Domény  |  VPS  |  Webhosting


Nalezeno 8 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Třicet:
   


Odebírat

Obrázek 'Po hodine s detmi' Obrázek 'Po hodine s detmi' (OctagonR (16.7.2019 22:01) reagovat
Klobouk dolů, člověk se na roumingu vzdělá od odborníků, které by tu rozhodně nečekal :-)

Obrázek 'Po hodine s detmi' Obrázek 'Po hodine s detmi' (PyrotechniXR (16.7.2019 20:18) reagovat
bighammer: Nedělám, taky se mi to těžce chápalo. Většinu lidí půlkový neurol uklidní, jedničkový sjede nebo uspí. Ale po letech se dopracuješ k fakt heroickým dávkám. Ono při chronických dávkách si vytvoříš toleranci na účinek i toxicitu, takže pokud máš úzkostné stavy, tak po deseti letech na té stovce můžeš být. Podobně je to s alkoholem, ale stonásobek původní dávky (třeba 300 panáků vodky) denně fakt nikdy nedáš :D. Spíš by mě zajímala ta technická stránka věci - to snídala plato jedničkových :o) ?

Obrázek 'Po hodine s detmi' Obrázek 'Po hodine s detmi' (bighammerR (16.7.2019 0:09) reagovat
jako sorry, ale 65mg alprazolamu? si děláš piču ne? co to jako s tím člověkem dělá? vždyť 0,5 mg stačí na to, abych usnul do pul hodiny jak děcko...

Obrázek 'Po hodine s detmi' Obrázek 'Po hodine s detmi' (PyrotechniXR (15.7.2019 22:06) reagovat
Peter: Občas Grantskou. Ale nekombinuju to v rozmezí alespon pár hodin (respirační deprese se tak moc nebojím - mám po letech už toleranci) btw. fakt jsem adiktolog, ale kupodivu co do excesivního nadužívání benzáčů vedou ženské - u Apolináře jsme měli ženskou která brala denně (!!!) 65mg alpra a 30 mg rivotrilu, for real B-) . 14 měsíců do úplné očisty bez medikace. Jinak by měla okamžitě status epilepticus z down-regulovaných receptorů pro GABA a smrt. ) Hixaxon: Díky :-D. Imho obdobný, ale bez euforie.

Obrázek 'Po hodine s detmi' Obrázek 'Po hodine s detmi' (hixaxonR (15.7.2019 20:44) reagovat
1) PyrotechniX není neregistrovaná mrdka, takže má pravdu, tečka. 2) Jaký je účinek v porovnání s různými dávkami ethanolu? Já jen chlastám... díky za info. B-)

Obrázek 'Po hodine s detmi' Obrázek 'Po hodine s detmi' (Peter .R (15.7.2019 19:52) reagovat
A zapíjaš to pivom alebo slivovicou?

Obrázek 'Po hodine s detmi' Obrázek 'Po hodine s detmi' (PyrotechniXR (15.7.2019 19:06) reagovat
dev/random: Není to zase tak horké, oba mají afinitu ke GABA-A receptorům, alostericky se vážou na chloridový kanál a způsobují hyperpolarizaci. U BZD (kromě flunitrazepamu alias rohypnolu) se většinou kombinovat mohou, mechanismus účinku je velice podobný, ale je nutné znát ekvipotentní dávku (10 mg diazepamu odpovídá 1mg alprazolamu, co se sedativních a anxiolytických účinků týče). Nepotencují se, účinek je aditivní. Taky beru 0,5 mg clonazepamu a 0,5 mg alprazolamu, má to určité výhody. Adiktolog out.

Obrázek 'Po hodine s detmi' Obrázek 'Po hodine s detmi' (/dev/random) (15.7.2019 16:44) reagovat
lexaurin (bromazepam) a neurol (alprazolam) sa nesmú kombinovať... >-O =)Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...