Webhosting  |  VPS  |  DoményJe to fake ucet kdyby nekdo picoval
Obrázek Je to fake ucet kdyby nekdo picoval
Pro balicek z Ali Slovenska samoriditelna auta Dalnicu dostavet italian greta Nebalit I-guess-thats-okay-then
Komentáře (34) Komentovat Nezobrazovat

Je_to_fake_ucet_kdyby_nekdo_picoval.jpg (789) (20.8.2019 10:10)
S tim druhým tvrzenim lze souhlasit, ale vzhledem k tomu že proflaklým politikům se do prezidetské volby moc nechtělo, tak nezbylo než srovnávat takto

Je_to_fake_ucet_kdyby_nekdo_picoval.jpg (789) (20.8.2019 10:08)
Pokud ses zajimal, tak v tom připadě nemužeš moc tvrdit že vůbec žadné názory nemá, k zasadnim I meně zásadním věcem se vyjadřoval dost a během kampaně se vyprofiloval. S pár věcmi jsme nesouhlasil (ale vesměs něco co by jako prezident v parlametni demokracii stejně neovlivnil) ale po srovnani se Zemanem mi vyšel jednoznačně líp Drahoš, ale nebyl moje volba v prvním kole, byli tam lepší než on.

Je_to_fake_ucet_kdyby_nekdo_picoval.jpg (oTvorR (20.8.2019 10:04)
Ale zopakuji to dulezite: ze nekdo neco tvrdi, neznamena, ze by to i udelal (nebo dela). Je tu uz vicemene standartem, ze se dela opak toho, co se tvrdi ze se dela. proto muzeme porovnat jen to co Zeman dela a to, co Drahoš tvrdi, ze by delal.

Je_to_fake_ucet_kdyby_nekdo_picoval.jpg (oTvorR (20.8.2019 10:02)
o Drahošovy názory ses asi ani moc nezajimal ne? někdo rojel kampan před volbou že ani žadné nemá a lidi co si nebyli ochotni zjištovat jestli tomu tak je nebo ne tak se to chytli. - Jelikoz jsem se zajimal dost , je to pro me typicky priklad nalepkovani a "vsevedoucnosti", ktera spolehlive zabije jakoukoliv diskuzi.

Je_to_fake_ucet_kdyby_nekdo_picoval.jpg (789) (20.8.2019 9:59)
jakou nálepku jsem použil? O psychopatech jsi začal mluvit ty a ja žadné přidavné jméno nebo co by se byt vzdáleně hodilo označit jako nálepku nepoužil

Je_to_fake_ucet_kdyby_nekdo_picoval.jpg (oTvorR (20.8.2019 9:33)
Ale neber to jako utok na sebe. Cele to bylo o porovnani Drahoš vs Zeman. Vime prd, jakej by byl Drahoš, ale nemyslim si , že by to byla vyhra . Ale třeba se pletu. Pro me to byl dalsi zastupce vlny Macronu, Merkelovych a jim podobnych teoretiků odstrizenych od reality. Tudiž nejvetsi zlo dnesni doby (lide pachajici zlo v presvedceni o sve vlastni spasnosti lidstva)

Je_to_fake_ucet_kdyby_nekdo_picoval.jpg (oTvorR (20.8.2019 9:31)
Jinymi slovy kopiruje vyjadrovani Havla : Musime zahajit diskuzi, je potreba se tematu venovat, chce to nadhled, bla bla bla. tedy krom toho, ze chce byt soucast EU nic konkretniho,,ale nekomu to staci a jeste jedna vec. to ze neco rika vubec neznamena, ze to taky dela (aspon v tom Babiš mistni voličstvo trosku školí, i když jeho ovečky to nedokazi rozpoznat)

Je_to_fake_ucet_kdyby_nekdo_picoval.jpg (oTvorR (20.8.2019 9:28)
Zacinas nalepkovat a argumentovat jako hlupak, asi nema cenu se dal bavit. [odkaz] , pokud si ty jeho nazory prectes, zjistis, ze vetsinou je to nazor typu : V této věci se chce zasadit o zahájení seriózní diskuse. „Snad v nějakém extrémním, výjimečném případu bych zaváhal - například pokud by v mezidobí od návrhu po jmenování vyšly najevo nějaké závažné okolnosti tomu bránící,“ řekl.

Je_to_fake_ucet_kdyby_nekdo_picoval.jpg (oTvorR (20.8.2019 9:25)
Protoze Drahos neudelal nic, tezko ho srovnavat s kymkoliv. To malo co vim, se mi nelibi. Trump byl take dost znama osobnost, ale aspon primo nevydelalval na valkach, jako treba Clintonova (kdopak asi vlastni komunikacni firmy z valkou znicenych zemich). Valka je byznys a Clintonova na ni vydelava, pro me je to valecny stvac a mnohem nebezpecnejsi nez 10 Donaldů... ale zase jen nazor.

Je_to_fake_ucet_kdyby_nekdo_picoval.jpg (789) (20.8.2019 9:25)
o Drahošovy názory ses asi ani moc nezajimal ne? někdo rojel kampan před volbou že ani žadné nemá a lidi co si nebyli ochotni zjištovat jestli tomu tak je nebo ne tak se to chytli. Ale nazor vyjadřil k lecčemu, ikdyž se s tim často nemusi někdo ztotožnit, napřiklad [odkaz]

Je_to_fake_ucet_kdyby_nekdo_picoval.jpg (789) (20.8.2019 9:22)
když už srovnaváš s tou americkou volbou prezidenta tak Clintonová jako proflaklá politička s mnoha skandály z minulosti by se hodila spíš srovnat se Zemanem. Nebo koho z těch dvou z české volby prezidenta považuješ za většiho psychopata ve světle jejich činů?

Je_to_fake_ucet_kdyby_nekdo_picoval.jpg (oTvorR (20.8.2019 9:12)
Jinak jak rikam, Zemana rad nemam, jenze to je asi jako Trump/ Clintonova . Trump je kašpar, Clintonova dle meho nebezpecna psychopatka. Ano , pak je trump lepsi volba (zase jen spekulace, kdo vi, co by bylo kdyby...)

Je_to_fake_ucet_kdyby_nekdo_picoval.jpg (oTvorR (20.8.2019 9:11)
Dobre, tak prosim o jeden jasny nazor pana Drahoše. Na cokoliv. Děkuji. Pak uznam svou chybu.

Je_to_fake_ucet_kdyby_nekdo_picoval.jpg (789) (20.8.2019 9:04)
Politik který se neboji řict že nevi (a opravdu to neřikal na cokoliv) je mnohem lepši než někdo kdo semtam něco plácne ale jeho výrok musí korigovat mluvčí, nebo dokonce premier. Zeman za nejeden svůj výrok skončil před soudem a vždycky měl nařizeno se za své lži omuvit

Je_to_fake_ucet_kdyby_nekdo_picoval.jpg (oTvorR (20.8.2019 8:43)
Nebudu tu obhajovat Zemana, ale kde berete tu jistotu, ze Drahos by byl takovy a takovy? Ja toho o nem moc nevim (ona taky jeho odpoved na cokoliv byvala ja nevim), vim o nem pouze to, ze ukradl patent na vysouseni knih a par dalsich. A jeho naklonost k jistym zahranicnim politikum. Nic vic. Mozna by byl lepsi, mozna mnohem horsi. Je lepsi nemit zadnou pater, nebo mit ji pokrivenou?

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...