VPS  |  Domény  |  Webhosting


Nalezeno 44 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
šedesátčtyři:
   


Odebírat

Obrázek 'Video bude smazano za 3 2 ' Obrázek 'Video bude smazano za 3 2 ' (mrkevR (8.4.2020 11:47) reagovat
Dovoluji si upozornit, že film, který paroduje realitu, z principu z reality vychází.. (tady se hodí ten facepalm smajlík)

Obrázek 'Video bude smazano za 3 2 ' Obrázek 'Video bude smazano za 3 2 ' (,,) (8.4.2020 8:31) reagovat
mrkev: Dovoluji si upozornit, že film je realizován podle nějakého scénáře, který někdo vymyslel. Nemusí tedy vůbec popisovat realitu.

Obrázek 'Video bude smazano za 3 2 ' Obrázek 'Video bude smazano za 3 2 ' (mrkevR (8.4.2020 2:31) reagovat
Doporučuju film Sanitka. Tam je krásně názorně popsaná situace ve zdravotnictví, když to vedou soukromé firmy. Tohle je z principu nesmysl. Policie nemůže být soukromá a její poskytovatel nemůže soupeřit s jinou firmou zajišťující alternativní policii. Je to celé donebevolající kravina a připomínáš mi JFOKa, který tady kdisi dávno podobným způsobem propagoval absolutní komunismus.

Obrázek 'Video bude smazano za 3 2 ' Obrázek 'Video bude smazano za 3 2 ' (,,) (7.4.2020 22:49) reagovat
mrkev: Sorry, ale prostě ti to nedochází. To, že jsem proti státu, neznamená, že zavrhuji automaticky všechny služby, které poskytuje. Jen říkám, že pokud jsou tak žádané (jako že některé opravdu jsou, např. silnice nebo zdravotní péče), budou je lidé platit i bez státu. Samozřejmě, struktura i podoba těch služeb se bude od těch státních verzí lišit. Jejich poskytovatelé budou soupeřit o zákazníky, musí tedy tyto služby nabídnout kvalitně a za dobrou cenu. Není žádný důvod spojovat službu X se službou Y.

Obrázek 'Video bude smazano za 3 2 ' Obrázek 'Video bude smazano za 3 2 ' (mrkevR (7.4.2020 12:14) reagovat
@,, To je klasická pohádka, které můžou věřit tak malé děti. Pokud máš osobní armádu a charisma, začneš ty daně vybírat sám. Bez policie neexistuje vymahatelnost práva, bez zdrravotníků budou lidi umírat na relativně banální věci, bez hasičů budou mít požáry devastující účinek. A přesně tohle jsou ty služby, které bude poskytovat lokální vládce. Ani nemusí být bůhvíjak efektivní nebo dobře řízené, z principu pujde o monopol. Prostě chceš návrat do středověku a k feudálům...

Obrázek 'Video bude smazano za 3 2 ' Obrázek 'Video bude smazano za 3 2 ' (cyklista) (7.4.2020 9:45) reagovat
Na to Burešovo heslo skočí jen idiot. Žádná firma nemůže fungovat jako demokratický stát. Majitel prosperující firmy se musí chovat jako diktátor. Jenže Bureš není podnikatel, je jen podvodník. Vlastní hromadu neprosperujících firem, dotovaných státem, přesto zadlužených až po uši a bohužel ČR směřuje do kytek úplně stejným stylem.

Obrázek 'Video bude smazano za 3 2 ' Obrázek 'Video bude smazano za 3 2 ' (,,) (7.4.2020 8:35) reagovat
mrkev: Jenže abys mohl mít tu armádu a živit ji, musíš produkovat hodnoty, za které jsou lidi ochotní platit. Pokud si lidi nebudou sedat na zadek před mocí jakéhokoliv druhu, bude velmi obtížné někoho tyranizovat s armádou. Dříve či později dotyčnému dojdou zdroje, protože lidé budou velmi málo ochotní mu na provoz takové armády přispívat. Můžeš namítnout, že dotyčný použije násilí... a pak jsme zpátky u států. Jde tedy o vnímání legitimity moci, které je potřeba změnit. Neovládnutelný bude moci vzdorovat.

Obrázek 'Video bude smazano za 3 2 ' Obrázek 'Video bude smazano za 3 2 ' (mrkevR (7.4.2020 1:47) reagovat
Už jsem ti to vysvětloval několikrát, pořád se ale nechytáš. Propaguješ nereálnou utopii, která z principu extrémem je. Něco jako stát tu bude vždycky, ať už chceš, nebo ne. V tvém "ideálním" světě by to akorát nebyli volení zástupci, ale ti, kteří si dokázali nejvíc nahrabat a vytvořit osobní armádu...

Obrázek 'Video bude smazano za 3 2 ' Obrázek 'Video bude smazano za 3 2 ' (,,) (7.4.2020 0:23) reagovat
To, že společnost řídit nelze, je naopak zcela zdravý názor podepřený historickými zkušenostmi i pozorováním současného dění. Společnost fungující spontánně vidí snad každý, kdo nemá klapky na očích; lidi šijí roušky, sami omezují své chození ven atd. Stačí se kouknout tam, kde se stát na omezení vysral; prostě lidi řeší svoje věci sami, když vidí, že se za ně nikdo jiný nepostará. To představa státu je tím naivním, nefunkčním a nebezpečným extrémem. Kdo normální chce platit za to, že nesmí chodit ven?

Obrázek 'Video bude smazano za 3 2 ' Obrázek 'Video bude smazano za 3 2 ' (,,) (7.4.2020 0:16) reagovat
mrkev: Extrém v čem? Jak chceš řídit hromadu lidí, kteří nemají společné cíle? Jak chceš řídit někoho, koho ani pořádně neznáš, a kdo se tě o řízení ani neprosil? Jak chceš ÚSPĚŠNĚ řídit něco, co nemá žádné tržní stimuly, resp. je okázale ignoruje? Stát prostě není firma; firma má nějaký cíl, nějaké zaměření, a každý zaměstnanec pro ni dělá z vlastní vůle a má jasné zadání; nikdo není nucen stěhovat se někam pryč, pokud pro ni nechce pracovat. A jen stát se cpe snad do všeho, to žádná úspěšná firma nedělá.

Obrázek 'Video bude smazano za 3 2 ' Obrázek 'Video bude smazano za 3 2 ' (mrkevR (7.4.2020 0:09) reagovat
@,, Ne. On myslí jeden extrém, kdy to má řídit komouš AB a druhý, ten tvůj, kde to nemá řídit nikdo.

Obrázek 'Video bude smazano za 3 2 ' Obrázek 'Video bude smazano za 3 2 ' (,,) (6.4.2020 23:59) reagovat
c!: Myslíš ty hádky o to, kdo by měl řídit společnost, kdy jeden extrémní názor je, že Losna, a druhý extrémní názor je, že Mažňák? Jsem rád, že mám tuhle fázi dávno za sebou. Představu, že společnost lze úspěšně řídit, považuji za silně naivní, a historie mi dává za pravdu neustále.

Obrázek 'Video bude smazano za 3 2 ' Obrázek 'Video bude smazano za 3 2 ' (c!) (6.4.2020 22:52) reagovat
Tady je to posledni dobou fakt prehlidka demence.. :D to je nejaka soutez o to, ci extremni nazor je debilnejsi? :-D Jinak k tematu, AB je holt ikona, ten i kdyby rozdupl stene v primem prenosu, tak to svede na Kalouska a tupci mu to zase hodi...

Obrázek 'Video bude smazano za 3 2 ' Obrázek 'Video bude smazano za 3 2 ' (,,) (6.4.2020 22:20) reagovat
Přesně tak.

Obrázek 'Video bude smazano za 3 2 ' Obrázek 'Video bude smazano za 3 2 ' ( . ) ( . ) (6.4.2020 21:56) reagovat
,,: Prázdná židle? OK. A v praxi by to mělo vypadat jak? Anarchie?

Obrázek 'Video bude smazano za 3 2 ' Obrázek 'Video bude smazano za 3 2 ' (,,) (6.4.2020 21:09) reagovat
kozy: Ne všichni jsou chlívkařské kurvy. Co se týče těch představ, já si představuju prázdnou židli, ideálně trvale zaprášenou a odklizenou do skladiště "Minulost. Temný věk, doba bronzová, lidé si neuměli představit civilizaci bez Bohů a jim podobných kreatur." A ano, beznaděj a vztek je správně vystiženo. Vztek na to, že lidé pořád tupě hledají spasitele, který pošle jejich život do ještě větších sraček, aby mohli toho spasitele vzývat. Beznaděj z toho, že se to nelepší, a že zásoba spasitelů je bezedná.

Obrázek 'Video bude smazano za 3 2 ' Obrázek 'Video bude smazano za 3 2 ' (Nevimno) (6.4.2020 21:06) reagovat
Jak moc musí být člověk flustrovany aby napsal to co kozy? Pak se člověk má snažit o nějaký názorový konsenzus mezi voliči, s takovými

Obrázek 'Video bude smazano za 3 2 ' Obrázek 'Video bude smazano za 3 2 ' ( . ) ( . ) (6.4.2020 20:58) reagovat
Ano, vy mrdky bruselské. Andrejovi projde vše. A víte proč, vy kurvy chlívkářské? Protože nikdo z normálních voličů si na jeho místě nedokáže představit Bartoše, Pekarovou či Fialu. Ten vztek, ta beznaděj...ta bezmoc, že? A jste navíc tak tupí, že cokoliv vymyslíte, tak to Andrejovi zvedá volební procenta.

Obrázek 'Video bude smazano za 3 2 ' Obrázek 'Video bude smazano za 3 2 ' (x14R (6.4.2020 20:43) reagovat
Ty bláho, ten retard je fakt retard. :-D

Obrázek 'Video bude smazano za 3 2 ' Obrázek 'Video bude smazano za 3 2 ' (nF) (6.4.2020 20:28) reagovat
Hillary tohle prohrálo volby a málem dostalo do vězení... Bohužel Andrejovi projde u jeho ovcí vše.

Obrázek 'Video bude smazano za 3 2 ' Obrázek 'Video bude smazano za 3 2 ' (BadDumbman) (6.4.2020 20:22) reagovat
nevím proč mají zemanovi a Babišovi příznivci pořád takovou potřebu nadávat jiným do bolševiků, není to nějaký latetní bolševismus který se sami u sebe tímto snaží zakrýt?

Obrázek 'Video bude smazano za 3 2 ' Obrázek 'Video bude smazano za 3 2 ' (FluR (6.4.2020 18:42) reagovat
Hmm... ab@e-babis.cz - mx: mail30.agrofert.cz; mail40.agrofert.cz =)

Obrázek 'Video bude smazano za 3 2 ' Obrázek 'Video bude smazano za 3 2 ' (,,) (6.4.2020 18:37) reagovat
Nope: Tak bolševici se běžně perou mezi sebou, čili by mě nějak nepřekvapovalo, kdyby se jedni bolševici hádali s druhými. Jožo: V práci... myslíš v té firmě, se kterou nemá nic společného, nevlastní ji ani neřídí? Tak to jo. A k vytváření hodnot Babišem... ehm ehm ehm. Pobíráním dotací ještě nikdy nikdo žádnou hodnotu nevytvořil. Z tohoto pohledu je pro mě Babiš cikán s nadstandardními dávkami.

Obrázek 'Video bude smazano za 3 2 ' Obrázek 'Video bude smazano za 3 2 ' (Nope) (6.4.2020 18:30) reagovat
Jožo: máš tam chybu, místo ukrást máš napsáno vybudovat. Mimochodem, chceš tvrdit že bolševik je někdo kdo stojí proti levičáků, socialistům a různým pohrobkům komoušů? Jde videt že tyhle hloupé nálepky používá hlavně někdo kdo není schopen samostatného myšlení ;) a navíc jsi očividně přehlédl pointu toho obrázku, ale to se ani nedivím

Obrázek 'Video bude smazano za 3 2 ' Obrázek 'Video bude smazano za 3 2 ' (Jožo) (6.4.2020 18:22) reagovat
A bolševická kavárna zase kvičí blahem. I když to tam je tak co? Asi mu to vytiskl někdo v práci. Je přirozené, že se pan premiér oblkopuje týmem odborníků, a tento tým buduje celý život společně se svou firmou. A pokud mu tihle lidi, co mu pomohli vybudovat obří firmu a vytvořit nějaké hodnoty, pomáháji, tak jen přinášejí know-how (když tak zbožňujete západní termíny) do státní zprávy. Tady se můžete posrat z nějaké normální firmy, ale to že TOPka a pirátí spolupracují s kaźdou druhou neziskovkou nevadí.

Obrázek 'Video bude smazano za 3 2 ' Obrázek 'Video bude smazano za 3 2 ' (fsdfsdfegfergergerg) (6.4.2020 17:50) reagovat
furt kecy s ekologii, ted recykluje papir z agroferu, jeste setri statni kasu a zas se vam neco nelibi

Obrázek 'Video bude smazano za 3 2 ' Obrázek 'Video bude smazano za 3 2 ' (grasakR (6.4.2020 17:15) reagovat
Rychle sdilejte nez to smazou

Obrázek 'Video bude smazano za 3 2 ' Obrázek 'Video bude smazano za 3 2 ' (adamsR (6.4.2020 16:46) reagovat
Místo co byste ocenili, že má videa ve 4K, tady řešíte takové krávoviny.

Obrázek 'Video bude smazano za 3 2 ' Obrázek 'Video bude smazano za 3 2 ' (Detektiv) (6.4.2020 16:02) reagovat
Ale co blbnete, dyk to bylo vytištěný naproti v sokolovně: https://denikn.cz/minuta/334831/

Obrázek 'Video bude smazano za 3 2 ' Obrázek 'Video bude smazano za 3 2 ' ( . ) ( . ) (6.4.2020 15:50) reagovat
...a milion chlívků zase na týden našlo smysl, pro co žít :-D

Obrázek 'Video bude smazano za 3 2 ' Obrázek 'Video bude smazano za 3 2 ' (heheR (6.4.2020 15:30) reagovat
[odkaz]

Obrázek 'Video bude smazano za 3 2 ' Obrázek 'Video bude smazano za 3 2 ' (DunnoR (6.4.2020 15:28) reagovat
Moc vic mi to precist neslo...je to vetsinu casu mimo autofocus

Obrázek 'Video bude smazano za 3 2 ' Obrázek 'Video bude smazano za 3 2 ' (LeDick) (6.4.2020 14:37) reagovat
To je ucelovka! Rychle to video někdo archivujte :-D

Obrázek 'Video bude smazano za 3 2 ' Obrázek 'Video bude smazano za 3 2 ' (TaS.) (6.4.2020 14:31) reagovat
Vystrihnete prosim nekdo ten snimek ze 4K...

Obrázek 'Video bude smazano za 3 2 ' Obrázek 'Video bude smazano za 3 2 ' (Neoreg) (6.4.2020 14:16) reagovat
Odkaz i s časem, ať netrpíte při převíjení: https://www.youtube.com/watch?v=2SwQpWtZTQE&t=329

Obrázek 'Video bude smazano za 3 2 ' Obrázek 'Video bude smazano za 3 2 ' (MemR (6.4.2020 14:11) reagovat
Jj, a jelikož šéfa nahráli pěkně ve 4K, aby ukázali plebsu, že na to mají (stejně jako na ten bezdrátový RØDE lavalier), tak to jde krásně přečíst. :)

Obrázek 'Video bude smazano za 3 2 ' Obrázek 'Video bude smazano za 3 2 ' (,,) (6.4.2020 14:10) reagovat
To mu podstrčila nějaká nezkušená účtovnička, ne?

Obrázek 'Video bude smazano za 3 2 ' Obrázek 'Video bude smazano za 3 2 ' (Rck) (6.4.2020 14:08) reagovat
Tvl, to je fakt debil... :-D

Obrázek 'Video bude smazano za 3 2 ' Obrázek 'Video bude smazano za 3 2 ' (snehulak888) (6.4.2020 14:00) reagovat
Tyvole ono to tam fakt je :-D

Obrázek 'Video bude smazano za 3 2 ' Obrázek 'Video bude smazano za 3 2 ' (XXXR (6.4.2020 13:44) reagovat
To video je hodne velky bizar. To je jen pro silne zaludky

Obrázek 'Video bude smazano za 3 2 ' Obrázek 'Video bude smazano za 3 2 ' (fuR (6.4.2020 13:23) reagovat
[odkaz]

Obrázek 'Video bude smazano za 3 2 ' Obrázek 'Video bude smazano za 3 2 ' (_;_R (6.4.2020 13:19) reagovat
Jsem zvědavý jestli na to Mára nějak zareaguje, a nebo to nechá vyšumět

Obrázek 'Video bude smazano za 3 2 ' Obrázek 'Video bude smazano za 3 2 ' (Xask) (6.4.2020 13:18) reagovat
Ale to je věřejně známá věc.

Obrázek 'Video bude smazano za 3 2 ' Obrázek 'Video bude smazano za 3 2 ' (okolostojaci) (6.4.2020 13:17) reagovat
mate co ste nechceliTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...