VPS  |  Domény  |  Webhosting


Nalezeno 29 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
čtyřicetdevět:
   


Odebírat

Obrázek 'Bures Bolt' Obrázek 'Bures Bolt' (podkoní) (19.2.2020 12:03) reagovat
To nepopírám. Detaily neznám a ani se mi nepovedlo je najít. Můžu se zeptat přímo jeho. To by bylo asi nejsnazší.

Obrázek 'Bures Bolt' Obrázek 'Bures Bolt' (CajgonR (19.2.2020 10:33) reagovat
Ale vidím že v té době sice už platil zákon který minimalní věk soudců posunuje na 30 let ale pro justiční čekatelé kteří se jimi stali už předtím platila jakási vyjimka, takže tvůj strýc byl asi poslední takto jmenovaný soude (do další změny zákona)

Obrázek 'Bures Bolt' Obrázek 'Bures Bolt' (podkoní) (19.2.2020 10:32) reagovat
Jak nebo jestli vůbec vůbec nehodlám zjistovat... pak te tedy zadam, aby ses o tom nevyjadroval, kdyz to podle svych slov nevis a ani nehodlas zjistovat. Zrovna u tebe jsem tak mizerny argument nečekal... prostě je to tak. A že by přitom obcházeli zákon? Nevím, jen vím, že to byl premiant třídy a to možná hrálo roli. Usmevny na tom je pak fakt, ze on Klause uplne nesnasi.

Obrázek 'Bures Bolt' Obrázek 'Bures Bolt' (CajgonR (19.2.2020 10:28) reagovat
Ale ja to ani nehledal, jen znám zákon, jak to obešli ve tvém případě nebo jestli vůbec jsem nezjišťoval a ani to nehodlám. Samozřejmě že ho osobně jmenoval prezident, to dělá u každého soudce.

Obrázek 'Bures Bolt' Obrázek 'Bures Bolt' (podkoní) (19.2.2020 10:22) reagovat
Cajgon ,naběhl sis. A Klaus osobně jej jmenoval. Byl to tehdy nejmladší jmenovaný soudce. Dal už se namahej s googlem sám, přiznávám, že to nemůžu najít, ale vím to na 100 %. Protože je to můj strýc. I když jen o 5 let starší , než já. ... na tvou obhajobu opakuji, že to sam nemůžu najít, ale [odkaz] a je mu nyní 44.

Obrázek 'Bures Bolt' Obrázek 'Bures Bolt' (CajgonR (19.2.2020 10:13) reagovat
V osmadvaceti tam mohl být maximálně čekatel. To je dané zákonem že soudce musí mít minimálně 30 let, Klaus který v té době byl prezidentem navíc několikrát odmítl jmenovat soudce kterým bylo přes třicet pokud podle něj byli příliš mladí nebo nezkušení

Obrázek 'Bures Bolt' Obrázek 'Bures Bolt' (podkoní) (19.2.2020 10:02) reagovat
Ke jmenování soudců : můj strýc byl jmenován soudcem v 28 letech,,jméno Jiří Kučera (v roce 2004), funguje na soudu v Náchodě. Že mají bohatí chute vymyslet levicove picoviny je taky fakt, asi jako odpustek na svědomí. Nebo diky tomum že na ty levicove a bohulibe projekty se pak pricucnou a zase maji zisk a jeste potlesk od ovcí.

Obrázek 'Bures Bolt' Obrázek 'Bures Bolt' (-satr-R (19.2.2020 9:35) reagovat
drahí všetci čo to nechápete ... ultralevice, ktorá sa rada označuje za liberálov, sú marxisti (rozumej komunisti) 21. storočia. Tí tiež mali na začiatku pekné reči o rovnosti (vtedy delnícke třídy, teraz menšín) a skončilo to diktatúrou proletariátu.

Obrázek 'Bures Bolt' Obrázek 'Bures Bolt' (x1) (19.2.2020 8:52) reagovat
Že se s tim pičusem ceckatym vůbec bavíte. Jako vždycky mele hovno o věcech, o kterejch nemá Ahnung a jako vždycky si protiřečí. Kašlete na něj. Dnkroz - oceňuju výběr nicku

Obrázek 'Bures Bolt' Obrázek 'Bures Bolt' (umbaba) (19.2.2020 8:45) reagovat
je slepa takze muze zustat v cizim aute jak dlouho chce?

Obrázek 'Bures Bolt' Obrázek 'Bures Bolt' (neregNULA) (18.2.2020 22:01) reagovat
( . ) ( . ) alias kozy si zase nevzal prasky. Internetovou diskuzi bohuzel vetsinou nemozno prohrat nebo vyhrat. Je mozno jen "dostat na frak" nebo naopak dostat spoustu tajne meny zde "bludistaku" nebo "internetu". Kdyz se ale kouknete do historie roumingu, 'kozy' dlouhodobe "prispiva" do jakekoliv politicke debaty bez zisku meny. Takze bezmozek s nulovou sebereflexi. Pro mistni priklad: Ano, je dost tezke cokoliv dokazat, kdyz prislusny ministr je z ANO a ANO funguje na bazi sekty.

Obrázek 'Bures Bolt' Obrázek 'Bures Bolt' ( . ) ( . ) (18.2.2020 21:27) reagovat
Dylin: a) my dva se osobně známe? b) my dva se osobně známe? c) nebavíme se jen o soudcích, ale obecně o absolventech a studentech právnických fakult d) wtf? e) vysokopříjmová skupina lidí nemůže být ultralevicová? To mě rozesmálo úplně nejvíc. Řekl bych, že v dnešní době právě naopak. Mají tolik blahobytu, že z nudy vymýšlejí čím dál tím víc levicovější myšlenky a světospásná témata.

Obrázek 'Bures Bolt' Obrázek 'Bures Bolt' (Dylin) (18.2.2020 20:58) reagovat
(.) (.) Za a) Ty se bavis o politice furt. Za b) žádné kamarády nemáš, proto si tak nasraný na svět za c) právníci kámoši musí mít 30 let, aby byli soudci, takže mladí nejsou za d) kdyby věřili lidem jako Babiš nebo Zeman, tak by nebyli dobří soudci, neuměli by totiž rozpoznat lež za e) právníci jsou vysokoprijmova skupina, takže nemůžou byl levicaci ani ultralevicaci. Závěr: zase jenom kecas

Obrázek 'Bures Bolt' Obrázek 'Bures Bolt' (CajgonR (18.2.2020 20:50) reagovat
( . ) ( . ): takže dělaš to samé co oni?

Obrázek 'Bures Bolt' Obrázek 'Bures Bolt' ( . ) ( . ) (18.2.2020 20:47) reagovat
Lumpenkavárník: BINGO! Docela jsi to vystihl...spíš oni mají tendenci nebavit se s názorovými oponenty. Já se snažím hledat cestičky. Třeba tím, že se o politice nebavíme.

Obrázek 'Bures Bolt' Obrázek 'Bures Bolt' (dnkroz) (18.2.2020 20:47) reagovat
Cecky: zapoměl jsi na ultra-hyper levici a mega-super levici ;)

Obrázek 'Bures Bolt' Obrázek 'Bures Bolt' (LumpenkavárníkR (18.2.2020 20:42) reagovat
(Cajgon): Ptáš se blbě. Otázka nemá znít: proč se bavíš s lidmi o kterých si myslíš, že jsou vypatlaný? Otázka má znít: Proč se očividně vzdělaní lidé baví s takovým exotem jako je ( . ) ( . )? Ten musí být ve své rodině a mezi kamarády opravdu za podivína. Ale zas v každé partě musí být někdo z koho si ostatní mohou dělat srandu. Sceluje to kolektiv podivín má alespoň pocit, že někam patří.

Obrázek 'Bures Bolt' Obrázek 'Bures Bolt' ( . ) ( . ) (18.2.2020 20:24) reagovat
Cajgon: když se nebavíme o politice, tak jsou to fajn kámoši. Navíc jsme kamarády odmalička. To ještě o právnické fakultě či nějakém Babišovi nic nevěděli.

Obrázek 'Bures Bolt' Obrázek 'Bures Bolt' ( . ) ( . ) (18.2.2020 20:09) reagovat
dnkroz: žijeme v době, která se člení na levici a ultralevici

Obrázek 'Bures Bolt' Obrázek 'Bures Bolt' (CajgonR (18.2.2020 20:07) reagovat
Kozy: proč se vůbec kamaradiš s někým o kom si myslíš že ke vypatlaný? Jinak tradičně nevíš o tom co komentuješ vůbec nic, justice nemůže odsoudit nekoho kdo je teprve vyšetřovaný, mimo jiné...

Obrázek 'Bures Bolt' Obrázek 'Bures Bolt' (dnkroz) (18.2.2020 20:04) reagovat
Takže ultralevičak je podle tebe člověk kterému vadí levicová vláda a komunistická diktatura, mimo jiné? Pokračuj, rád se dozvím další podobná moudra ;) soudce jmenuje nás prezident, takže podle tebe Zeman vědomě zaplňuje justici ultralevičaky? Navíc mládeží (když musí mít soudce minimálně 30 a to ještě když se hodně snaží). S toho co píšeš je patrné že nemáš moc páru o čem mluvíš a jen si žiješ ve svém světě.

Obrázek 'Bures Bolt' Obrázek 'Bures Bolt' ( . ) ( . ) (18.2.2020 19:58) reagovat
Pyca_Zla: Rozhodně měli. V opačném případě by nám nacistické Německo vládlo až do dnešního dne a koncentrační tábory by jely na plný pecky. No...pravdou je, že k tomu má dnešní Německo mnohem blíže než Německo před 30 lety.

Obrázek 'Bures Bolt' Obrázek 'Bures Bolt' (Pyca_ZlaR (18.2.2020 19:54) reagovat
.. meli vlastne tenkrat Spojenci nejake jine tema nez antiHitler?

Obrázek 'Bures Bolt' Obrázek 'Bures Bolt' ( . ) ( . ) (18.2.2020 19:53) reagovat
...ultralevicových bublinách. Pak přijdou volby a jsou v šoku. A samozřejmě všichni chodí na Letnou fňukat. Proč tedy toho Babiše ta justice neodsoudí na těch deset doživotí? Že by to bylo tím, že je nevinný...?

Obrázek 'Bures Bolt' Obrázek 'Bures Bolt' ( . ) ( . ) (18.2.2020 19:47) reagovat
Na dovysvětlenou...ve své širší rodině mám tři absolventy právnické fakulty, další dva studenty právnické fakulty, a pak ještě několik dalších vypatlaných kamarádů či známých rovněž s právním vzděláním. Společných jmenovatelů u VŠECH výše zmíněných je několik: antibabiš, antizeman, antiputin, antitrump, antiPiS,antiOrbán, antiČína. Shoda ve 100 procentech. Z jejich povýšených debat nijak nepochybuji o tom, že stejné antitémata mají všichni absolventi či stuenti právnických fakult. Prostě žijí si ve svých...

Obrázek 'Bures Bolt' Obrázek 'Bures Bolt' (CajgonR (18.2.2020 19:44) reagovat
Kozy: takový dlouhý přizpěvek, přitom stačilo prostě jen říct že naši justici nevíš nic ;)

Obrázek 'Bures Bolt' Obrázek 'Bures Bolt' ( . ) ( . ) (18.2.2020 19:38) reagovat
ok, po dloooouhé době nějaký antibabišovský obrázek, který by možná šlo zařadit do kategorie vtipný. Akorát dlouhodobě nedokážu pochopit, proč je problém v justici. Vždyť současná justice je prolezla bruselským neomarxismem a ultralevicovou mládeží, kdy by soudný člověk voliče a fanouška Babiše určitě nehledal. Tak proč ta justice s Babišem nezamete a neodsoudí ho alespoň na deset doživotí, proboha? Nějaký cpt.?

Obrázek 'Bures Bolt' Obrázek 'Bures Bolt' (JSBDR (18.2.2020 19:22) reagovat
Klidne mu mohl nechat cepici Ano, bude lip - kdo nevi, o co slo, tomu napis Bolt stejne nepomuze k pochopeni. Pro, co to minulo: [odkaz]

Obrázek 'Bures Bolt' Obrázek 'Bures Bolt' (pc2005) (18.2.2020 19:10) reagovat
karkulka znovu zasahuje?Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...