Domény  |  VPS


Nalezeno 57 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Padesátsedm:
   


Odebírat

Obrázek 'Vysvetleni BLM' Obrázek 'Vysvetleni BLM' (nichalR (18.7.2020 17:22) reagovat
[odkaz]

Obrázek 'Vysvetleni BLM' Obrázek 'Vysvetleni BLM' (franta_) (9.7.2020 12:19) reagovat
Me prijde adopce homosexualnima parama uplne trapnej problem. 1. mi prijde, ze se akorat resi, jestli na to maj buzny pravo a ne, co je nejlepsi pro deti. 2. Deti k adopci je hrozne malo a i heterosexualni pary, co by dite chtely s tim maj problem. (bacha, deti k adopci nejsou deti urcene pro pestounskou peci atd atd) 3. Realne, homosexualni pary deti vychovavat muzou - svobodna zena sama si muze dite osvojit, ale prednost maji samozrejme heterosexualni pary.

Obrázek 'Vysvetleni BLM' Obrázek 'Vysvetleni BLM' (,,) (9.7.2020 8:33) reagovat
Crha: Když Klaus nechce povolit sňatky homosexuálů, tak sorry, tradiční rodinu tím jednak nijak nepodporuje (podporu si opravdu nepředstavuju jako kopání do jiných), jednak mi nepřijde, že by daný požadavek LGBT měl odvádět pozornost. Pozornost odvádějí ti, kteří místo prosté změny zákona "aby to šlo" neustále melou cosi o tradičních rodinách. Vlastně mě nenapadá žádný požadavek ze strany LGBT, který by měl dělit společnost či ohrožovat tradiční rodinu. Ale debilové očividně chtějí škodit, nic víc.

Obrázek 'Vysvetleni BLM' Obrázek 'Vysvetleni BLM' (pan_Jaroslav_Crha_guru_ITR (9.7.2020 8:11) reagovat
A nejhezčí je číst o tom že mi Klaus chce lézt do soukromí od lidí kteří si dobrovolně nechají od EU kecat do celého života včetně toho jak mají doma žít. To je úplná absurdita, být v totalitě, milovat ji a obhajovat a společně na pokyn proti někomu bojovat. Válka je mír a strana byla vždycky ve válce, akorát se cíl mění, jednou to je CO2, podruhé lesy, potřetí Rusko, počtvrté Čína... Tím se straší proleti neboli ovce, aby strana mohla nerušeně vládnout. Snad jednou dospějte a zmoudříte...

Obrázek 'Vysvetleni BLM' Obrázek 'Vysvetleni BLM' (pan_Jaroslav_Crha_guru_ITR (9.7.2020 8:05) reagovat
Vidíte to moc jednoduše. Nikde jsem neviděl že by hlásal abychom zabili homoklady. Takže jsou to vaše výmysly. Jde o to že nutný o žádnou pozornost nestaly, to co lgbt dělá je jen tlačena propaganda na rozdělení společnosti a odvedení pozornosti. Fakticky je všem u prdele co dělají lide doma za dveřmi. Klaus jenom chce aby stát v prvé řadě upřednostňoval rodinu protože je to i jeho zájem. A tahat do toho naprosto minoritní procento lidí co nemohou mít děti je čistě zvrácený alibismus.

Obrázek 'Vysvetleni BLM' Obrázek 'Vysvetleni BLM' (AsharakR (8.7.2020 18:27) reagovat
No nejlepší je, když aktivista hlásající BLM zmlátí někoho, kdo má v ruce ALM :-P

Obrázek 'Vysvetleni BLM' Obrázek 'Vysvetleni BLM' (brnonymousR (8.7.2020 17:58) reagovat
Vime, ze all lives matter, ale znicime jakykoli transparent, ktery by to rikal. Leftist logic.

Obrázek 'Vysvetleni BLM' Obrázek 'Vysvetleni BLM' (,,) (8.7.2020 17:50) reagovat
456: Což je v demokracii zcela běžný jev. Proto nejsem demokrat.

Obrázek 'Vysvetleni BLM' Obrázek 'Vysvetleni BLM' (MetzgermeisterR (8.7.2020 15:55) reagovat
Ve mně tenhle šaškec vzbuzuje odpor vůči všem, co prosazují negerskou nadřazenost. Negři za to kolikrát ani nemůžou, protože jsou hloupí a chudí. Naopak bílí politici, žurnalisti, trollové a trotlové, kteří tuhle mentalitu tlačí, jsou ta největší špína. Dělají to jenom kvůli sobě, svýmu egu a svým peněženkám a běsnění okolo práv černochů pomáhá jenom těmhle kreténům.

Obrázek 'Vysvetleni BLM' Obrázek 'Vysvetleni BLM' (just saying) (8.7.2020 15:53) reagovat
Neřikej, člověk by řekl že u člověka který má v popisku větu že Hitler neudělal nic špatně je nějaký odpor k černochům dlouhodobější zaležitost.

Obrázek 'Vysvetleni BLM' Obrázek 'Vysvetleni BLM' (lubaR (8.7.2020 15:40) reagovat
Mě na černejch třeba vůbec nezáleží, ale musím uznat, že tady ten šaškec, co je kolem toho všeho, ve mě pomalu vzbuzuje silný odpor k černoameričanům a vůbec k negrům celkově.

Obrázek 'Vysvetleni BLM' Obrázek 'Vysvetleni BLM' (DD) (8.7.2020 14:25) reagovat
456: píše že není demokrat, máš to číst, jdeš s timhle argumentem na někoho kdo ho ani nerozporuje

Obrázek 'Vysvetleni BLM' Obrázek 'Vysvetleni BLM' (456) (8.7.2020 14:12) reagovat
,,: A když se "demokracie" "rozhodne", že xy patří do plynu a vesnice vystřílet i s děckama, tak co udělá "demokrat"?

Obrázek 'Vysvetleni BLM' Obrázek 'Vysvetleni BLM' (ojiR (8.7.2020 13:00) reagovat
BTW je někde video s tou holčičkou?

Obrázek 'Vysvetleni BLM' Obrázek 'Vysvetleni BLM' (,,) (8.7.2020 11:41) reagovat
Ano, pitomci jsou na obou stranách. Důležité je tomu nepodlehnout. Toho se bojím víc než těch "hrozeb" jimi prezentovaných.

Obrázek 'Vysvetleni BLM' Obrázek 'Vysvetleni BLM' (OldisR (8.7.2020 11:38) reagovat
Holčička šikovně opsala hesla z letáčků na transparent. Libtardi: tady je důkaz jak to je. Meanwhile Yusra Khogali: Whiteness is not humxness. infact white skin is sub-humxn. White ppl are recessive genetic defect. this is factual. white ppl need white supermacy as a mechanism to protect their survival as a people becouse all they can do is produce themselves. black ppl simply through their dominant genes can literally wipe out the white race if we had the power to.

Obrázek 'Vysvetleni BLM' Obrázek 'Vysvetleni BLM' (,,) (8.7.2020 11:22) reagovat
dnkroz: Tak tu autoritu mu dá demokracie. Blbý? Jo, hodně, proto taky nejsem demokrat.

Obrázek 'Vysvetleni BLM' Obrázek 'Vysvetleni BLM' (dnkroz) (8.7.2020 11:06) reagovat
Crha: co mu dáva aturitu vůbec v prvé řadě určovat co je a co není rodina a kdo by měl mít práva a kdo ne? V tomhle je stejný jako ti SJW, lézt každému do soukromého života, nařizovat a podobný bullshit.

Obrázek 'Vysvetleni BLM' Obrázek 'Vysvetleni BLM' (,,) (8.7.2020 10:46) reagovat
Crha, pokračování: A jinak že nás je X, nebo Y... doprdele, copak jsme nějaký chovný stádo? No bóže, tak se někdo množit nechce nebo nemůže. No bóže, tak nás bude míň. To je toho. Ty snad počítáš s důchodem, naivo? Ty vážně spoléháš na to, že zrovna pro TEBE bude někdo otročit? Naser si.

Obrázek 'Vysvetleni BLM' Obrázek 'Vysvetleni BLM' (,,) (8.7.2020 10:42) reagovat
Crha: Kdyby podporoval normální rodinu, pak nemrknu ani okem. On ale místo toho 1) kope do některých členů normálních rodin. Ano, i LGBT jedinci někde vyrostli, a jejich blízké okolí je může mít rádo, 2) kope do kohokoliv, kdo si místo založení normální rodiny chce život uspořádat po svém. Sorry, ale ani jedno pro mě není podpora normální rodiny. Naopak tyhle netolerantní aktivity mají daleko větší šanci normální rodinu rozvrátit. Pokud někdo má potřebu řešit, s kým kdo šuká, měl by se nad sebou zamyslet.

Obrázek 'Vysvetleni BLM' Obrázek 'Vysvetleni BLM' (DeLorian) (8.7.2020 10:40) reagovat
Izak: ta žaloba byla za tu lež co si Lisková opět vymyslela. Znám tu ženskou z Ostravy, ty jeji fantasmagorie bere vážně snad jen pár lidí ji podobných. Občas se samozdřejmě lehce dotkne pravdy, ale pak to vyžene do takových absurdit že to až neni možné.

Obrázek 'Vysvetleni BLM' Obrázek 'Vysvetleni BLM' (karlik) (8.7.2020 10:37) reagovat
izak: Kde to rikaji? Crha: A co normalni rodina, kde je jeden neplodny? Ty taky hodime na uroven tech "neuzitecnych" LGBT paru, kdyz nam rust populace neumi zajistit?

Obrázek 'Vysvetleni BLM' Obrázek 'Vysvetleni BLM' (izakR (8.7.2020 10:36) reagovat
Biel Lowers Matter A na zivote zlocincu nezalezi ... PS: A zna mala holcicka otce ??? ... a npasal to sama? ... umi to vubec precist ? ... samozrejme jsou tam napsany sracky, ale kdo by poslocuhal deti je pedofilni debil, stjen jako ti co posluchaji svatou Gretu

Obrázek 'Vysvetleni BLM' Obrázek 'Vysvetleni BLM' (izakR (8.7.2020 10:35) reagovat
Kalusek a Pirati rikaji, ze na bilich zivotech nezalezi, ze sem privedou krimigranty a Afriky, idelane muslimu a daji jim v Praze byty ... a za pravdu se kazdy bije, takze za to Pirati poislaji trestni oznameni ... treba Nele Liskove ...

Obrázek 'Vysvetleni BLM' Obrázek 'Vysvetleni BLM' (pan_Jaroslav_Crha_guru_ITR (8.7.2020 10:31) reagovat
Jako pánové už fakt zmoudřete. Můžu vědět co celé dny děláte? Protože napsat, o Klausovi mladším že je to hňup, jen proto že chce podporovat normální rodinu je fakt už přes čáru. Zkusím to jinak, kdysi nás bylo jedenáct milionů, přes všechnu migraci nás ve státě pořád ubývá, služby rostou a sajou člověkohodiny, úřady také. Takže stát potřebuje lidi. Můžou dvě homoklády nebo dvě lesby zplodit děti? Nemůžou. Proto by prostě měla být tradiční rodina vždy upřednostňována před excesy typu LGBT.

Obrázek 'Vysvetleni BLM' Obrázek 'Vysvetleni BLM' (jardacrha) (8.7.2020 10:05) reagovat
negri patrej do kamen

Obrázek 'Vysvetleni BLM' Obrázek 'Vysvetleni BLM' (Hoaxha) (8.7.2020 9:53) reagovat
ano, deti su idealne na propagandu. Pavlik zacal trend B-)

Obrázek 'Vysvetleni BLM' Obrázek 'Vysvetleni BLM' (DeLorian) (8.7.2020 9:43) reagovat
mmm: miliony? Bavime se ještě o BLM movement?

Obrázek 'Vysvetleni BLM' Obrázek 'Vysvetleni BLM' (nichalR (8.7.2020 9:39) reagovat
miklos-abdul: tak si dej vyhledat all lives matter apologize. mozna budes prekvapeny. uz i redakce se omlouvaji za tento citat. vtipne je, ze se omlouvaji za all lives matter, protoze to je rasisticke a omlouvaji to prave tim, ze black lives matter preci nerika, ze zalezi jen na cernych. je to uzasna demagogie.

Obrázek 'Vysvetleni BLM' Obrázek 'Vysvetleni BLM' (Dana Kopicná official) (8.7.2020 9:35) reagovat
Táhněte už dopice s negrama zkurvenyma negrozmrdi zkurveni! >-O

Obrázek 'Vysvetleni BLM' Obrázek 'Vysvetleni BLM' (.mmm) (8.7.2020 9:30) reagovat
tak to jsem rad ze v tom ma holcicka jasno, ale ruku na srdce vy sebemrskaci, opravdu si myslite ze to tak vidi i ty miliony ostatnich? Ti, kteri zapaluji, rabuji, napadaji, zabijeji, znasilnuji bile proste proto proto,ze jsou bili? jestli tohle neni rasizmus tak co teda?

Obrázek 'Vysvetleni BLM' Obrázek 'Vysvetleni BLM' (miklos-abdulR (8.7.2020 9:26) reagovat
Holčička na obrázku souhlasí s tím, že all lives matter, takže na Klausovy otázky odpovídá. Pak ale zbývá otázka, proč Kalousek tu ceduli opakovaně odnášel. Doufám, že příštích volbách se topka do parlamentu nedostane.

Obrázek 'Vysvetleni BLM' Obrázek 'Vysvetleni BLM' (Vanocnik) (8.7.2020 9:20) reagovat
Problem je v tom, ze black lives DO NOT matter. Tim samozrejme nerikam, ze white lives matter.

Obrázek 'Vysvetleni BLM' Obrázek 'Vysvetleni BLM' (Ježkovy sočiR (8.7.2020 9:14) reagovat
Freez a No-x: Já tam teda odpovědi na Klausovy otázky vidím. Používáte podobné argumentační fauly jako protistrana. Hlavně se vzájemně onálepkovat.

Obrázek 'Vysvetleni BLM' Obrázek 'Vysvetleni BLM' (okolojdujen) (8.7.2020 8:53) reagovat
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/velka-britanie-profesorka-univerzita-cambridge-belosi-black-lives-matter.A200626_163503_zahranicni_chtl nevim, zda transparent jedne male holky je až tak směrodatny. A nejvice negru v USA postrili negerska policie, ale fakta se aktivistum nelibi,,serou na ně. Black lies matter.

Obrázek 'Vysvetleni BLM' Obrázek 'Vysvetleni BLM' (dnkroz) (8.7.2020 8:46) reagovat
Crha: Je uplně jedno jestli nám chtěji nařizovat extremní levičáci nebo rádoby konzervativní pravice jako Klaus. Obě skupiny jsou totiž charakteristické tím, že ví nejlíp jak má vypadat spravná rodina, jak se maji lidé chovat, co nakupovat a podobně, a neštití se nam to různě vnucovat.

Obrázek 'Vysvetleni BLM' Obrázek 'Vysvetleni BLM' (,,) (8.7.2020 8:34) reagovat
Tak u tebe se Crho nedivím. Totalitář nemůže vidět totalitářské tendence. Ano, VKml možná v některých bodech uvolní ekonomiku, sníží daně, byrokracii atd. To mu věřím, a kdyby hlásal jenom tohle, fajn, budu o něm uvažovat. Ale stejně tak mu naprosto věřím ten jeho totálně vymaštěný konzervatismus, kdy chce morálku nastavovat podle svých oblíbených pastevců doby bronzové, a za každou cenu kecat lidem do toho jak si uspořádají svoje vztahy mezi sebou v soukromí nebo jak se identifikují.

Obrázek 'Vysvetleni BLM' Obrázek 'Vysvetleni BLM' (pan_Jaroslav_Crha_guru_ITR (8.7.2020 7:57) reagovat
S. Klausem se budeme propadat do ještě větší totality ? No tak asi už jsem zde viděl všechno. Běž si vyhonit na fotku Pekarové, co máš nad dětskou postýlku a měj hezký den.

Obrázek 'Vysvetleni BLM' Obrázek 'Vysvetleni BLM' (Prasohyjenik) (8.7.2020 7:44) reagovat
To zas budou smutné volby. Pitomci budou volit mladého Kikinu okouzleni svým pseudointelektualismem a stát se bude dal propadat do totalitních sraček nejen díky bolsevikům, ale pseudopravičákům, co si musí furt něco dokazovat. To bude zase depka.

Obrázek 'Vysvetleni BLM' Obrázek 'Vysvetleni BLM' (Nasranej vopičákR (8.7.2020 6:55) reagovat
Kecy v kleci. To debilní heslo nemělo vůbec vzniknout. Teď se to snaží jen okecat B-)

Obrázek 'Vysvetleni BLM' Obrázek 'Vysvetleni BLM' (Dr.Str.R (8.7.2020 6:44) reagovat
Já myslím, že ta holčička ten plakát nenapsala.

Obrázek 'Vysvetleni BLM' Obrázek 'Vysvetleni BLM' (no-XR (8.7.2020 6:42) reagovat
Freez: +1, což je jediná podstatná informace. Klaus položil dotaz a namísto odpovědi na tento dotaz se dočkal nějakého sdělení, které se sice tváří fundovaně, ale na dotaz vůbec neodpovídá. Viz [odkaz] („Argumentační klamy bývají oblíbenou součástí argumentace propagandy a manipulátorů.“)

Obrázek 'Vysvetleni BLM' Obrázek 'Vysvetleni BLM' (Freez) (8.7.2020 6:33) reagovat
Až na to že hurveník vůbec neodpovídá na otázku, o BLM není vůbec řeč, jen se dělá zajímavým. ;-)

Obrázek 'Vysvetleni BLM' Obrázek 'Vysvetleni BLM' (jo ho hoo) (8.7.2020 5:39) reagovat
BLM je marxisticka uderka jenz ma za ukol rozmrdat vztahy mezi spolecenskymi skupinami dle hesla "rozdel a panuj" - aneb: jsou vztahy mezi rasami lepsi dnes s BLM nebo byly lepsi pred 20 lety bez BLM? ;-)

Obrázek 'Vysvetleni BLM' Obrázek 'Vysvetleni BLM' (Judge Dredd) (8.7.2020 5:38) reagovat
Na levicové fašisty, levicové teroristy a monkeys je má iso krychle malá, odsuzují je všechny do iso somálska =)

Obrázek 'Vysvetleni BLM' Obrázek 'Vysvetleni BLM' (momooo) (8.7.2020 4:56) reagovat
Black Lazy Monkeys

Obrázek 'Vysvetleni BLM' Obrázek 'Vysvetleni BLM' (pc2005) (8.7.2020 3:47) reagovat
to si tam může každý přinést k pultíku vlastní nápis? cywe to bude reklam na agrofert až to napadne Prchala :-D

Obrázek 'Vysvetleni BLM' Obrázek 'Vysvetleni BLM' (PaulZyR (8.7.2020 2:48) reagovat
Kulturní barbaři neznají Body Count... [odkaz]

Obrázek 'Vysvetleni BLM' Obrázek 'Vysvetleni BLM' (Skwor) (8.7.2020 2:17) reagovat
Když člověk chodí v US s transparentem ""all live matters", jsou schopni ho tam ti týraní a utlacovani ztřískat. Když někdo nechá udělat statistiku, že policajti nezabiji výrazně víc negry než bílé, přijde o práci, protože se to nehodí do negroagitky. Naopak nějaké pseudovzdělané gender specialistky si můžou vykrikovat hesla White Lives Don't Matter. Podle některých pošuků v US je matematika a statistika rasistická(to už musí být úplný dement, kdo tohle řekne). Atdatdatd..

Obrázek 'Vysvetleni BLM' Obrázek 'Vysvetleni BLM' (AbeR (8.7.2020 2:05) reagovat
A ja bych vsechny ty transparenty ve snemovne zakazal.

Obrázek 'Vysvetleni BLM' Obrázek 'Vysvetleni BLM' (Kasuha) (8.7.2020 1:47) reagovat
"We know all lives matter but we only want to help black lives". Jasně, typický nerasismus.

Obrázek 'Vysvetleni BLM' Obrázek 'Vysvetleni BLM' (holá_prdel) (8.7.2020 1:41) reagovat
Milý uploadere, běž do prdele, i s holčičkou.

Obrázek 'Vysvetleni BLM' Obrázek 'Vysvetleni BLM' (komousi do plynu!) (8.7.2020 1:40) reagovat
myslim, ze VKml to vysvetlovat nepotrebuje, od maly negryne nebo velky belosky. je tu urcita cast spolecnosti, ktery se BLM kurva nelibi, on ji oslovuje a ziskava hlasy. jemu samotnymu je vcelku u riti, co hlasaci BLM ve skutecnosti myslej.. minimalne jejich velka cast to ale opravdu prehani a je vesmes jisty, zvlast v zemi jako CR, ze vetsina se obrati proti. takze strucne receno politicky very good. ale nevolte ho, diky :)

Obrázek 'Vysvetleni BLM' Obrázek 'Vysvetleni BLM' (Avenger69) (8.7.2020 1:37) reagovat
Nejlepší vysvětlení pro konzervativce, které jsem slyšel, bylo prohlašovaní "All countries matter" na 4. července. Samozřejmě že záleží na všech zemích, ale 4. červenec je přeci jenom o něčem jiném a nikdo netvrdí, že na ostatních zemích nezáleží. A stejné je to s BLM, ať si Klausové a Zemanové říkají, co chtějí... ;-)

Obrázek 'Vysvetleni BLM' Obrázek 'Vysvetleni BLM' (hlas bludu) (8.7.2020 1:37) reagovat
Neexistuje nieco ako "black life" alebo "white life". Rovnako ako neexistuje "blue eyed life" alebo "brown hair life". Ludia sa pokusaju riesit rasizmus este vacsim rasizmom a divia sa, ze je stale viac rasizmu...

Obrázek 'Vysvetleni BLM' Obrázek 'Vysvetleni BLM' (Hnidopich original) (8.7.2020 1:15) reagovat
Neni nad heslo, ktere se da vykladat, jak zrovna fouka vitr.

Obrázek 'Vysvetleni BLM' Obrázek 'Vysvetleni BLM' (franta_) (8.7.2020 1:08) reagovat
ve skutecnosti tim rikaj, ze kdyz beloskej cajt zabije cernocha, tak BLM, ale to ze cernosi zabiji belochy jak o zivot a nikdo nerika pri tehle prilezitostech WLM, tak je BLM jasne selektivni a rasisticke. Heslo ALM znamena BLM je bullshit, bud zalezi na vsech nebo na zadnych. A vubec, situaci v JAR taky nikdo neresi, a to co se deje tam, tak to je uz je za hranici otevrene diskriminace na hranici segregace ... a neoficialne kdyby byla moznost tak genocida.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...