Domény  |  VPS  |  Webhosting


Nalezeno 23 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Sedmdesátčtyři:
   


Odebírat

GIF 'murder' GIF 'murder' (mrkevR (20.2.2020 19:19) reagovat
@takyřidič Jestli by tady někdo měl vracet řidičák, tak jsi to ty. Náklaďák nesmyslně zrychlil, aby potom zase zpomalil. Blikat začal v momentě, kdy to ten cyklista nemohl vidět a mezi spuštěním blinkru a započetím odbočovacího manévru neuběhla ani jediná sekunda. A když už se ptáš, řídím 15 let, cca 20 tisíc km za rok a problém jako ty nemám.

GIF 'murder' GIF 'murder' (awaeg) (20.2.2020 18:16) reagovat
a takto vas nenapadlo ze ho nemusel vidiet napr mrtvy uhol ?

GIF 'murder' GIF 'murder' (m2R (19.2.2020 20:39) reagovat
a z dodávky vystoupil.. tadááá, překvapení! :D

GIF 'murder' GIF 'murder' (al5249R (19.2.2020 12:34) reagovat
Nekdy take udelam preklep, ale splest se ve slove suicide sedmkrat?

GIF 'murder' GIF 'murder' (jo ho hoo) (19.2.2020 11:48) reagovat
cela koncepce takoveho pruhu ve kterem "maji cyklisti prednost" je totalne debilni, a hlavne nebezpecna. Auta musi svitit a blikat a nesmi predjizdet zprava, a predjizdejici auto uz vubec ne... tak to dovolime cyklistum :-/

GIF 'murder' GIF 'murder' (barbucha) (18.2.2020 22:40) reagovat
re Joba: Měl bys projít znovu pravidla silničního provozu... cyklista (překvapivě i cyklistka) může předjíždět stojící/pomalu jedoucí auta zprava i bez vyhrazeného pruhu. Typicky je to právě na křižovatkách (jinak by nedávaly např žádný smysl vyhrazené místo před křižovatkou pro cyklisty (před auty).

GIF 'murder' GIF 'murder' (takyřidič) (18.2.2020 20:05) reagovat
Joba: Poslyš, a odstavec (4) §57 zákona č. 361/2000 Sb. znáš? - Druhá věta se tedy přesně týká té pizdy, nicméně zdá se mi, že ty ignoruješ tu první ... Jo a na kole děsně miluju, když si takhle najedu, a jak čekám na červenou, tak se ještě ohlížím na pravej světlomet auta vedle, že fakt nebliká, jde zelená, a ten kretén se mě pokusí přejet s tím, že blinkr dá až po rozjezdu, pokud ho teda vůbec dá.

GIF 'murder' GIF 'murder' (takyřidič) (18.2.2020 19:57) reagovat
... jako teda neříkám, že bych si hned jak zmerčím blinkr myslel, že mě převálcuje, to zas zcela úplně jsem optimismus, že povětšinou se pravidla dodržujou, neztratil. Ale rozhodně bych byl obezřetnější, zejména s přihlédnutím k tomu, že se ten náklaďáček na ten cyklopruh docela tlačil.

GIF 'murder' GIF 'murder' (takyřidič) (18.2.2020 19:51) reagovat
mrkev: Doufám, že řidičák nemáš a provozu se účastníš maximálně na kryplkáře vezen někým rozumnějším ... Když seš slepej, tak si video můžeš zvětšit nebo zpomalit. Já i v originále, tak jak se mi to přehrává tu, jasně vidím, že blikal, do okamžiku srážky se blinkry rozsvítily čtyřikrát, a brzda vpodstatě s prvním rozsvícením blinkru. Brzdu měl cyklista asi mimo své tunelové vidění, ale blinkr na zpětným zrcátku má přímo před xichtem - a sere na něj a ještě se to snaží rozpálit? Souhlasím s nobody dreams 2.

GIF 'murder' GIF 'murder' (Joba) (18.2.2020 19:02) reagovat
Nejlepší jsou cyklobuzny, co se serou napravo od aut bez vyhrazeného cyklopruhu. Tuhle se nějaká pizda strašně divila, proč jsem jí málem zajel, když jsem odbočoval na světlech do prava a ona přece chtěla jet rovně. >-O

GIF 'murder' GIF 'murder' (KošR (18.2.2020 18:08) reagovat
Diky tomuhle jsem prestal jezdit na kole ve Vancouveru.. za dva tejdmy se mi tohle skoro stalo 3x.

GIF 'murder' GIF 'murder' (mrkevR (18.2.2020 17:50) reagovat
@nobody dreams 2 Ne, nejel. Z toho videa je patrné, že z ničeho nemohl náhlé odbočení předpokládat. Auto ani nebrzdí, ani nebliká. Navíc ho nejdřív předjel a potom do něj vrazil.

GIF 'murder' GIF 'murder' (qty) (18.2.2020 16:26) reagovat
Až se budou kosti lámat, nebudou se ptát, kdo měl přednost.

GIF 'murder' GIF 'murder' (nobody dreams 2) (18.2.2020 16:15) reagovat
Cyklistom nikto nehovorí, že majú predvídať a neohroziť sami seba. Ten cyklista je proste kokot a basta.

GIF 'murder' GIF 'murder' (nobody dreams 2) (18.2.2020 16:13) reagovat
Ja sa na tom musím rehotať a rád si to opakovane pustím. Cyklista mal samozrejme prednosť. Ale cyklista je súčasne kokot. Páli to rýchlosťou ako auto a motorka (skúter). Pozrite aký som rýchly. Fijúú, BUM. Nepostrehnuteľný náznak brzdenia. Pri takej rýchlosti sa tomu v aute nič nestane keď narazí. Cyklista to bude mať o dosť bolestnejšie, nejaká tá zlomenina. Ale čo je najtragickejšie? Cyklista je účastníkom cestnej premávky. A zatiaľ čo vodičom vtĺkajú do hlavy, že majú predvídať a nesmú ohroziť chodcov.

GIF 'murder' GIF 'murder' (pletiplotR (18.2.2020 14:30) reagovat
Podle českého práva: § 21 odst 6: Řidič odbočující vpravo musí dát přednost v jízdě vozidlům jedoucím ve vyhrazeném jízdním pruhu, pro něž je tento jízdní pruh vyhrazen, a cyklistům jedoucím v jízdním pruhu pro cyklisty. Tam, kde je povolena jízda podél tramvaje vlevo, musí dát přednost v jízdě i tramvaji. Tohle je v Anglii, tam mohou být předpisy jiné (což pochybuju), každopádně budou zrcadlově obráceně, protože tam se jezdí vlevo.

GIF 'murder' GIF 'murder' (Dr.Str.R (18.2.2020 13:53) reagovat
Dle mýho názoru cyklista patří na silnici nebo na vyhrazenou cestu. Když je na samostatně vedené cyklostezce a vjíždí na silnici, taky musí dát přednost. Nemám problém s tím, když se mi cyklista plete pod kola jako auto, to je v pořádku. Kravina je dělat z něho tramvaj. Jestli na radnici chtějí cyklistům pomoct, tak ať jim dají prostor mimo silnice, a ne že budou bezpečné bulváry předělávat na úzké koridory na zabíjení cyklistů a chodců.

GIF 'murder' GIF 'murder' (MemR (18.2.2020 13:53) reagovat
Je to tak, přejíždět přes vyhrazený pruh (odbočovat přes něj) znamená dát přednost, tipl bych si, že i v UK. „V techto pripadech moc nevaham.“ Ale měl bys. Nedávno jsem četl ukřivděné vyjádření nějakého týpka, že šel ručně vysvětlit nějakému mladému řidiči, že ohrozil někoho na přechodu. A řidič se po právu napadení bránil pepřákem (týpek psal, že i po roce to pálení pořád cítí :D) a na týpka ještě podal TO za napadení.

GIF 'murder' GIF 'murder' (podkoní) (18.2.2020 13:43) reagovat
Bobsik : nevim jak tam, ale u nas ma cyklista ve vyhrazenem pruhu přednost (pokud je to vyhrazeny pruh) - a to i když ty zatáčíš. A ano, bohužel to ani tady vetsina ridicu nevi a pak nadava, ale sami jsou to kreteni. Divil jsem se, kolik lidi nezna presne semafory a nevi, kdy davaji prednost při zatačení vpravo. Pak najedou do chodců a ještě prskaj - včera jsem osobne zfackoval řidiče co chodcum (i mě) nadaval, že se mu pleteme. Kdyby zustal v aute, nic se mu nestalo. V techto pripadech moc nevaham.

GIF 'murder' GIF 'murder' (Anjinsan) (18.2.2020 13:37) reagovat
win win

GIF 'murder' GIF 'murder' (fidoR (18.2.2020 13:09) reagovat
tady bych to videl 50 na 50, tzn kikoti jsou oba

GIF 'murder' GIF 'murder' (BobsikR (18.2.2020 13:05) reagovat
No sice ridic blikal na posledni chvili samozrejme, ale nema prednost pred tim cyklistou nahodou?

GIF 'murder' GIF 'murder' (Ježiš NemanželskýR (18.2.2020 12:59) reagovat
"Profesionálni" vodiči sú najväčšie mrdky.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...