VPS  |  Domény  |  Webhosting


Nalezeno 29 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Třicettři:
   


Odebírat

Obrázek 'ZEMAN FUUUJ' Obrázek 'ZEMAN FUUUJ' (TeddyR (27.8.2019 17:47) reagovat
ruský trolly objevily rouming nebo co? :-)

Obrázek 'ZEMAN FUUUJ' Obrázek 'ZEMAN FUUUJ' (dsdsdsfs) (23.8.2019 15:52) reagovat
cant ban tha truth: "V Rusku si muslimové vyskakovat nemůžou". V Rusku si vyskakovat kromě vladnoucí vrstvy nemůže vůbec nikdo.

Obrázek 'ZEMAN FUUUJ' Obrázek 'ZEMAN FUUUJ' (nobody dreams 2) (23.8.2019 9:49) reagovat
Aj komunisti nám dávali do rúk zástavky v sprievodoch.

Obrázek 'ZEMAN FUUUJ' Obrázek 'ZEMAN FUUUJ' (jdsulin2) (23.8.2019 9:26) reagovat
cant ban tha truth: nam se to muze zdat, ze je tam vetsi klid, ale krasa naseho systemu je v tom, ze kdyz se narodis jako syn vladnouci tridy, tak se mas zhruba stejne na vychode i na zapade, ale kdyz se narodis v Cecne nebo v Rusku jako syn opozicniho politika nebo nedej boze kdysi v Lybii, tak hodne bych ti popral hodne stesti do zivota :D ... kdyz se tady na zapade narodis jako syn opozicniho politika, v soucasnosti treba odpurce Zemana, tak se ti nic nestane.

Obrázek 'ZEMAN FUUUJ' Obrázek 'ZEMAN FUUUJ' (Pan Inkognito) (23.8.2019 7:16) reagovat
Na demonstraci samej čobol a terorista a pak takový zjevy jako na horním obrázku

Obrázek 'ZEMAN FUUUJ' Obrázek 'ZEMAN FUUUJ' (CptNotSoFcknObvR (23.8.2019 3:44) reagovat
No, čísla migrace na "Západ" vs. "Východ" docela jednoznačně ukazujou, že lidi by se radši nechali táhnout na 'Západ'. (uvozovky protože geografickej a politickej Východ/Západ nejsou vždycky v souladu).

Obrázek 'ZEMAN FUUUJ' Obrázek 'ZEMAN FUUUJ' (H5N1R (22.8.2019 20:18) reagovat
@brb seš mentálně ratardovanej nebo jenom volič TOP09? Koukni se kolik vražd ročně je třeba v JAR, a pak něco piš

Obrázek 'ZEMAN FUUUJ' Obrázek 'ZEMAN FUUUJ' (lalauuu) (22.8.2019 19:05) reagovat
jasně, za negry v evropě může rusko a za snahu je přerozdělit z německa na východ taky může rusko. jestli jsou takoví myslitelé i v německu, tak už se nedivim, proč merkelovou volí znovu a znovu. :-O

Obrázek 'ZEMAN FUUUJ' Obrázek 'ZEMAN FUUUJ' (brb) (22.8.2019 18:50) reagovat
no ono kdyby lidi nebyli posraný s pár čmoudů tak by si možná všimli že v rusku je ročně víc vražd něž zabitých teroristy na celém západě za posledních 50let...

Obrázek 'ZEMAN FUUUJ' Obrázek 'ZEMAN FUUUJ' (98k) (22.8.2019 11:24) reagovat
Gag: v 96 az 99 to prave tak bolo

Obrázek 'ZEMAN FUUUJ' Obrázek 'ZEMAN FUUUJ' (Gag) (22.8.2019 11:10) reagovat
cant ban tha truth: Tak hlavně by se Čečna s volnějším režimem mohla od Ruska trhnout, takže Putin bude Kadyrovovi lízt do řiti horem dolem jen aby se to nestalo. Btw. Čečna nezávislá na Rusku by sotva měla motivaci pořádat tam nějaký útoky...

Obrázek 'ZEMAN FUUUJ' Obrázek 'ZEMAN FUUUJ' (CajgonR (22.8.2019 10:26) reagovat
cant ban tha truth: podle mě je prostě islamistický diktátor špatný bez ohledu na to jaké ma spojence, a je jedno jestli je ze SA, Íránu nebo Čečny. Assada bych za islamistu zrovna moc nepovažoval mimochodem.

Obrázek 'ZEMAN FUUUJ' Obrázek 'ZEMAN FUUUJ' (BeDLaR (22.8.2019 10:16) reagovat
Tyjo, vidím, že je to tu samej odborník na Rusko i západ. Jak často tam jezdíte a jakým způsobem se dostáváte k přesným informacím například o počtu teroristických útoků a vztahů mezi menšinami - hlavně teda v těch oblastech, kde media podléhají státní kontrole? Jen by mě to tak zajímalo...

Obrázek 'ZEMAN FUUUJ' Obrázek 'ZEMAN FUUUJ' (cant ban tha truth) (22.8.2019 10:16) reagovat
To je prostě pořád dokola. V době, kdy byl Dudájev u moci, byl na druhé straně barikády Jelcin. Ne Putin. Řekni mi prosím tě, co je lepší pro lidi žijící v Rusku a Čečně. Vraždění se mezi sebou, nebo klid a mír pod "islámským fanatikem". Byl takovej fanatik třeba Kaddáfi, nebo Assad? Já jen abych věděl kam tě zařadit. Po tvojí laskavé odpovědi už s tebou nebudu ztrácet čas. B-)

Obrázek 'ZEMAN FUUUJ' Obrázek 'ZEMAN FUUUJ' (CajgonR (22.8.2019 10:05) reagovat
Před Kadyrovem byla čečna sekulární součást Ruska které nevládl islámský fanatik. Potom přišla první válka kde stál ještě Kadyrov se svým otcem proti Putinovi a Nárůst islámského terorismu v Rusku a v Čečně začal hlavně tímto. O tom co by byla čečna bez Kadyrova moc nemá cenu diskutovat, nevíš to ani ty ani já, a ani to není moje pointa.

Obrázek 'ZEMAN FUUUJ' Obrázek 'ZEMAN FUUUJ' (cant ban tha truth) (22.8.2019 9:52) reagovat
Jedno je kolo u trakaře. Kdo vás pořád učí překrucovat realitu? Chápeš, že kdyby tam nebyl člověk, kterej tu zvěř z Čečenska nebude držet pod krkem, tak bude zle? Kadyrov je vděčnej Putinovi, ne naopak. Proto je Čečna k Rusku loajální. Chápeš tyto jednoduché souvislosti? Jak to bylo před Kadyrovem si předpokládám nepamatuješ. V Evropě jsou daleko horší diktátoři, než je Putin. Nebo si myslíš, že vůle lidu západní Evropy je, aby se z jejich zemí ve velmi brzské době stal Bangladéš? B-)

Obrázek 'ZEMAN FUUUJ' Obrázek 'ZEMAN FUUUJ' (CajgonR (22.8.2019 9:45) reagovat
Ono je jedno jestli napíšeš že Putin spolupracuje s Kadyrovem nebo naopak protože výsledek je stejný. A nenapsala jsem to schválně, opravdu nevkladam do svých komentářů žádné podprahové sdělení :) v Evropě naštěstí diktátory jako Putin nebo dokonce Kadyrov nenajdeš, to je pravda :)

Obrázek 'ZEMAN FUUUJ' Obrázek 'ZEMAN FUUUJ' (cant ban tha truth) (22.8.2019 9:41) reagovat
Pokud je mi známo, tak Kadyrov spolupracuje s Putinem (tys to schválně napsal naopak) a hlavně se vyjádřil v tom smyslu, že Putinovi vděčí za mír v Čečensku. Dokonce by prý za něj položil život. Jeho názory odráží jeho víru, nikde ho tady neobhajuju. Jen konstatuju. A už jsi našel nějakýho západního politika s koulema jako má Putin nebo třeba ten Kadyrov? Až ho najdeš, tak dej vědět. B-)

Obrázek 'ZEMAN FUUUJ' Obrázek 'ZEMAN FUUUJ' (CajgonR (22.8.2019 9:34) reagovat
Ja jsem nepsal že je to jen muslim ale islamista a islámský vůdce, Putin si hřeje hada na prsou tím že s ním splupracuje. Už sis našel ty jeho názory? Skus je srovnat třeba s vyjádřeními vůdců islámského státu nebo představitelů Saúdské Arábie, moc rozdílů tam nenajdeš

Obrázek 'ZEMAN FUUUJ' Obrázek 'ZEMAN FUUUJ' (cant ban tha truth) (22.8.2019 9:27) reagovat
A co tím jako chtěl "expert" říct. Pochop, že ten obrázek je o tom, že někdo má v pindy o nějakým zatahování na východ, když ze západu se regulérně stává východ. Kdo by to byl řekl, že je Kadyrov muslim. Nevím ovšem jak to souvisí s tím, co jsem napsal. B-)

Obrázek 'ZEMAN FUUUJ' Obrázek 'ZEMAN FUUUJ' (567) (22.8.2019 9:19) reagovat
odinsson: ty asi žiješ v jiné realitě, ne? to jsi nikdy neslyšel o žadném teroristickém utoku v Rusku že tvrdiš něco takového?

Obrázek 'ZEMAN FUUUJ' Obrázek 'ZEMAN FUUUJ' (CajgonR (22.8.2019 9:16) reagovat
cant ban tha truth: kadyrov je taky islamista, jen proputinovský. V Čečensku je to hlavní muftí, tedy hlavní muslimský duchovní v dané oblasti. A některé jeho výroky na adresu jeho odpůrců, ateistů a podobně určitě nebude těžké dohledat ;)

Obrázek 'ZEMAN FUUUJ' Obrázek 'ZEMAN FUUUJ' (cant ban tha truth) (22.8.2019 9:02) reagovat
Jenže v Rusku, si milá sluníčka, muslimové vyskakovat nemůžou tak jak na liberálním západě. Tam to drží pevně v rukou Putin, případně Kadyrov. Co drží pevně v rukou Merklová nebo Macron? Hovno, že? B-)

Obrázek 'ZEMAN FUUUJ' Obrázek 'ZEMAN FUUUJ' (odinsson) (22.8.2019 9:02) reagovat
soucasti sssr, i ruska jsou narody s islamskou historii. rusove ovsem nemaji problem se vyporadat s imslamskymi teroristy, pokud islam drzi krok, tak s nim dokazou zit. coz se o zapadu rict neda ani trochu.

Obrázek 'ZEMAN FUUUJ' Obrázek 'ZEMAN FUUUJ' (dylin) (22.8.2019 8:51) reagovat
Fascinuje mě, že si někdo opravdu myslí, že Zeman nás ochrání před muslimy. Ach jo. A že jsme ho nevolili, protože tady chceme muslimy a jsme slunícka. Už vytahnete ty hlavy z prdele dementi! Lidi ho nevolili, protože je to lidská troska a morální dno.

Obrázek 'ZEMAN FUUUJ' Obrázek 'ZEMAN FUUUJ' (DD) (22.8.2019 8:41) reagovat
Podle generalissima Putina je islam neoddělitelná součást Ruska, takže trochu fail no, a většina lidí co jsou proti Zemanovi islám opravdu nepodporuje, extrémismus je špatný v jakekoliv podobě

Obrázek 'ZEMAN FUUUJ' Obrázek 'ZEMAN FUUUJ' (Me2di) (22.8.2019 8:40) reagovat
Moskva je nejvetší muslimské město v Evropě. B-)

Obrázek 'ZEMAN FUUUJ' Obrázek 'ZEMAN FUUUJ' (HalfordR (22.8.2019 8:33) reagovat
Největší mešita v Evropě - Rusko, nejrychleji rostoucí populace muslimů v zemi - Rusko. B-)

Obrázek 'ZEMAN FUUUJ' Obrázek 'ZEMAN FUUUJ' (567) (22.8.2019 8:29) reagovat
straw man, cherry picking a podobné bulshity nejsou argumenty OP ;)Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...