VPS  |  Domény


Nalezeno 47 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Padesátsedm:
   


Odebírat

Obrázek 'Libertariani pochopi' Obrázek 'Libertariani pochopi' (cern0usekR (21.5.2019 8:06) reagovat
Chapat neco a umet se na to podivat z jinyho uhlu, neznamena, ze to obhajujes. Jen proste rozumis tomu, ze nekdo si to muzes myslet, protoze ti to nepripada jako myslenka z jinyho sveta. Staci takhle, nebo se do me dal musis srat?

Obrázek 'Libertariani pochopi' Obrázek 'Libertariani pochopi' (Mas) (21.5.2019 7:55) reagovat
nesouhlasíš, a projevuje se to tak že to obhajuješ a chápeš to

Obrázek 'Libertariani pochopi' Obrázek 'Libertariani pochopi' (cern0usekR (20.5.2019 14:03) reagovat
To je fakt jak u retardu... Ja s tim nesouhlasim, ja jenom chapu ten argument a ten obrazek mi proto pripada "blbej".

Obrázek 'Libertariani pochopi' Obrázek 'Libertariani pochopi' (Mas) (20.5.2019 13:26) reagovat
cern0usek: to co popisuješ je pořád opačný extrém, a proti tomu se dá jednoduše bránit tak že to stát nedělá, naštěstí k nám se tyhle vymoženosti nedostaly a nic nenasvědčuje tomu že by tomu mělo být jinak. Nebo se vážně chceš spolehat na stát že bude povině předávat lidem svou ideologii a nikde se to nezvrtne do ničeho špatného?

Obrázek 'Libertariani pochopi' Obrázek 'Libertariani pochopi' (cern0usekR (20.5.2019 13:19) reagovat
Mas: Tywe, ja se s tim neztotoznuju, ja jen rikam, ze ten obrazek je blbost. To je jak rict, aby libertarian nebral duchod, kdyz je to proti jeho presvedceni, ale nechat ho celej zivot platit odvody. Proste kdyz se stat sere do ochrany rodiny a hodnot - a to se sere, kdyz v Nemecku musej sundavat krize, rusej vanocni stromecky, rikaj zenskejm, ze si maj drzet tisic nadrzenejch Arabu na dylku paze od tela apod. - tak pak je tezko muzes chranit sam. Konec diskuse, to je furt dokola.

Obrázek 'Libertariani pochopi' Obrázek 'Libertariani pochopi' (Mas) (20.5.2019 12:52) reagovat
cern0usek: podle toho co píšeš by jsi chtěl vytloukat klín klínem, dal jsi tady odkaz na něco co se ti nelibí ale jsi pro to aby se to dělalo v opačném gardu uplně stejně, ale nemusime pořád chodit od extrému do extrému.

Obrázek 'Libertariani pochopi' Obrázek 'Libertariani pochopi' (cern0usekR (20.5.2019 12:47) reagovat
Hledej dal, je toho ranec.

Obrázek 'Libertariani pochopi' Obrázek 'Libertariani pochopi' (456) (20.5.2019 12:45) reagovat
V tom článku který jsi tady dal nic až tak šokujícího není. Pan Kment kritizuje v komentáři hlavně to že v dětském pořadu nebylo ukázáno brutální podřezávání dobytka a podobne věci související s tím svátkem, což podle mě je spíš plus. To že se lidem pripadne dětem ukazuje jak žijou lidi jinde není samo o sobě multikulturní propaganda, musí to být ale provedeno nekřečovitě a bez nějakého černobílého pohledu

Obrázek 'Libertariani pochopi' Obrázek 'Libertariani pochopi' (cern0usekR (20.5.2019 12:07) reagovat
Mas: Napr. zde: [odkaz] Prikladu je spousta, uzij Zuzl.

Obrázek 'Libertariani pochopi' Obrázek 'Libertariani pochopi' (Mas) (20.5.2019 12:01) reagovat
cern0usek: to je přesně opačný extrém, ale v podstatě v tom není rozdíl, někdo by chtěn nařizovat povinnou multikulturní propagandu a jiný by chtěl nařizovat povinou (podle svých představ) 'ochranu' tadičních hodnot. Je to na stejné urovni, bavíme se ale o normalním fungujicím státě kde takové věci prostě nemají co dělat. (a nevim co myslíš tim cpát multikulturalitu, v televizi se občas objeví černoch jinak než ve správách?)

Obrázek 'Libertariani pochopi' Obrázek 'Libertariani pochopi' (cern0usekR (20.5.2019 11:47) reagovat
Mas: Neni v momentě, kdy ti stát začne v televizi cpát multikulturalitu, bude tě stíhat za diskriminaci a policajti ti řeknou, že nesmíš jít natáčet mešitu, protože bys způsobil rozruch.

Obrázek 'Libertariani pochopi' Obrázek 'Libertariani pochopi' (Mas) (20.5.2019 11:38) reagovat
cern0usek: ten člověk chce volit SPD aby zajistila to pod čím si představuje ochranu tradičních hodnot, rodiny a podobně, o bezpečností nebo imigrační politice tam neřiká nic, to druhé je jeden ze základnich funkcí státu, ale to první je soukromá věc každého člověka.

Obrázek 'Libertariani pochopi' Obrázek 'Libertariani pochopi' (cern0usekR (20.5.2019 10:41) reagovat
Mas: Jenže v tom obrázku už je ten rozpor přítomnej. Ten človek chce volit SPD, protože se bojí, že mu sem EU přidělí ňáký Afričany - to je reálnej dopad. Že pak težko můžeš hájit svoje hodnoty a rodinu, když ti sharia hlídka obtěžuje manželku, protože si dovolila jít ven a nevypadá jak včelař, a policie s tím nic nedělá - a přitom má monopol na "násilí" - to je ten rozpor.

Obrázek 'Libertariani pochopi' Obrázek 'Libertariani pochopi' (Mas) (20.5.2019 10:35) reagovat
cern0usek: ne, ale chapu rozdíl mezi institucemi zajištujicí elementarní bezpečnosti a statní podporou nějakých ideových zakladů o čemž je ten obrázek

Obrázek 'Libertariani pochopi' Obrázek 'Libertariani pochopi' (789) (20.5.2019 10:19) reagovat
Komunistická Mlátička: náš stát má celkem rozumnou imigrační politiku narozdlíl od některých jiných (většina lidí co žadá o azyl ho nedostane, jsou tady celkem vysoké nároky na integraci). To co předvadí SPD je na hranici hysterie a často to je opravdu nepodložené strašeni. (ale netvrdim že všechno)

Obrázek 'Libertariani pochopi' Obrázek 'Libertariani pochopi' (polen) (20.5.2019 10:18) reagovat
Komunistická Mlátička: vůbec si to nepochopil. zkus použít mozek. a pokud chceš diskutovat, předlož argumenty, ne jen zase strašení. vůbec ti nezávidím. žít takto v neustálém strachu ,musí být vyčerpávající a asi to postihne i mozek, který ne zcela správně pracuje a pak volí obchodníky se strachem. SPD, Zemana a Babiše

Obrázek 'Libertariani pochopi' Obrázek 'Libertariani pochopi' (cern0usekR (20.5.2019 10:09) reagovat
Mas: Jasne, mas patent na chapani obrazku.

Obrázek 'Libertariani pochopi' Obrázek 'Libertariani pochopi' (Komunistická Mlátička) (20.5.2019 10:04) reagovat
poleno: "cikány a černochy, dnes se straší uprchlíky, muslimy" a bylo to naprosto nepodstatné strašení, protože nikdo z nich není agresivní, nekrade, nepáchá trestné činy, že milé slunečné poleno?! ;-)

Obrázek 'Libertariani pochopi' Obrázek 'Libertariani pochopi' (pakurvant) (20.5.2019 10:04) reagovat
@mas aha, takže trest smrti pre neomarxistov a podobných totalitariánov a za zločin socanstva akéhokoľvek druhu (nazi alebo internazi) doživotné galeje... no, to by pre začiatok ako ochrana plurality a demokracie mohlo stačiť

Obrázek 'Libertariani pochopi' Obrázek 'Libertariani pochopi' (polen) (20.5.2019 9:56) reagovat
já se v ČR cítím bezpečně. uprchlíky používají obchodníci se strachem, aby hloupější část voličstva vystrašeně volila ty, kteří se holedbají tím, že před neexistujícím nebezpečím zachrání. dříve se strašilo židy, cikány a černochy, dnes se straší uprchlíky, muslimy a pod. nic se nezměnilo, lidi jsou stále zlí a nebezpeční sami sobě.

Obrázek 'Libertariani pochopi' Obrázek 'Libertariani pochopi' (Mas) (20.5.2019 8:28) reagovat
meda_beda, cern0usek: opět nepochopení toho o čem ten obrázek je. Human: pořád to zní jako centralistická státem řízená ideologie. Pluralita názorů je prostě něco co vždycky bylo je a bude, a demokratický stát by neměl jít opačným směrem. A do školy politika už vůbec nepatří.

Obrázek 'Libertariani pochopi' Obrázek 'Libertariani pochopi' (cern0usekR (20.5.2019 8:11) reagovat
Libertariani jsou si ale zaroven vedomy, ze rodinu a hodnoty muzes tezko hajit, kdyz ti ten samej stat v rozporu se zakonama nataha do vesnice plnej azylovej dum magoru z IS a zakaze ti nosit i blbej nuz.

Obrázek 'Libertariani pochopi' Obrázek 'Libertariani pochopi' (meda_beda) (20.5.2019 8:11) reagovat
Nikdo neumí svoji rodinu ochránit pouze sám, ten kec je naprosto mimo. Proto občané platí daně a stát má polici a armádu, protože jinak by zde platilo právo silnějšího. Zajistit bezpečnost je základní funkcí státu. Bavit se můžete jen o tom co tu bezpečnost ohrožuje a v jaké míře.

Obrázek 'Libertariani pochopi' Obrázek 'Libertariani pochopi' (Human.) (20.5.2019 7:44) reagovat
Nedělejte ze mě co nejsem. Stát musí udělat zastřešení aby všechny sociální bubliny měly alespoň jednu společnou věc co je drží pohromadě, jinak se společnost rozpadne. Státem homologovaná škola je věc, která umožnila průmyslovou revoluci protože zase je nastavený určitý standard vzdělání pro všechny. Očkování ani nebudu komentovat, přesně kvůli podobným idiotům se to dělá povinně aby normální lidi neumírali zbytečně. Centralizace není jen sprosté slovo ale přináší vyšší efektivitu fungování společnosti.

Obrázek 'Libertariani pochopi' Obrázek 'Libertariani pochopi' (Mas) (20.5.2019 5:49) reagovat
Human: takže v podstatě státem řízená centralistická ideologie aby lidi nežili ve svých sociálních bublinách ale měli jednu vlastní, tu kterou jim určí stát. Tak to promiň, ale takový koncept asi nebude mít v součastnosti příliš zastání

Obrázek 'Libertariani pochopi' Obrázek 'Libertariani pochopi' (jo ho hoo) (20.5.2019 3:59) reagovat
Ja si vzdycky myslel ze zakladni povinnost statu je zajistit obranu a spravedlnost, aby lide meli prostor pro produkci "majetku a stesti", ale ne: Human me prave presvedcil ze zakladni povinnost statu je prevychovat me ve statem homologovane skole abych se s radosti nechal ovockovat statem homologovanou vakcinou. Diky Humane, kupredu zpet ani krok!

Obrázek 'Libertariani pochopi' Obrázek 'Libertariani pochopi' (Human.) (19.5.2019 23:13) reagovat
Vážně? No je vidět v těch vyspělých společnostech jak lidi co mají tu svobodu a odpovědnost jen za sebe a stát jim nevytýčí ani ty základní mantinely masově tápají, společnost taje na bambilion prťavých a navzájem často nepřátelských až nenávistných sociálních bublin stejně postižených individuí a jak se jim to tam mění doslova pod rukama ve prospěch těch, kteří naopak vůbec netápou a mají svou výchovu podchycenou pěkně od útlého věku.

Obrázek 'Libertariani pochopi' Obrázek 'Libertariani pochopi' (Mas) (19.5.2019 23:06) reagovat
Takova role státu fakt nepřísluší, proč by měla. Pokud by s tím začal jen by tim lidem znechutil tohle myšlení protože to vyvolává odstředivé reakce. Odpovědnost v této věci každého za sebe funguje v každé vyspělé společnosti, stát jim do toho nekecá a světě div se, nic hrozného se neděje

Obrázek 'Libertariani pochopi' Obrázek 'Libertariani pochopi' (Human.) (19.5.2019 23:01) reagovat
A když se to tedy vezme že každý si bude chránit ty svoje hodnoty a svoji rodinu, tak ti to spolehlivě skončí občanskou válkou a rozvratem původního státu a organizace území, kdy jedna strana bude buď vyhlazena nebo násilně převedená pod hodnoty a zásady strany vítězné. Takových případů je historie plná. Protože i dnes je jasně vidět, že spousta hodnot není kompatibilní mezi sebou a koexistují jen proto že jedna strana není v tom daném čase dost silná nebo ochotná tu druhou utípnout.

Obrázek 'Libertariani pochopi' Obrázek 'Libertariani pochopi' (Human.) (19.5.2019 22:51) reagovat
mas: Když se odmyslí ty sračky co má v té hlavě ten příznivce SPD nebo co to je tak stát musí podporovat rodinu, vlastenectví a tradiční hodnoty protože ty zaručují jeho přežití a ten zase udržuje smír a funkčnost společnosti. To je role státu. Taková ta teoretizující fantazie že je každý zodpovědný jen za sebe a bude to fungovat kupodivu vůbec nefungují, žádná funkční anarchie nepřežila. Podívej se na očkování nebo školství,případně když bys musel vést lidi k nějakému cíli ony by se ti oči rychle otevřely.

Obrázek 'Libertariani pochopi' Obrázek 'Libertariani pochopi' (mas) (19.5.2019 22:40) reagovat
.:Gembler:.: těžko mužeš hlásit svobodu a boj proti takovému chovaní a na druhé straně ho sám v určité míře uplatnovat, teda mužeš, ale pak jsi za pokrytce.

Obrázek 'Libertariani pochopi' Obrázek 'Libertariani pochopi' (.:Gembler:.R (19.5.2019 22:34) reagovat
Mě tam neseděj ty chemtrails. Osobně mám nejradši strany, který si protlačí právo označit kohokoliv a cokoliv říkajícího nepohodlnou pravdu za xenofoba, homofoba, hatespeech, podněcování k nenávisti atd. a hlavně si prosadí právo to postavit mimo zákon celoplošně ve všech mediích. Nějaký moderování diskuze u jedný skupiny na facebooku je úplně k smíchu ;-)

Obrázek 'Libertariani pochopi' Obrázek 'Libertariani pochopi' (mas) (19.5.2019 22:17) reagovat
Human.: ty mluvíš o obraně státu a ale o tom ten obrázek fakt není, zdřejmě jsi ho nepochopil, o druhé půlce tvého komentáře ani nemluvě

Obrázek 'Libertariani pochopi' Obrázek 'Libertariani pochopi' (Dr.Str.R (19.5.2019 22:01) reagovat
Voják chrání všechny rodiny stejně jako svoji, protože díky tomu chrání i voják vedle něj všechny rodiny, stejně jako tu jeho.

Obrázek 'Libertariani pochopi' Obrázek 'Libertariani pochopi' (Human.) (19.5.2019 21:56) reagovat
Co to je za demagogii? Přijde 5 chlápků s nožema a kalachem a dotyčný individuální kokot bude dělat co? Proto přece vznikly státy že přesně tohle schéma v praxi vůbec nefunguje. A jak se bude bránit když i na plastový příbor doma bude mít zbroják to už vůbec neřeším (a splnils naše psychotesty, násilníku, není ti snad lžička dost?). To je vlhký sen těchto "individualistů" aby každý proti nim stál jen sám, to se to pak masám spokojeně vládne...

Obrázek 'Libertariani pochopi' Obrázek 'Libertariani pochopi' (DukyR (19.5.2019 21:48) reagovat
kcd: Také to nechápu, osobně miluju strany, které jsou otevřeně pro cenzuru a nebojí se ji v praxi nasadit na své politické odpůrce přímo na svém facebooku, aby všem bylo jasné, že o nějaké cizí názory a podobný kraviny nestojí.

Obrázek 'Libertariani pochopi' Obrázek 'Libertariani pochopi' (kcd) (19.5.2019 20:57) reagovat
Wujc + jo ho hoo :o) :o) :o) přesně!

Obrázek 'Libertariani pochopi' Obrázek 'Libertariani pochopi' (kcd) (19.5.2019 20:56) reagovat
Co maji vsichni proti SPD? Vic mi vadi rafinovani slizouni z tzv. "liberalnich" ale doopravdy totalitarskych kruhu.

Obrázek 'Libertariani pochopi' Obrázek 'Libertariani pochopi' (brnonymousR (19.5.2019 19:44) reagovat
Libertariani jsou priblizne v pozici polskeho sedlaka, kteremu behaji po poli nacisticti a sovetsti vojaci. Ten sedlak se nebude chtit zapojit do debaty na tema "vyber si, na ci strane stojis", pouze doufa, ze prezije a ze se ti dotycni levicaci vymlati navzajem.

Obrázek 'Libertariani pochopi' Obrázek 'Libertariani pochopi' (picavsechpic) (19.5.2019 19:42) reagovat
ale ale zjednodusovani je cesta do pekel entity nemaji stejne vlastnosti a hodnoty ...

Obrázek 'Libertariani pochopi' Obrázek 'Libertariani pochopi' (li-borg) (19.5.2019 19:30) reagovat
Hm, nechapu. Je asi lepší se spojit a být silnesi= kmen, stát... Tak snaze ochránit své zájmy. Ne SPD opravdu nevolím.

Obrázek 'Libertariani pochopi' Obrázek 'Libertariani pochopi' (Peter .R (19.5.2019 19:17) reagovat
A vo výsledku sa štát stará len o to, ako minúť akékoľvek financie s ktorými má právo narábať. A je v tom lepší a rýchlejší ako akýkoľvek kapitalista.

Obrázek 'Libertariani pochopi' Obrázek 'Libertariani pochopi' (Mas) (19.5.2019 19:02) reagovat
opozice: to chce každá podřízena entita, ale ne každá má stejný názor na různé věci. Stát by se měl starat o věci které mu přísluší jako udržování infrastruktury a bezpecnočnosti

Obrázek 'Libertariani pochopi' Obrázek 'Libertariani pochopi' (opozice) (19.5.2019 18:52) reagovat
Mějme skupinu entit podřízenou centrální entitě. Jedna z podřízených entit se chová způsobem, který vyhodnotila jako správný. To samé chování žádá od nadřízené entity, protože ho považuje za správné. Naprosto samozřejmá věc. tl;dr OP se mýlí.

Obrázek 'Libertariani pochopi' Obrázek 'Libertariani pochopi' (jo ho hoo) (19.5.2019 18:51) reagovat
kdyby byli libertariani chytri, tak se s SPD treba zkusi dohodnout, ze se navzajem podpori v odmitnuti jakehokoliv financovani ze statnich penez do projektu, se kterymi SPD taky nebude souhlasit, treba do podpory ruznych spolku, ktere by si meli platit clenove sami sobe a ne ze statniho, ale to uz by mozna byla opravdova politika...

Obrázek 'Libertariani pochopi' Obrázek 'Libertariani pochopi' (fantomas_) (19.5.2019 18:39) reagovat
protivnika? dotycny libertarian len reaguje na tvrdenie SPD

Obrázek 'Libertariani pochopi' Obrázek 'Libertariani pochopi' (WujcR (19.5.2019 18:27) reagovat
Libertariáni právě nechápou. Kdyby chápali, tak si za protivníka neberou SPD.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...