Hosting zdarma  |  Domény od 79Kč  |  Nebankovní půjčky  |  Rychlá půjčka  |  Fleshlight


dietne parky
Obrázek dietne parky
Mornig workout Vladce se sluzebnictvem Auto ze skolky ctyrlistek a politicka debata Kapitalismus po cesku dan tok
Komentáře (23) Komentovat Nezobrazovat

dietne_parky.jpg (DukyR (13.2.2018 0:07)
Radsinikdo: A je to opravdu vzduch? To nemáme nic levnějšího, co tam místo něj dát?

dietne_parky.jpg (RadsinikdoR (12.2.2018 21:11)
Tak je fakt, že vzduchová bublina průměrnému párku výrazně zlepšuje složení.

dietne_parky.jpg (..) (12.2.2018 18:51)
Petrasek: sovětská technologie to umí.

dietne_parky.jpg (Petrasek) (12.2.2018 18:12)
Jakožto výrobce neznám stroj, který by toto uměl.Technicky to ani není možné, protože po naražení do střev to prochází tepelnou úpravou. Takže hezká úprava po zakoupení. Ch,cha

dietne_parky.jpg (Ja01.) (12.2.2018 17:36)
jj, aj u nas ma hromada ludi plnu hubu kecov o kvalite potravin a potravinovej sebestacnosti ale ked maju na vyber kupit kura od miestneho chovatela za 4 eura alebo obchodak za 2 eura tak volba je u nich jasna

dietne_parky.jpg (neregmrdka) (12.2.2018 17:36)
Kecy párky. Je to tradiční ruská pomůcka pro osamělé ženy.

dietne_parky.jpg (mi0R (12.2.2018 17:30)
ČR (a samozrejme aj SR) je krajina "akcií". Tak nejak definoval náš trh jeden nemecký producent potravín. Samozrejme že akcie ponúkajú všade ale naše trhy sú už tak zblbnuté, že ľudia kupujú hlavne veci v akciách. Takže aj toto trochu mieša cenou, že normálna cena je vyššia ako v iných krajinách, pretože potom sa tam nahodí akciová cena a až potom je to +/- to isté :)

dietne_parky.jpg (..) (12.2.2018 17:23)
Z pozice kupujícího, který by chtěl lepší věci (t.j. menšina) máš ale pravdu, že je to k posrání.

dietne_parky.jpg (..) (12.2.2018 17:22)
Když market zjistí, že Čech na takovou pobídku neslyší, tak to pak nemůže dělat páč to by na tom zboží prd trhnul. Aby lidi kupovali kvalitní věci je základ. Manažerům by možná chvíli vrtalo hlavou, proč se třeba dva podobné výrobky za podobnou cenu prodávají jinak, ale nakonec by na to přišli ;-)

dietne_parky.jpg (..) (12.2.2018 17:18)
Když ono to není tak snadný. Otázka je, jestli by se vůbec vyplatilo prodávat ty věci v německé kvalitě za německé ceny v ČR. Kór u věcí, které se vyrábí mimo ČR a prodejce musel kvůli Čechům zřídit spešl distribuční kanál a pak zjistí, že oproti Německu prodá na hlavu méně výrobků. Navíc v Německu není zdaleka vše levnější. Market může mít jednu věc levnější, aby tam nalákal zákazníky a ty si s logikou "no když už tady jsem..." koupili i další zboží, na kterém je větší marže. Například.

dietne_parky.jpg (Make Czechoslovakia great again!) (12.2.2018 17:01)
Tak jasně, lidi musí chtít kupovat kvalitnější (dražší) potraviny, aby se něco změnilo To je základ. Proto se zásadně snažím kupovat kvalitní české, případně slovenské výrobky. A to nejen u jídla, ale u všeho zboží. Potom ještě odfiltrovat "firmy z holdingu" .. jo nákup se začíná měnit v detektivní činnost. Co je každopádně na nas*ání ? Když mají v Německu nebo Rakousku za stejný peníz kvalitnější potraviny. Tady výmluva "Zákazník si to tak přeje" už trochu pokulhává, ne?

dietne_parky.jpg (..) (12.2.2018 16:44)
A pokud mi chce někdo argumentovat "málo se to prodává = je to levnější, nabídka, poptávka bla bla bla", tak já zase říkám, že místo v regálu je drahé a je lepší tam mít věci, které jdou na odbyt. Navíc je nějaká doba expirace a pak spousta zboží putuje do kontejneru. Když vidím, jaký na ulici jezdí auta, napadlo mě založit obchod s "lepším" zbožím. Jenže pak vidím, jak si týpek v elegantním kabátu kupuje svačinu značky Clever nebo Tesco a říkám si, že bych asi zkrachoval.

dietne_parky.jpg (..) (12.2.2018 16:27)
Czechoslovakia: jenže ona to je pravda. Lidi ŘÍKAJÍ, že chtějí kvalitu. A pak jdeš do obchodu a lepší zboží netknutý (pokud u něj není půlmetrová cedule AKCE) a i lidi, do kterejch bys to neřekl, kupují ty nejbudgetovější výrobky jaký tam vůbec jsou. Není divu, že pak i výrobci těch lepších věcí ojebou pro CZ trh kvalitu, aby se přiblížili průměrnému zákazníkovi. Že jsou ty lepší výrobky občas dražší, než na západě, a to i přes ojebanou kvalitu odpovídá tomu, že se u nás málo prodávají... uzavřený kruh.

dietne_parky.jpg (aarcher) (12.2.2018 15:55)
ruske poctive...ako vsetko tam

dietne_parky.jpg (Make Czechoslovakia great again!) (12.2.2018 15:05)
To určitě bude určeno pro český trh. Jo, a jako argument proč tomu tak je poslouží již okřídlená věta "Zákazník si to tak přeje". Tím se totiž dá "obhájit" všechno. :-/

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...