Domény od 79Kč  |  Sleva na mall.cz  |  Hosting zdarma  |  DealeXtreme  |  Fleshlight


Nalezeno 23 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
Čtyřicetdevět:
   


Odebírat

Obrázek 'nabozenstvi psa' Obrázek 'nabozenstvi psa' (Johny BucharR (10.1.2017 16:36) reagovat
Hlavně mne totiž zajímá jeho rasa.

Obrázek 'nabozenstvi psa' Obrázek 'nabozenstvi psa' (SatrifR (10.1.2017 14:37) reagovat
Každej druhej a třetí odstavec je samozřejmě nadřazený těm předchozím. Pokud pes podleze plot protože ho soused bije a pokouše moje děti, zaslouží si maximální trest pro psa - tedy utratit. Žádnej skener mysli netřeba, to je píčovina. Sledujeme činy ať už současné nebo minulé.

Obrázek 'nabozenstvi psa' Obrázek 'nabozenstvi psa' (Tozztak) (10.1.2017 13:40) reagovat
K Bumbrdlinovi: Nezamestnanost je aktualne nekde pod 5%, coz je povazovano temer za nasyceni pracovniho trhu, protoze ve spolecnosti existuje cca 5% lidi co nechcou a nemaji vuli pracovat. Se snizujici se porodnosti a postupnym vymiranim budeme jeste Slovaky a Ukrajince prosit, aby sem sli. Mno hlavne vydrzet a nenechat si sem navezt nekompatibilni agresivni etnika (= muslimove a africane).

Obrázek 'nabozenstvi psa' Obrázek 'nabozenstvi psa' (Bumbrdlin) (10.1.2017 12:14) reagovat
Nejsou, udělali si vlastní stát aby nemuseli být s námi. Tak co sem zas lezou? Na rozdíl od negrů a muslimáků, kterých je tu jak šafránu je tu čoboláků snad milion. Takže onanovat nad negry a muslimy je stejné k prdu, třeba je řešit skutečné imigranty - tedy hlavně čoboly a úkáčka.

Obrázek 'nabozenstvi psa' Obrázek 'nabozenstvi psa' (autokratorR (10.1.2017 11:12) reagovat
Bumbrlin: čoboly tu chceme, ti jsou naši. To nejsou ani negři, ani mohamedáni. Nemůžeš házet všechny do jednoho pytle, ne? :o)

Obrázek 'nabozenstvi psa' Obrázek 'nabozenstvi psa' (Bumbrdlin) (10.1.2017 10:54) reagovat
Nevycházím z údivu, kolik nenávisti k imigrantům mají zde čoboli, kteří jsou zde také v imigraci. Asi by jim bylo třeba udělat jim to co navrhují...

Obrázek 'nabozenstvi psa' Obrázek 'nabozenstvi psa' (takyvarianta) (10.1.2017 10:48) reagovat
Sestra má jezevčíka, ten jednou podlezl pod bránou nějaký zahrady - při jeho výšce mu to asi nepřipadalo jako nějaká zvláštní překážka, motivací pro něj byla, řekl bych, jenom zvědavost. V tu ránu odněkud ze zadní části zahrady přilítl vlčák a šel jezefčíkovi rovnou po krku. Na důvody vstupu se vůbec neptal. Jezefčík zkusil zdrhnout, ale nestihl to celej, takže vlčák ho pěkně chytl za zadní nohu a jak stiskl, zlomil jezefčíkovi zadní nohu nadvakrát. // Nějaký paralely v tom snad raději ani nehledat, ne?

Obrázek 'nabozenstvi psa' Obrázek 'nabozenstvi psa' (morgen) (10.1.2017 10:27) reagovat
klidne i nabozenske svobody pro psy. ale jak si prosim nekdo stanovi takovy absurdni cil, ze zacne srovnavat modleni se k islamu s modlenim se k inkvizici jako projev hodny stejne nabozenske svobody, tak je na case prestat si poklepavat na celo, ale pristoupit k aktivnim opatrenim.

Obrázek 'nabozenstvi psa' Obrázek 'nabozenstvi psa' (Karel Šulc) (10.1.2017 8:49) reagovat
Daleko na zapade existuje jeden ovcomrdakov, Land Skotu nazyva se, a tam kdyz se objevi cizi pes na vasem pozemku tak prvni ovcaak co toho psa uvidi strili bez vyzvani. Neceka az prijde o nekterou ze svych milenek ;-)

Obrázek 'nabozenstvi psa' Obrázek 'nabozenstvi psa' (Dež0n) (10.1.2017 8:15) reagovat
Ehm... jaký plot, že? Ploty jsou špatné a pejskové si mají běhat, kde se jim zlíbí. A soused, pokud půjde na návštěvu, přece spořádaně počká na hranici pozemku, až mu zkontroluju doklady a zavazadla a projedu ho detektorem, ne?

Obrázek 'nabozenstvi psa' Obrázek 'nabozenstvi psa' (palson) (10.1.2017 7:59) reagovat
Nesmysl, není šance rozpoznat kdo je v pohodě a kdo fanatik, případně kdo se fanatikem stane. Žádný scanner mysli nemáme takže tahle úvaha je k ničemu.

Obrázek 'nabozenstvi psa' Obrázek 'nabozenstvi psa' (bobekbobek) (10.1.2017 6:48) reagovat
Nevím kde to má původ a kdo to poprvé napsal nebo řek...vim ale že to v médiích otevřeně řekl Ringo Čech ..... Tak asi tak..

Obrázek 'nabozenstvi psa' Obrázek 'nabozenstvi psa' (Dr.Q) (10.1.2017 0:45) reagovat
Takhle dokonale vystiženou otázku imigrace jsem ještě neviděl, autor je génius. :-/

Obrázek 'nabozenstvi psa' Obrázek 'nabozenstvi psa' (pepik) (9.1.2017 23:55) reagovat
Buržuj: tiez si myslim, ze je to ku psom neuctive.

Obrázek 'nabozenstvi psa' Obrázek 'nabozenstvi psa' (Peter .R (9.1.2017 23:34) reagovat
Silnejší pes jebe.

Obrázek 'nabozenstvi psa' Obrázek 'nabozenstvi psa' (Dr. Doom) (9.1.2017 22:47) reagovat
riešenie je jednoduché: majiteľa krimigrantov zajebať jadrovými bombami aj s premnoženým psím útulkom čvargistanov tretieho sveta - na tom nie je nič nepochopiteľné, proste ich treba zasa vrátiť tam kde by boli ponechaní sami na seba, bez nezaslúženého prístupu k technológiám vyššej civilizácie ktoré evidentne nezvládajú a koloniálny dohľad im skurvení socani zrušili... bavíme sa tu o min. 10-násobnom premnožení, niejde až 100x (samozrejme, aj príčinu treba odstrániť: socanské zblbnutie)

Obrázek 'nabozenstvi psa' Obrázek 'nabozenstvi psa' (Buržuj) (9.1.2017 22:43) reagovat
A čo keď ten pes podlezie lebo na susedov dvor ponad plot hádžeš petardy a potom kričíš po ňom aby sa vrátil naspäť a kopeš do neho? Tak či tak prirovnávať ľudí ku psom je neuctivé.

Obrázek 'nabozenstvi psa' Obrázek 'nabozenstvi psa' (jenisR (9.1.2017 22:27) reagovat
a co kdyz pes podleze plot,protoze ho soused bije.ty ho nakrmis a ochranis.pes se po nejakem case rozkouka a pookreje a najednou si zacne klast pozadavky,jako ze ano,muzes mit maso na grillu,ale nesmi byt veprove.pes se ma stale lip a lip.evidentne se mu u tebe libi.no jednoho dne ho pristihnes,jak premlouva tveho psa,aby sel po tvych detech,protoze si to preje velky nebesky vudce smecky

Obrázek 'nabozenstvi psa' Obrázek 'nabozenstvi psa' (Cron) (9.1.2017 22:13) reagovat
@slooowly: tak bud jde ke grilu, nebo po dětech a nebo nejsi slepej/hluchej a vidíš že ho soused mlátí... nic to neměni na tom, že cizí pes na pozemku je dobrej duvod k opravě plotu ;)

Obrázek 'nabozenstvi psa' Obrázek 'nabozenstvi psa' (slooowly) (9.1.2017 22:10) reagovat
akorát jak poznáme proč podlézá plot? ;-)

Obrázek 'nabozenstvi psa' Obrázek 'nabozenstvi psa' (vecernikR (9.1.2017 22:09) reagovat
@franta: THIS!

Obrázek 'nabozenstvi psa' Obrázek 'nabozenstvi psa' (franta_) (9.1.2017 22:06) reagovat
A co kdyz ho soused bije protoze mu zere maso grilu a cas od casu skoro vyjede po detech?

Obrázek 'nabozenstvi psa' Obrázek 'nabozenstvi psa' (autokratorR (9.1.2017 22:01) reagovat
Ano, známe, souhlasíme, viděli jsme mnohokrát, ale tady to ku*va nepatří. Není to ani vtipné, ani zajímavé. Za mě mínus a koš.


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...