Domény  |  VPS  |  Webhosting


Nalezeno 38 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Třicetdevět:
   


Odebírat

Obrázek 'Not confused' Obrázek 'Not confused' (CajgonR (4.12.2019 13:48) reagovat
Mocné elitáře? To je dobrý :D a přečti si diskuzi, ns ublížené si hrajou ti které se to vůbec netýká

Obrázek 'Not confused' Obrázek 'Not confused' (bhee) (4.12.2019 13:33) reagovat
Pane dvě čárky, proč se tak rozčiluješ a snažíš, když máš za sebou mocné elitáře? jo ty by jsi chtěl ještě respekt těch normálních? mno ten rozhodně nezískáš jen poukazováním na to, že máš jinou sexuální orientaci. Ostatně už to tu napsal (sin(x)) (15.9.2019 2:09) a moc pěkně vystihl meritum věci. Ale to jsi evidentně nepochopil....mno co bych taky čekal od uječené věčně ublížené buzny. A demokracii nech na pokoji prosím tě jo? v jiném zřízení by s tebou a tobě podobnými byl udělanej rychlej proces.

Obrázek 'Not confused' Obrázek 'Not confused' (cern0usekR (16.9.2019 13:28) reagovat
,,: Tomu se rika konformita ;)

Obrázek 'Not confused' Obrázek 'Not confused' (,,) (16.9.2019 10:29) reagovat
DougBadman: Pravda, nikdo tě k tomu nenutí, projektuješ si je tam sám zcela dobrovolně.

Obrázek 'Not confused' Obrázek 'Not confused' (DougBadmanR (16.9.2019 10:20) reagovat
Do tebe píčoviny nikdo neprojektovat nemusí.. :-)

Obrázek 'Not confused' Obrázek 'Not confused' (,,) (16.9.2019 9:12) reagovat
cern0usek: Ok, tohle beru, že v tomto směru ty hromadné akce znepříjemňují pár lidem životy. Otázkou je, zda kvůli tomu je třeba nenávidět celou tu myšlenku. Přijde mi, že řada lidí (hlavně muži 45+, tam je to nějaká vada) nenávidí jakoukoliv myšlenku či jinakost, kvůli které se dělají demonstrace či manifestace... proto je mezi nimi plno voličů Zemana, Babiše, jsou homofobní, a jakýkoliv aktivismus je pro ně sprostý slovo. Bohužel, dokud bude lidi rozeštvávat demokracie, lepší to nebude. Zlatý trh.

Obrázek 'Not confused' Obrázek 'Not confused' (cern0usekR (16.9.2019 8:54) reagovat
,,: K tomu "hokejovymu" prirovnani... Je totiz docela vystizny, ale asi jinak, nez jsi myslel. Na ten hokej samozrejme jit nemusis, ale kdyz ti pak cela O2 arena prochazi pod voknama a vozraly debilove rvou a rozbijej flasky na ulici, pripadne ti ujede sest plnejch meter, tak uz se toho ucastnit musis, aniz bys chtel, Lidi, co bydlej pobliz stadionu by ti mohli vypravet, jaka je to lahoda, kdyz prijede nakej tradicni rival (typicky napr. Sparta versus Banik)...

Obrázek 'Not confused' Obrázek 'Not confused' (,,) (16.9.2019 0:05) reagovat
DougBadman: No, jednak se ani nesnažíš cokoliv chápat, jednak si do svých oponentů projektuješ totální píčoviny. Pak se nediv, že jsi za kripla.

Obrázek 'Not confused' Obrázek 'Not confused' (DougBadmanR (15.9.2019 22:37) reagovat
Pochopit ty tvoje nesmyslný homožvásty? :) To vážně nejde, jsi jen prostě další pochcanej aktivista co prosazuje svoji nesmyslnou a zcela dekadentní ideologii a je rád, když nějaká přiblblá kráva změní malým dětem ve své klinice, alá Mengele, pohlaví. Takové svině by měli být zavřený v blázinci.

Obrázek 'Not confused' Obrázek 'Not confused' (,,) (15.9.2019 21:59) reagovat
Jen abych to upřesnil, homofob je každý kripl, který si myslí, že buzerant je méněcenný, nebo že nemá mít možnost mít stejnou kvalitu života jako heterosexuál. Každý, kdo si myslí, že nevychová dítě (a proto by se mu to mělo odepřít) nebo nezná lásku (a proto by se mu měla odepřít svatba). Dále ti, co posílají buzeranty do muslimských zemí, nebo si do nich projektují X dalších debilních předsudků. Nikdo Vás nežádá, abyste šukali stejný pohlaví nebo abyste měli buzeranty rádi. Žádá se tolerance a pochopení.

Obrázek 'Not confused' Obrázek 'Not confused' (,,) (15.9.2019 21:51) reagovat
hatefree: Nemusíš je oslavovat. To po tobě nikdo nechce.

Obrázek 'Not confused' Obrázek 'Not confused' (hatefree) (15.9.2019 20:42) reagovat
,, "homofobní" tenhle patvar nějčastěji používají militantní ultra buzny, u kterých je homofobní každý, kdo je neoslavuje ;-) :-*

Obrázek 'Not confused' Obrázek 'Not confused' (,,) (15.9.2019 12:46) reagovat
A příroda? Všechno je její součástí. Nic neporušuje fyzikální zákony atd. Známe několik set živočišných druhů s homosexuálním chováním, ale jen jeden druh s homofobním chováním. A mimochodem, určité procento nerozmnožujících se lidí bylo vždy ku prospěchu společnosti, protože hádej co - zajišťovali rodiny svých bratrů/sester, zvláště pokud např. tito sourozenci zemřeli. Babičky a dědečci byli v pravěku luxus, takového věku bylo velmi vzácné se dožít.

Obrázek 'Not confused' Obrázek 'Not confused' (,,) (15.9.2019 12:43) reagovat
DougBadman: To jsou právě ty tvoje předsudky, které tě staví proti nim a dělají z tebe neinformovaného ignorantského morálního kripla. 90 % buzerantů nepoznáš. Vůbec. Nenosí ujetý hadry, nemluví buzerantsky atd. Dokud ti to neřeknou, nebo dokud si sám nezjistíš, že mají kluka. Upřímně nevím, co je nacistického na vědeckém a technickém pokroku, a např. umělá děloha může pomoct i neplodným ženám. Nikdo heterosexuály neohrožuje, buzeranti jenom chtějí žít stejně jako oni. Nikoliv líp a nikoliv na jejich úkor.

Obrázek 'Not confused' Obrázek 'Not confused' (DougBadmanR (15.9.2019 11:28) reagovat
,,: jo tohle je přesně ono, nacistický pokusy, umělá děloha? No bomba, určitě by ses z ní chtěl narodit :) Buzerant není méněcenná bytost, má stejná práva jako kdokoliv jiný, jenže zákony přírody určili, že to je slepá větev. Hlavně vůbec nechápeš, že nějaká umělá děloha nebo podobná blbost jejich status nemění. Jo ten svůj respekt si budují tím, že se navlečou do ujetých hadrů, mluví buzerantsky a trajdají městem :-D Na věci jako adopce, manželství.. nemají žádný nárok.

Obrázek 'Not confused' Obrázek 'Not confused' (,,) (15.9.2019 9:50) reagovat
sin(x): Ty jseš vážně kripl. Chytáš se jakéhokoliv nesmyslu a předsudku, aby sis obhájil svůj komplex nadřazenosti. Právě kvůli takovým, jako jsi ty, se ty pochody dělají.

Obrázek 'Not confused' Obrázek 'Not confused' (Dr.Str.R (15.9.2019 3:09) reagovat
Podívejte se na logo Apple a zjistíte, jací uživatelé jejich telefony používají.

Obrázek 'Not confused' Obrázek 'Not confused' (sin(x)) (15.9.2019 2:12) reagovat
Až si budou homosexuálové pořizovat děti bez (náhradní) matky pomocí umělé dělohy - tak už se bude dávno vědět, jak nepříznivý vliv má dítě, které je pořízeno jen jako hračka, zhruba asi stejně jako smartphone nebo televize. Myslím, že bude tak max. 10 let trvat, až se zjistí, jaký skutečný katastrofální vliv na děti má homosexuální rodina. Proto se tak práská do kočáru, než to poznání nastane.

Obrázek 'Not confused' Obrázek 'Not confused' (sin(x)) (15.9.2019 2:09) reagovat
Buznoaktivisti chtějí proti heterosexuálům navíc třeba respekt (jak tvrdí Prague pride) jenom proto, že mají odlišnou sexuální orientaci. Normální heterosexuál si musí vybudovat respekt svou osobností, profesionalitou, prací pro lidi - zatímco homosexuálové by chtěli ocenění jen za to, že umí strčit penis do konečníku.

Obrázek 'Not confused' Obrázek 'Not confused' (,,) (15.9.2019 0:21) reagovat
Takykokot: No, já jsem vážně zvědav, až budou mít buzeranti svoje děti. Biologické. Bez náhradní matky. Udělat ze spermie vajíčko nebo z vajíčka spermii už vědci umí. Umělá děloha už je také ve vývoji, prý za deset let... no, jsem vážně zvědav, co budou tradicionálové pindat potom.

Obrázek 'Not confused' Obrázek 'Not confused' (,,) (15.9.2019 0:17) reagovat
DougBadman: Takže uznáváš, že buzna je méněcenná bytost. Ok. Ale můj dotaz byl na chtění více práv než má heterosexuální většina. Takže jaká práva chtějí buznoaktivisti navíc?

Obrázek 'Not confused' Obrázek 'Not confused' (DougBadmanR (14.9.2019 21:29) reagovat
Jistě elfíku Stalinoviči, všade samé nálepky :-)

Obrázek 'Not confused' Obrázek 'Not confused' (Takykokot) (14.9.2019 21:16) reagovat
,,: Od něj se nikdy žádných argumentů nedočkaš, jen nálepek nadávek a hloupých keců, zbytečná snaha. Ale někdy ty řeči pobaví, sledovat člověka jak se ztrapnuje sám je někdy zábava

Obrázek 'Not confused' Obrázek 'Not confused' (DougBadmanR (14.9.2019 20:59) reagovat
Inu normální buzeranti taková práva nad rámec snad ani nechtějí, chtějí je buznoaktivisti a další jelimani. Adopce třeba. Na to prostě buzna nemá nárok a nemůže mít B-)

Obrázek 'Not confused' Obrázek 'Not confused' (,,) (14.9.2019 20:03) reagovat
DougBadman: Povídej, přeháněj, jaká práva nad rámec svobodného jednání lidí buzeranti chtějí.

Obrázek 'Not confused' Obrázek 'Not confused' (..) (14.9.2019 19:44) reagovat
Religion of fags.

Obrázek 'Not confused' Obrázek 'Not confused' (2 antonym) (14.9.2019 18:49) reagovat
https://www.youtube.com/watch?v=cuIkLNsRtas a mother has to confront her religious community while her 7-year-old transgender daughter navigates life Konfrontace nabozny matky a okoli s trans jejim klukem/holkou. Zajimavy dokument. Ktery spis ukazuje na nebezpecnost tech poboznych nez naopak.

Obrázek 'Not confused' Obrázek 'Not confused' (DougBadmanR (14.9.2019 18:48) reagovat
hehe: no asi všechny ty, který se snaží prosazovat různá údajná práva homosexuálů a dělat změny ve společnosti, vědě, školství, lékařství.. ve prospěch buzen. To je něco zhruba jako nacistický experimenty.

Obrázek 'Not confused' Obrázek 'Not confused' (,,) (14.9.2019 10:38) reagovat
Hnidopich original: Je to asi úplně stejné, jako když je někde hokejový zápas. Nikdo tě nenutí na něj chodit.

Obrázek 'Not confused' Obrázek 'Not confused' (heheR (14.9.2019 10:35) reagovat
@DougBadman a to jsou?

Obrázek 'Not confused' Obrázek 'Not confused' (Mrdkokrál) (14.9.2019 10:25) reagovat
Běžne mě zastavují na ulici lidi a přesvědčují mě abych se přidal ke gayům nebo alespoň navštívil gay club :)

Obrázek 'Not confused' Obrázek 'Not confused' (antonymR (14.9.2019 10:13) reagovat
a pak si clovek precte o nejakych pripadech petiletych "trans" detech, popr. zblblych lidech, ktery vychovavaji deti jako "gender-neutral" a rekne si, "hm, to, ze nas nahradi muslimove, vlastne nezni tak spatne"

Obrázek 'Not confused' Obrázek 'Not confused' (98k) (14.9.2019 10:11) reagovat
STATE MANDATED HOMOSEXUALITY. To sa nazyva progres, bigoti B-)

Obrázek 'Not confused' Obrázek 'Not confused' (HalfordR (14.9.2019 10:05) reagovat
Queer kids. Your argument is invalid.

Obrázek 'Not confused' Obrázek 'Not confused' (DougBadmanR (14.9.2019 10:00) reagovat
A teplý neziskovky jsou co? :)

Obrázek 'Not confused' Obrázek 'Not confused' (Nope) (14.9.2019 9:57) reagovat
Církev je institucionalizované náboženství, nějaký takový ekvivalent v případě lezeb a gayů neexistuje

Obrázek 'Not confused' Obrázek 'Not confused' (Xenofob) (14.9.2019 9:43) reagovat
Do koše s tou sračkou :-/

Obrázek 'Not confused' Obrázek 'Not confused' (Hnidopich original) (14.9.2019 9:17) reagovat
Hmmm, a kdo potom organizuje buznopochody uchylu a tvrdi, ze je to normalni chovani?Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...