jako cena ropy klesala tak dlouho, až to neukočírovali. Času a zdr...
Tento příspěvek je dlouhý. Klikněte pro zobrazení celého příspěvku.
 
re: Pariz pew pew pew bang bang (waterR (14.11.2015 14:44)
Podme spravit humanitarnu zbierku pre ISIS a blizky vychod, za vyzbierane peniaze nakupime od rusov par kuskov Tsar bomb a pomozeme im trosku :o)
Panna pre kazdeho ihned! Ma to plus ze bude ta plocha potom nedostupna takze sa tie svaby naspat nedostanu chvilu :o)
 
re: Pariz pew pew pew bang bang (honeyR (14.11.2015 14:35)
Wujc: Jsi kunda, pokud jsi od něj za ten suchej chleba ten salám "koupil" (s adekvátně významným pohledem na svoje dva plešatý nabouchaný kamarády) ;-)
 
re: Pariz pew pew pew bang bang (WujcR (14.11.2015 14:32)
honey: Podle mě je ten problém ještě jednodušší. Ale záleží, co si pod sovem "Kunda" představuješ. Jsem kunda, když ty máš suchej chleba a já mám štanglu salámu? Ti lidi jsou stejné oběti politiků a politiky, jaké jsme a budeme oběti našich politiků my. V tom je špetka spravedlnosti. Na druhou stranu je v lidských silách změnit nejen sebe a prostředí ve kterém žiji, ale snažit se i měnit společnost. Nemůžu si srát celej život pod nohy a pak si stěžovat, že jsem šlápl do hovna. A nemůžu nutit druhé lidi, aby mi děkovali za to, že ty hovna po mě budou muset uklízet. Lidi a ty jejich stockholmské a mesiášské komplexy jsou k smíchu.
EDIT: Wujc - 14.11.2015 14:33:43
 
re: Pariz pew pew pew bang bang (BGR (14.11.2015 14:27)
pche, z prejavu efka by som skor predpokladal, ze to on je prisosnuty na statny cecok v nejakej humanitarnej (humanitnej?) organizacii
 
 


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...