Domény  |  MotorGuru  |  NeposlušnéTlapky  |  VipShow  |  VPS  |  TechSvět  |  MyMuži  |  Pravda24  |  HobbyDeník  |  ČasProBydlení  |  ByznysDeník  |  ČasProŽenyChcete byt milionarem - Otazka za mega
Obrázek Chcete byt milionarem - Otazka za mega
DrevenaNoha The afterlife novy trik smejdu Propagandalf ToDelalOdbornik Dopis Buresovi
Komentáře (10) Komentovat Nezobrazovat

Chcete_byt_milionarem_-_Otazka_za_mega.jpg (nobody dreams 2) (25.3.2020 11:40)
Takže pár seniorov bude mať tri hodiny pre seba a zbytok sídliska sa bude tlačiť vo zvyšnom čase. Na chuja je nám takých jebnutých politikov.

Chcete_byt_milionarem_-_Otazka_za_mega.jpg (nobody dreams 2) (25.3.2020 11:38)
U nás je to úplne na chuja. Tu zaviedli pre seniorov, pritom nechápem, kde zobrali vekovú hranicu 65 rokov, časy v obchodoch od 9:00 do 12:00. Matovič to zdôvodnil tým, že o deviatej sú už ľudia v práci a o dvanástej sú ešte v práci, takže nepotrebujú ísť do obchodu. Tu sa začína ukazovať, aký je Matovič chuj. Všade vykrikujú, ako majú byť doma, že im nakúpia, privezú domov. Koľko je ich v polulácii? Pár percent? A majú tri hodiny na nákupy? Však väčšina tam sama ani nedokríva.

Chcete_byt_milionarem_-_Otazka_za_mega.jpg (PaulZyR (24.3.2020 10:10)
Hnidopich original: A když jim řeknu, že opravdu není třeba do toho obchodu každý den, tak nebude mit rohliky pro děcka na snídani. Podobná logika, jako když Foldyna řekne, že třeba dva roky (což pak zmírňuje) nechá zavřené hranice a komentuje to s řečmi o Majorce, Malibu a maltě.

Chcete_byt_milionarem_-_Otazka_za_mega.jpg (covid19) (24.3.2020 9:23)
to neni o povoleni ale o vzhrazeni. kokot autor.

Chcete_byt_milionarem_-_Otazka_za_mega.jpg (brzosezjevimpodruhe) (24.3.2020 9:03)
drvaca: a to je hroznej problém, protože kdyby tam nedopatřením pustili jednoho člověka navíc, tak ten obchod v tu ránu spadne!

Chcete_byt_milionarem_-_Otazka_za_mega.jpg (Hnidopich original) (24.3.2020 9:02)
Ha ha. Nejdriv buleli obchodnici, ze chudinky nestihnou umejt kosiky. Pak bulely chudinky co si neumej namazat na svacinu chleba. Furt nekdo buli. Proste vlocky. Pritom se mame jak prasata v zite proti Italii. Tam by se uz nejspis houpali na lustru..

Chcete_byt_milionarem_-_Otazka_za_mega.jpg (drvacaR (24.3.2020 8:42)
no-X: A to je druhá věc na tom bordelu. Na ČT je psáno o důchodcích nad 65, na vlada.cz je psáno také o držitelích průkazu ZTP/P nad 50 let a jejich doprovodu. V minulosti jsme ale mohli číst i o pečovatelích, o držitelích průkazu ZTP, a také o držitelích ZTP a ZTP/P bez omezení věku. Myslím, že dnes ani sami obchodníci nevědí, kdo vlastně na ten nákup mezi osmou a desátou může.

Chcete_byt_milionarem_-_Otazka_za_mega.jpg (Solim) (24.3.2020 8:39)
Otázka je položena špatně. Lépe by bylo vstup byl povolen od - do. Takto se ptá na rozmezí začátku povolení. I když to může být pro soutěžící chyták.

Chcete_byt_milionarem_-_Otazka_za_mega.jpg (no-XR (24.3.2020 8:32)
A také nejde o důchodce, ale o osoby nad 65 let.

Chcete_byt_milionarem_-_Otazka_za_mega.jpg (drvacaR (24.3.2020 8:22)
Béčko mohlo být reálnější, 8-10.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...