HobbyDeník  |  MyMuži  |  ČasProŽeny  |  VipShow  |  ČasProBydlení  |  Pravda24  |  ByznysDeník  |  TechSvět  |  NeposlušnéTlapky  |  MotorGuru

To je proste Konecna opozice z principu instrukce nejasne samoodber min budes mluvit hajzle vistupat z eu
Komentáře (13) Komentovat Nezobrazovat

Dik kapitanovi. A to mi fotbal neni uplne cizi.

@mrdo a úplne najhoršie je že si invázne tímy navozili toľko fanúšikov že miestami získavajú výhodu domáceho prostredia, nehovoriac o nerušených tréningových centrách

Dr.Str.: zase ten javascript

meisy: vedoucímu týmu to dodává pocit dostatečného vedení a toho, že soupeř nemá na vsítění gólu. Do druhého poločasu jdou s menším nasazením, soupeř má ale dost sil na to, aby vyrovnal popř. otočil. Minulou sezónu to bylo dost vidět na Spartě, několikrát dali do poločasu dva góly, z kabiny vyšli spokojení s průběhem, dostali gól a teprve poté začali hrát, naštěstí pro ně většina soupeřů byla o dost slabší.

Proč by mělo být vedení po poločase 2:0 špatné?

zase ta java

z ďalších výsledkov FC ISIS-WelcomeBrussels 1:0, BomberCrimmigrant-ParisCharlieBTCLN 2:0, MohamedsBullet-unRealMadrid 1:0, ExplosiveGoatFCKR-SubRatsLondon 1:0, FlyingUSAMAs-US Bushes 4:1(najlepších strelcov vďační diváci zbierali ešte tri dni)

Lidi, když neumíte interpunkci, tak ji raději nepoužívejte. To jsou hrozný masakry tam dole. Teda jen pro lidi, co interpunkci ovládají, že.

diky kapitane

taktéž dík kapitánovi

taky jsem kapitanovi vdecnej, ze si nemusim pripadat jako idiot

a kdo jinej krome op to ma pochopit?

Cpt. Na dolním obrázku je Josef Csaplár, který spolukomentuje fotbalová utkání v ČT a zastává názor, že nejhorší, průběžný výsledek zápasu, je vést po poločase dva nula.