VPS  |  Domény


Nalezeno 25 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
čtyřicetdva:
   


Odebírat

Obrázek 'Nandat to mladejm' Obrázek 'Nandat to mladejm' (grasakR (11.10.2019 23:26) reagovat
Python, mladikum i mladicim ;-)

Obrázek 'Nandat to mladejm' Obrázek 'Nandat to mladejm' (PythonR (11.10.2019 21:54) reagovat
ranní rozcvička ve zmrzlé trávě, ohýbání přes záda jeden přes druhého, jeden uklouzne, druhý pak upadne přímo na hlavu, transport vrtulníkem, nemocnice, několik dnů v bezvědomí - jste v pořádku, můžete pokračovat v PVS, ale bohužel jsme vám ztratili zdravotní kartu, takže vlastně nevíme co se vám stalo...brácha mojí tchýně na vojně umřel, dodneška nikdo neví kdy, kde, jak, co se mu stalo, nic - vojenský tajemství...fakt na tohle někdo vzpomíná s nostalgií a rádi by to vnutili i dnešním mladíkům??? =)

Obrázek 'Nandat to mladejm' Obrázek 'Nandat to mladejm' (PythonR (11.10.2019 21:50) reagovat
já to znám akorát z vyprávění od táty a jeho kamarádů (bolševická vojna) - nařízení velitele znělo jasně - uši beranice budou ten den zavázané nahoře (a co jako že je mínus 20 a vy máte noční hlídku), otec vyfasoval příliš velkou beranici, která mu padala přes uši - dostal 3 dny za neuposlechnutí rozkazu (uši prostě měly být odkryté)...obojživelný transportér/ tank (vím prd) projede hlubokou vodou (co jako že to má krátký nasávání vzduchu) - čtyři mrtví...

Obrázek 'Nandat to mladejm' Obrázek 'Nandat to mladejm' (karel (neprihlaseny)) (11.10.2019 21:37) reagovat
dnesnim floutkum chybi subordinace a pokora, to by se rozdavaly deky na potkani

Obrázek 'Nandat to mladejm' Obrázek 'Nandat to mladejm' (,,) (11.10.2019 20:01) reagovat
Barney: Na pravidlech kolikrát totálně debilních. Já uznávám jen jedno: Starej se o sebe.

Obrázek 'Nandat to mladejm' Obrázek 'Nandat to mladejm' (dnkroz) (11.10.2019 19:47) reagovat
Takže kdo vyčnívá z davu a nejde s proudem tomu dát přes držku, a ja myslela že takové uvažování je minulost

Obrázek 'Nandat to mladejm' Obrázek 'Nandat to mladejm' (BarneyCalhounR (11.10.2019 17:55) reagovat
monkeymonk: Naucit se ze system ve kterem fungujes stoji na nejakych pravidlech. A ze pro vsechny zucastneny je lepsi kdyz ty pravidla budou dodrzovany. A ze kdo je dodrzovat nebude tak dostane do drzky a treba opakovane nez pochopi. Plus nejaka ta vyuka samostatnosti, prizpusobivosti a fungovani v rekneme nestandartnich a narocnejsich podminkach. A samozrejme naucit strilet a ukazat jak se zabiji a ublizuje jinejm - s ohledem na vyvoj v Evrope se to bude kazdymu sakra hodit =) .

Obrázek 'Nandat to mladejm' Obrázek 'Nandat to mladejm' (BarneyCalhounR (11.10.2019 17:33) reagovat
Nereg Radim: Nekde to fakt stalo za hovno :-/ . U nas mazacka vojna ale jasne dany pravidla. Pamatuju dva pripady sikany a kdyz jsem sel jeden z nich ohlasit starymu tak neprijemnej vyslech protoze jsem s tim prisel az treti. Blbecka si vzali sefove stranou a kdyz se ubrecenej vratil tak byl klid. Slovensky cikani nekdy na zabiti nez mi doslo ze cely ty zkurveny podminky co me tak sraly byly pro nektery z nich lepsi nez na co byli zvykli z domova.

Obrázek 'Nandat to mladejm' Obrázek 'Nandat to mladejm' (monkeymonk) (11.10.2019 16:33) reagovat
...... kdy jsme hrali u kámoše GTA 2 a NFS ... kdy jsme začínali po nocích hrát WOW atd. Prostě hezký nostalgický vzpomínky ...

Obrázek 'Nandat to mladejm' Obrázek 'Nandat to mladejm' (monkeymonk) (11.10.2019 16:32) reagovat
Bejt zavřenej pár let jenom s chlapa v jedný místnosti ... wow, to zní skvěle. By mě zajímala v čem by prospěla mladým. Poslouchat rozkazy bez vlastního přemýšlení? ... Proš mají všichni pocit, že to co dělali oni v mládí, to musí dělat i ostatní a jakmiloe dělají něco jiného, tak je to špatně. Cože? Ty hraješ hry? -> to my byli venku a hráli si a bylo to lepší ... Jak to můžeš vědět? Kdyby to ty děti bavilo víc, tak to dělají ne? Jsem ročník 1993 a zažil jsem oboje a rád vzpomínám na ty časy

Obrázek 'Nandat to mladejm' Obrázek 'Nandat to mladejm' (grasakR (11.10.2019 16:13) reagovat
@fasadda.. je jasne ze reaguji na predchozi koment, tedy lze rici : co to meles ty vorechu....

Obrázek 'Nandat to mladejm' Obrázek 'Nandat to mladejm' (456) (11.10.2019 15:46) reagovat
Dež0n: Přesně tak. Postel má být vysoká a) alespoň 40 cm b) nejméně 40 cm c) minimálně 40 cm. Správně je jediná odpověď.

Obrázek 'Nandat to mladejm' Obrázek 'Nandat to mladejm' (Dež0n - nereg) (11.10.2019 15:27) reagovat
Pokud si někdo myslí, že mladý naučí "pořádku, disciplíně a respektování autorit" vojna, tak jak byla dřív, tak má asi problém s výchovou. Ale jestli si někdo pod "pořádkem" představuje "buzeraci", pod disciplínou "ojebávat co jde, když se nekoukaj" a "autoritou" sadistickýho mazáka, kterej po vojně bude do konce života nula, nebo lampasáka v tom "nejlepším světle slova smyslu", no tak prosím... :-D

Obrázek 'Nandat to mladejm' Obrázek 'Nandat to mladejm' (ZiriathR (11.10.2019 15:05) reagovat
Ono totiž člověk má svým studiem a volbami práce určitou možnost se do kontaktu s tou, jak by řekl náš prezident, dementní polovinou, vůbec nesetkávat. A i když je jeden např. stavbyvedoucí, tak je přece jen hierachicky nad nima. PVS tohle neumožňuje a to je jeden z důvodů, proč ji zavrhuju. Mně by nikdy nehrozila, ale soucítím s borci, kteří se osobnostně podobají spíše mně, než tyranským mazákům.

Obrázek 'Nandat to mladejm' Obrázek 'Nandat to mladejm' (fasadda) (11.10.2019 14:57) reagovat
Nereg Radim: tak to uz asi zalezi kde clovek byl, koho dostal za vedouci atd...nemyslim si, ze to tak mel kazdej a kazdej vedouci byl debil.

Obrázek 'Nandat to mladejm' Obrázek 'Nandat to mladejm' (Nereg Radim) (11.10.2019 14:44) reagovat
"Dostat deku" je zajímavý koncept ovhrany agresora při ubližování na zdraví. Spočívá v tom, že oběti omezí smysly, typicky přehozením deky přes hlavu, takže nedovede identifikovat útočníka. Pomáhá tomu i to, že je útočníků víc. Pak oběť, ani kdyby chtěla, nedokáže říct, kdo konkrétně mu vyrazil zub nebo zlomil zápěstí. Nejde to. Plus samozřejmě mít zodpovědnost za nafasovaný majetek, který nemáte jak chránit. Půl místnosti jsou cikáni, nemáte možnost nic zamknout. To se boty a košile ztrácej pořád.

Obrázek 'Nandat to mladejm' Obrázek 'Nandat to mladejm' (Nereg Radim) (11.10.2019 14:37) reagovat
No nevím. Moje vzpomínky se od těhle glorifikovaných názorů dost lišej. Tehdy se tomu říkalo "mazácká vojna", dbrska by se to dalo nazvat "státem podporovaná šikana". To, že je někdo na vojně o rok dýl, mu dávalo pravomoc ostatní násilím seřadit, zranit v obličeji a nutit je, aby půl noci stáli s ešusem a nechali ktŕev stékat do něj. A kdo měl nejmíň, ten byl za velké slávy sešvihán anténou. Kdo zažádal autoritu o pomoc, tomu se autorita vysmála a oznámila to "mazákům" s radou, aby dotyčný "dostal deku".

Obrázek 'Nandat to mladejm' Obrázek 'Nandat to mladejm' (Hnidopich original) (11.10.2019 14:33) reagovat
Ze nekteri mladi panove dnes neumeji setrit ani tu podlahu je smutnej fakt. O nadobi ve spolecne kuchynce, ktere nejsou schopni dat ani do mycky, nemluve.

Obrázek 'Nandat to mladejm' Obrázek 'Nandat to mladejm' (Dr.Str.R (11.10.2019 14:31) reagovat
Já když jsem byl na vojně, chtěl jsem si tam udělat céčko. Dali mě ke strážákům, protože jak jeden z mála jsem měl normální psychotesty. Kreténi, kteří neuměli říct nic jinýho než "pyčo", si dělali řidičáky, nebo ještě hůř - vařili nám. V armádě jsem potkal víc kokotů než za celej život a to mě naučilo nedůvěřovat lidem, což jsem v pozdějším životě skvěle využil. Kdyby vojna byla o přípravě k boji, neřeknu ani ň. Jenže fakt to bylo spíš o úklidu, než o službě vlasti.

Obrázek 'Nandat to mladejm' Obrázek 'Nandat to mladejm' (fasadda) (11.10.2019 14:16) reagovat
grasak: skoro kazdej "starej" chlap co mi rikal neco o vojne byl spis na druhym konci...dostaval cocky, zabaslej na 2 tejdny za to, ze nechtel delat neco pro komouse atd...a mluvili spis o tom co byla sranda a jak dostavali do tela..nebo jak se nevratili vcas na kasarny a drhli hajzle...nemyslim si, ze na to vzpominaj kvuli tomu, ze meli moc :) ale podle toho co pises vypada, ze ty si na svoji moci na druhyma celkem zakladas :D

Obrázek 'Nandat to mladejm' Obrázek 'Nandat to mladejm' (063 J.H.) (11.10.2019 13:52) reagovat
Pánové,kdo byl na vojně tak ví,že tohle jsou úplně normální rajony (nedělá to za vás maminka) a dělají to tam všichni.Na vojně mimochodem najdete nejlepší kamarády,protože jeden je závyslej na druhým.Takovouhle volovinu sem dal nějakej trouba co ho tatínek donutil uklidit si pokoj.

Obrázek 'Nandat to mladejm' Obrázek 'Nandat to mladejm' (oTvorR (11.10.2019 13:47) reagovat
Jsem starej kmet a myslim si, ze vojna by dnesnim polobuzikum jenom prospela.

Obrázek 'Nandat to mladejm' Obrázek 'Nandat to mladejm' (Nereg Radim) (11.10.2019 13:45) reagovat
Mládež by potřebovala mít vytřenou podlahu? Sice se jako mládež už moc nepočítám, ale čistou podlahu taky ocením. Takže s obrázkem souhlasím.

Obrázek 'Nandat to mladejm' Obrázek 'Nandat to mladejm' (grasakR (11.10.2019 13:31) reagovat
Kdyz ono mit moc nad nekym kdo te musi poslouchat je asi pro mnohe fajn, ale v zivote ne vzdy je snadne se do te pozice rozkazujiciho dostat...

Obrázek 'Nandat to mladejm' Obrázek 'Nandat to mladejm' (ZiriathR (11.10.2019 13:06) reagovat
Není možno se jim divit, když pro některé byla státem daná možnost buzerovat bažanty vrcholem jejich kariéry. :)Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...