Domény od 79Kč  |  Nebankovní půjčky  |  Rychlá půjčka  |  Sleva na mall.cz  |  Hosting zdarma  |  Fleshlight


Ortel je kapelou luzy - overeno
Obrázek Ortel je kapelou luzy - overeno
byl to skvelej chlap Thai popelka - inzerat - border wall zenska premysli 4000later
Komentáře (32) Komentovat Nezobrazovat

Ortel_je_kapelou_luzy_-_overeno.jpg (jeez) (15.2.2018 11:43)
A pak je tu ta vec k diskusi: kdo se spise necha ovlinit pruzkumy? Nekdo na pul dementni nebo intelektual?

Ortel_je_kapelou_luzy_-_overeno.jpg (456) (14.2.2018 15:17)
A jinak ten komentář z fajsbůku je zaručeně pravý! :-D :-D

Ortel_je_kapelou_luzy_-_overeno.jpg (456) (14.2.2018 15:16)
Já myslím, že bychom v rámci boje proti _propagaci_ fašimu měli Ortel zakázat. Prostě zřídit státní úřad kontroly hudby, aby se to už neopakovalo. Úřad rozhodne, která hudba je dobrá! (a není tohle jen tak trochu _aplikace_ fašismu?)

Ortel_je_kapelou_luzy_-_overeno.jpg (HonzaRezR (13.2.2018 13:27)
Už tu jeden podobnej byl, co znásilňoval Kryla...

Ortel_je_kapelou_luzy_-_overeno.jpg (ZiriathR (12.2.2018 23:58)
Pro mě (Ing. arch) bylo magisterský nejzbytečnější částí vš vzdělání ever a sloužilo jen k zapomenutí věcí z bc stupně - byly tam převážně kraviny o evropské unii aka marxák 2.0, a užitečné věci jako městské inženýrství nebo technologie staveb by se v poho vešly do bc studia, kdyby se z něj vyhodilo např. nevolnictví...eeeh, teda povinná praxe. Rozumím každýmu, kdo se na vysokoškolskou pakárnu vybodl a udělal si raději po střední učňák.

Ortel_je_kapelou_luzy_-_overeno.jpg (CwaldaR (12.2.2018 20:46)
Ať už je poslouchá kdokoli z jakékoli sociální skupiny, nic to nemění na tom, že Ortel je sračka hudebně. A ještě se ti treténi snaží tvářit jako nástupci Kryla. >-O

Ortel_je_kapelou_luzy_-_overeno.jpg (Štrejchal) (12.2.2018 20:34)
Pyca_Zla: než by někdo podhodnocoval své vzdělání, to už si spíše dovedu představit, že vysokoškolák se v průzkumu označí už za absolventa. Na druhou stranu průzkumy de facto odrážely socioekonomické složení, takže bych je hodnotil jako kvalitní. Těch faktorů, které mohly ovlivnit volební preference je mnoho, ale vzdělání jako garanta správné volby bych v podstatě vyloučil.

Ortel_je_kapelou_luzy_-_overeno.jpg (nl12345) (12.2.2018 18:51)
skutocna luza caka na davky, alebo je prisata na statny/europsky rozpocet cez rozne mimovladky

Ortel_je_kapelou_luzy_-_overeno.jpg (Pyca_Zla) (12.2.2018 16:57)
Jinak já lidi nijak nehodnotím, nemyslím že člověk s nižším nebo vyšším vzděláním má menší nebo větší cenu pro společnost, navíc mi přijde úsměvné předpokládat, že by někdo volil jinak kdyby věděl že patří do nějaké skupiny lídí nebo ne. Když by se ukázalo, že Zemana volí např. Romové, tak by ho jeho ostatní voliči měli přestat volit? To snad ne..

Ortel_je_kapelou_luzy_-_overeno.jpg (Pyca_Zla) (12.2.2018 16:56)
Jaká média dělají z voličů nesvéprávné tím, že mají nižší vzdělání? A výsledky průzkumů byly napříč agenturami, navíc každá agentura musí dodat podklady průzkumu, jako že je věrohodný.. Anyway, vracím se k mému původnímu dotazu: je politicky korektní říkat že voliči co v průzkumu preferují Zemana současně statisticky významně tvrdí že mají nižší vzdělání než voliči co tvrdí že budou volit Drahoše nebo ne?

Ortel_je_kapelou_luzy_-_overeno.jpg (.:Gembler:.R (12.2.2018 15:38)
Bohuzel dnes uz zase zalezi na tom, kdo si takovy pruzkum necha udelat. Nicmene me tesi, ze prestoze se media hodne snazila ocernit Zemana a jeho volice div neprohlasila za nesvepravne, tak vetsina naroda se nenechala nicim ovlivnit. B-)

Ortel_je_kapelou_luzy_-_overeno.jpg (MkaxR (12.2.2018 15:29)
:-D :-D :-D made my day..

Ortel_je_kapelou_luzy_-_overeno.jpg (Pyca_Zla) (12.2.2018 15:06)
Štrejchal: Nečerti se, já tam kauzalitu nedávám, jen říkám: Podle průzkumu mají respondenti co volí Zemana nižší vzdělání než ti, co volili Drahoše. Tečka. Z toho můžeš mít závěr, že např. voliči Drahoše nadhnocují své vzdělání, nebo že voliči Zemana schválně tvrdí, že mají vzdělání nižší než je skutečnost.

Ortel_je_kapelou_luzy_-_overeno.jpg (HanumanR (12.2.2018 14:44)
Jezbo - Investice do zářné budoucnosti :-D Někdo chodí do práce, někdo vychovává děti, někdo maká na baráku, někdo se učí jazyky a někdo má holt vyšší cíle a zachraňuje Evropu tím, že podporuje Ortela B-)

Ortel_je_kapelou_luzy_-_overeno.jpg (ZiriathR (12.2.2018 14:09)
Já znám pár lidí co dělají za minimální mzdu a moc neutrácejí, ale když musí platit bydlení a dopravu, tak jim na konci peněz zbývá příliš mnoho měsíce, i když nekouří a nechlastají, ani nemají děcka. A to nejde o lemply, naopak jsou to pracovití lidé. Jen jejich sociální skill nestojí za nic, takže něco jako povýšení a mít lidi pod sebou jim naprosto nehrozí, a nové práce se bojí, nebo jim na pohovoru řeknou, že se ozvou.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...